Vote For Fury
MPOGTOP
 
 
 
Fury :: ABOUT
 

Fury.lv projekta apraksts

Kā projekts radās

Līdz idejai par servera radīšanu pagāja vairāki gadi, darbojoties kā administratoram MuOnline forumā hop.lv (agrāk sauktais hop.oo.lv un hop.id.lv, pēc gadiem tika iegūts hop.lv domēna vārds no reklāmas aģentūras, ko šobrīd viņi ir atguvuši atpakaļ savā pārziņā), sniedzot palīdzību cilvēkiem, kam arī ir bijusi vēlme izveidot spēļu serveri, bet nebija pietiekamu zināšanu. Darījām un palīdzējām ar lietām, kas pašiem bija pie sirds, bet personīga projekta nebija, tāpēc radās vēlme izveidot arī savu projektu.

Projekta mērķis

Projekta mērķis ir būt. Iemesls ir ļoti vienkāršs - konkurentu radīto projektu daudzums ir nesalīdzināmi liels, bet tie ir ļoti īslaicīgi, nepatstāvīgi (daži mēneši), ļoti zemas kvalitātes un jebkāda atbalsta trūkums tehniskos jautājumos.

Ko iegūstu un iemācos

Mans mērķis šim projektam ir mācīties programmēt un apgūt jaunas tehnoloģijas. Brīvajā laikā praktizējos dažādās programmēšanas valodās (C++, ASM, C#, SQL, PHP, JS, u.t.t.), sistēmu uzturēšanā, nestandarta problēmu risinājumos, gan komunikācijā ar spēlētājiem. Iegūtā pieredze ļāva brīvi uzsākt darbu programmētāja amatā un iegūt neformālo izglītību mēneša laikā nevis ierasto 4 gadu laikā, mācoties klatienē.

Šis projekts klasificējas kā Pet-Project - burtiski tulkojot - projekts, darbība vai mērķis, kas ir personīgs favorīts, nevis svarīgs vai nepieciešams. Programmētāju aprindās Pet-Project ir ļoti populāri, parasti tie varbūt kā kāršu spēļu simulatori, dažādi informāciju agregatori (laika ziņas, sludinājumi), bet tie nekad nav kompleksi risinājumi, salīdzinot ar šo projektu.

Serveris ir manis radīta vide, kurā es mācos un attīstu zināšanas programmēšanā, dažādākās tehnoloģijās, radot, gan tehniskus, gan programmatūras, gan sarežģītus sistēmas arhitektūras risinājumus, ko izmantoju darbā (win-win princips).

Kāds ir nākotnes mērķis

Nākotnes mērķis ir attīstīt serveri, radot to kā portfolio projektu, kas iekļaus sevī mūsdienu prasībām atbilstošus risinājumus - gan web standartus, gan programmēšanas valodas risinājumus, gan lietotāja pieredzi, īsi sakot, projektam ir jābūt spogulim, kas atspoguļos personīgo pieredzi.

Projekta īpašnieks

Aigars Rogozovs (Ar mani var sazināties e-pastā: admin@fury.lv)
Latest Forum Post     
Top 5 Characters     
 nocomments :: 18[46] :: G. Master
 SexyBlade :: 356[6] :: H. Elf
 Devilion :: 400[132] :: B. Master
 ROFFLEXX :: 363[98] :: D. Master
 Bizzzz :: 400[87] :: G. Master