It is currently 24 Mar 2019 00:51

All times are UTC + 1 hour [ DST ]

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 15 posts ]  Go to page 1, 2  Next
Author Message
 Post subject: Yalaa = PK
PostPosted: 21 Dec 2018 18:34 

Sveiki. Šeit rakstu par spēlētāju Yalla. Tas, ko viņs atļaujas serverī kopā ar saviem " drugāniem " vienkārši, cilvēciski vairs nav izturams. Online ir 10 cilvēki viņi 4 stāv Kanturu3 un taisa ciet.
Tas nav pirmo dienu tas turpinās jau kopš es šeit sāku strādāt.

Šo jau sūtīju jau adminu un pēc viņa inicitīvas rakstu šeit - Lai GM redzētu iemetīšu arī šeit video.

#1 - https://files.fm/u/caxrqgvh
#2 - https://failiem.lv/u/c5cwe4an

P.S - Atkārtojos pēc admina Aigara prasības, uzrakstīju šo sūdzību.

Offline Profile  

Post subject: Re: Yalaa = PK
PostPosted: 21 Dec 2018 22:57 

TU tagad raudi ka esi enemy guilda members un tevi klapē? Kauns un negods.

Labak, lai Aigars pavēro tavu chat history. Tur ne tik vien tevi vajadzētu PK, bet gan ko vairāk. Samierinies un domā ko runā. Tas arī sakāms uz taviem draudziņiem.

Offline Profile  

PostPosted: 22 Dec 2018 02:45 
Boss

Es uzrakstīju garu 'eseju" kuru nolēmu nepostot.

īsumā

PK netiks aizliegts serverī kaut arī viņš nav norādīts kā pvp,un tikai tādēļ ka nav nekur norādīts ka šis ir non-pvp serveris

Bet, ja tas reāli traucē serverim iegūt jaunus spēlētājus, man nāksies pieņemt mērus pret Yalla un pārējiem, teicu jau iepriekš, ja tiekot vaļā no viena cilvēka 10 jauni atnāks, tad es būšu par to tikai PAR

Quote:
Labak, lai Aigars pavēro tavu chat history. Tur ne tik vien tevi vajadzētu PK, bet gan ko vairāk. Samierinies un domā ko runā. Tas arī sakāms uz taviem draudziņiem.

Labāk pats padomā ko runā, lai nākamreiz tas nevēršas pret tevi:
13.14.pants. Aizliegta spēlētāju provocēšana, kuras rezultātā spēlētājs pārkāpj noteikumus.
Traktēts kā Viegls pārkāpums.

tev tas draud ar banu, viņam ar chatbanu uz stundiņu

Tēma paliek atvērta priekš spēlētājiem kas vēlas izteikties par "kartes slēgšanu ar pk"- kam traucē, kam nē, kam ir sūdzības, kam ir pierādījumi utt.

Redzēšu pietiekami daudz sūdzību, iespējams nāksies ieviest noteikumu par masveida pk ar nopietnām sekām.

Quote:
date max_online
---------- ----------
2018-12-22 21
2018-12-21 21
2018-12-20 31
2018-12-19 30
2018-12-18 26
2018-12-17 33
2018-12-16 38
2018-12-15 30
2018-12-14 17
2018-12-13 20

Šos ciparus vismaz uz 75% veido spēlētāji un viņu attieksme pret noobies, un tad jūs raudat ka tautas nav.

Offline Profile  

PostPosted: 22 Dec 2018 11:07 

ZeusS wrote:

īsumā

PK netiks aizliegts serverī kaut arī viņš nav norādīts kā pvp,un tikai tādēļ ka nav nekur norādīts ka šis ir non-pvp serveris

Tātad ja enemy guilds, kurš reali "dirš" virsū pa IRL. +kuri paši sākumā bija hostility, es nedrikstu klapēt? Reali es jau klapēju tik tos, kuri ir tie mutes braucēji + kuri ir reali man enemy guild. Es jau neaiztaisu mape visiem, bet gan konkrētam guild.

+ zeuss tu nemaz nezini kā tas viss IG notiek.

Piemēram : Esmu ar savu PK SM`u Kanturu 3 pie sākuma. Es kaut vai stāvēšu vnk sitīšu to 1 spot. Pirmais ko viņi izdara ir uzraksta " atkal jau autists sēž te" un tad brīnās ka viņus dauza? Ja viņi dod pierādījumus tad, lai dod viņus ar visu sākumu šim. Pats uzdirš pats dabū nierē.

ZeusS wrote:

13.14.pants. Aizliegta spēlētāju provocēšana, kuras rezultātā spēlētājs pārkāpj noteikumus.

Un labāk uzzini faktus, pirms pats draudi. Ja nezini, kas ir kam cēlonis.

+ man pašam arī nav gruti panemt screen kur mani 1x nosit un pateikt, ka aizsledza mapi. Gadu laikā vel nav saprasts, ka lai apsūdzētu kādu vajag neapgāžamus pierādījumus.

Offline Profile  

PostPosted: 22 Dec 2018 19:45 

kastas wrote:
ZeusS wrote:

īsumā

Tātad ja enemy guilds, kurš reali "dirš" virsū pa IRL. +kuri paši sākumā bija hostility, es nedrikstu klapēt? Reali es jau klapēju tik tos, kuri ir tie mutes braucēji + kuri ir reali man enemy guild. Es jau neaiztaisu mape visiem, bet gan konkrētam guild.

+ zeuss tu nemaz nezini kā tas viss IG notiek.

Piemēram : Esmu ar savu PK SM`u Kanturu 3 pie sākuma. Es kaut vai stāvēšu vnk sitīšu to 1 spot. Pirmais ko viņi izdara ir uzraksta " atkal jau autists sēž te" un tad brīnās ka viņus dauza? Ja viņi dod pierādījumus tad, lai dod viņus ar visu sākumu šim. Pats uzdirš pats dabū nierē.

ZeusS wrote:

Un labāk uzzini faktus, pirms pats draudi. Ja nezini, kas ir kam cēlonis.

+ man pašam arī nav gruti panemt screen kur mani 1x nosit un pateikt, ka aizsledza mapi. Gadu laikā vel nav saprasts, ka lai apsūdzētu kādu vajag neapgāžamus pierādījumus.

Tu klapē visus pēc kārtas! Man tiešām jāliek visi video iekšā? Vai tomēr vari pats atzīties?

+ Pavērojot čatu [ Es Tev minēju, kad " tavas rīcības dēļ " citi pamet šo serveri. Uz ko tava abilde bija sekojoša " Un kas tad man? " Garis man ir drugās, viņš par šīto tikai ierēks. :)
Ja jau tik tālu viss ir aizgājis tad, es metu visas kārtis ārā, lai ( nebaidīšos teikt ) Tu norauj banu un padomā nākamreiz pirms sper soli.
Mēs cietāmies un domājām, kad Tu labosies, bet nē. Ar draugiem kruts, bet kad jāaizstāv sevi tā sāc kunkstēt un tēlo svēto " to čātā es arī minēju " Tu esi paredzams kā avīze.

Ļoti ceru, kad pret šo dadibeni tiks izvirzītas jeb kādas soda sankcijas, kas ir augstākas par " mutisku brīdinājumu ".

Es jau varu nosaukt 4 cilvēkus, kuri dēļ šī indivīda ir pametuši šo serveri. ( un ticiet man ) nesodīts viņš turpinās.

Iesaku banu uz visiem acc ( ne ip, bet HWID ) lai reāli nevar paspēlēt ar saviem 10 profiliem un, lai zin kā tas ir, kad centies kačāties, saukt cilvēkus, bet kāds, kas dzīvo bedrē " naturāli to liedz darīt " un pazūd prieks izbaudīt servera dotāš priekšrocības.

Gaidu, kas ar šo fruktu notiks. :)

Offline Profile  

PostPosted: 22 Dec 2018 21:42 

Sūdzambībele wrote:
Tu klapē visus pēc kārtas! Man tiešām jāliek visi video iekšā? Vai tomēr vari pats atzīties?

+ Pavērojot čatu [ Es Tev minēju, kad " tavas rīcības dēļ " citi pamet šo serveri. Uz ko tava abilde bija sekojoša " Un kas tad man? " Garis man ir drugās, viņš par šīto tikai ierēks. :)

Tu vispār runā par īsto personu? Fujak atkārtošu vēlreiz, ja nezini kurš ko dara tad nenovel visu uz 1 personu. Jo es tev prasiju, lai atsūti to ko solīji uz e-mail. Tāpēc ja nezini manus charus nenovel visu uz mani. Lai tu zinātu kurš es esmu te būs mani chari - ^mV^ / fire[w]aLL / ice[w]aLL / ^essence^ / eye. / yalla / flame* / NeverMore / Mistery / Roar* / Osky. Cerams ka šoreiz mācēsi atšķirt kurš ko ir rakstījis.

Sūdzambībele wrote:
Ja jau tik tālu viss ir aizgājis tad, es metu visas kārtis ārā, lai ( nebaidīšos teikt ) Tu norauj banu un padomā nākamreiz pirms sper soli.
Mēs cietāmies un domājām, kad Tu labosies, bet nē. Ar draugiem kruts, bet kad jāaizstāv sevi tā sāc kunkstēt un tēlo svēto " to čātā es arī minēju " Tu esi paredzams kā avīze.

Liec visus video, lai nav lieka GM`u un Admina laika izniekošana.

Sūdzambībele wrote:
Es jau varu nosaukt 4 cilvēkus, kuri dēļ šī indivīda ir pametuši šo serveri. ( un ticiet man ) nesodīts viņš turpinās.

Tad edito savu postu un pieraksti šos 4 konkrētos indivīdus.

Sūdzambībele wrote:
Iesaku banu uz visiem acc ( ne ip, bet HWID ) lai reāli nevar paspēlēt ar saviem 10 profiliem un, lai zin kā tas ir, kad centies kačāties, saukt cilvēkus, bet kāds, kas dzīvo bedrē " naturāli to liedz darīt " un pazūd prieks izbaudīt servera dotāš priekšrocības.

Par to ka dauzu tādus mutes brūķētājus / enemy guild memberus kā tu HWID ban?

P.S. Un beidz beidzot jaukt cilvēkus. Kā arī pusei no tiem, uz kuriem es taisīju PK ir MAX chari + kanturu 3 nav vienīgā mape. Kā arī neviens tev neliek palikt guildā, ja tevi viņa dēļ sit pus serveris.

Offline Profile  

PostPosted: 23 Dec 2018 00:57 

kastas wrote:
Sūdzambībele wrote:

Tu vispār runā par īsto personu? Fujak atkārtošu vēlreiz, ja nezini kurš ko dara tad nenovel visu uz 1 personu. Jo es tev prasiju, lai atsūti to ko solīji uz e-mail. Tāpēc ja nezini manus charus nenovel visu uz mani. Lai tu zinātu kurš es esmu te būs mani chari - ^mV^ / fire[w]aLL / ice[w]aLL / ^essence^ / eye. / yalla / flame* / NeverMore / Mistery / Roar* / Osky. Cerams ka šoreiz mācēsi atšķirt kurš ko ir rakstījis.

Sūdzambībele wrote:

Sūdzambībele wrote:

Tad edito savu postu un pieraksti šos 4 konkrētos indivīdus.

Sūdzambībele wrote:

Par to ka dauzu tādus mutes brūķētājus / enemy guild memberus kā tu HWID ban?

P.S. Un beidz beidzot jaukt cilvēkus. Kā arī pusei no tiem, uz kuriem es taisīju PK ir MAX chari + kanturu 3 nav vienīgā mape. Kā arī neviens tev neliek palikt guildā, ja tevi viņa dēļ sit pus serveris.

Beidz kunstēt kā suns pie būdas.
Tu pat šodien turpināji klapēt, lai gan nebija ģildē?!!

Tu labi zini, kad man ir visi pierādījumi pret tevi, es nezinu kāds ir tavs domu gājiens, ja prasi, lai lielu iekšā? Apgrieztā loģika?
+ Man čats nav jāliek iekša, jo to GM var redzēt :)
+ Augstāk GM Tev izteica, ka Tu izprovicēji uz lamuvārdiem. + Es nejaucu nevienu, skaties lai lūpa no drebēšanas neatdaļas.
+ Aigars teica, lai rakstu sūdzību tākā, es ļoti ceru, kad viņš arī šim pieķersies + varu Tev pateikt priekšā, kad es nēesmu vienīgais kurš ir nosūdzējis tevi. Tākā -
Šeit redzu tikai vienu risinājumu - HWID ban uz pietiekam ilgu laiku, lai atslāpst un nomierinās.

Offline Profile  

PostPosted: 23 Dec 2018 20:11 

Tak serveris ir pietiekami tukšs, lai nebūtu problēmas kačāties!
Vienmēr tādi varianti ir bijuši! Un pirms gadiem diviem, trim bija jācīnās ne tikai pret PK, bet arī uz spotiem bija daudz gribētāju!
Tagad aizejot uz K3 labi ja viens vai divi tur ir!
Un, kā jau teica, bez K3 vēl ir daudz citas kartes kur kačāties!
Simplis ir ar savām īpatnībām, bet palasi pirms cik ilgai laika tāpat par Žiravi sūdzējās!?
Ko tad gribi, lai visu uz paplātes pasniedz, tā jau šis ir ļoti viegls un ātrs serveris!

Offline Profile  

PostPosted: 23 Dec 2018 21:43 

Feniks wrote:
Tak serveris ir pietiekami tukšs, lai nebūtu problēmas kačāties!
Vienmēr tādi varianti ir bijuši! Un pirms gadiem diviem, trim bija jācīnās ne tikai pret PK, bet arī uz spotiem bija daudz gribētāju!
Tagad aizejot uz K3 labi ja viens vai divi tur ir!
Un, kā jau teica, bez K3 vēl ir daudz citas kartes kur kačāties!
Simplis ir ar savām īpatnībām, bet palasi pirms cik ilgai laika tāpat par Žiravi sūdzējās!?
Ko tad gribi, lai visu uz paplātes pasniedz, tā jau šis ir ļoti viegls un ātrs serveris!

Nē! Gribu, lai ievēro kautk nedaudz noteikumus. Neslēdz karti ciet [ sitot nost noobus ] slēdz ciet karti veterāniem].
Viņa rīcības sekas būs - tauta zušana no servera, kura kā Tu jau minēji " nav spīdoša ".

Offline Profile  

PostPosted: 24 Dec 2018 02:13 
Boss

Quote:
Tu labi zini, kad man ir visi pierādījumi pret tevi, es nezinu kāds ir tavs domu gājiens, ja prasi, lai lielu iekšā? Apgrieztā loģika?
+ Man čats nav jāliek iekša, jo to GM var redzēt :)
+ Augstāk GM Tev izteica, ka Tu izprovicēji uz lamuvārdiem. + Es nejaucu nevienu, skaties lai lūpa no drebēšanas neatdaļas.
+ Aigars teica, lai rakstu sūdzību tākā, es ļoti ceru, kad viņš arī šim pieķersies + varu Tev pateikt priekšā, kad es nēesmu vienīgais kurš ir nosūdzējis tevi. Tākā -
Šeit redzu tikai vienu risinājumu - HWID ban uz pietiekam ilgu laiku, lai atslāpst un nomierinās.

Ir pierādījumi, iesniedz viņus, man nav jāiet un jālūdzās pēc viņiem, uz doto brīdi man ir viens posts no tevis viena kam kas nepatīk, un tā vieta lai izteiktos citi cilvēki, kam šis topic tika izvedots jūs balagānu sarīkojat.
Ja nav nekā ko rādīt, viss beigsies ar mutisku brīdinājumu un jaunu servera noteikumu.

-Tev ir čats jāliek iekšā, jo man jāskraida un jāmeklē sazin kas, nezinot ne laika ne datuma nedz arī ko meklēt.
-Aigars tevi nosūtīja uz šejieni, lai es tieku ar lietu galā, kas jau nozīmē ka viņš neņemsies gar šo lietu, un gala lēmums ir manās rokās, viņu vari pat i neiesaistīt un nepieminēt vairs, lieta ir mana, un risināšu to es.
Un runājot par risinājumiem- sodu arī ES noteikšu bez citu padomiem.

Un tagad konkrēti-
Serveris NAV PvP
PvP iekš servera nav aizliegts
Tagadējā tēma ir- Masveida pk un traucēšana spēlētājiem "slēdzot ciet karti"
Masveida PvP ir atļauts tikai un vienīgi hostility laikā uz ko parakstījās abi guild masteri
Viss masveida PvP kas ir ārpus guild hostility, tiek apspriest tepat šai tēmā, un problēmai tiek meklēts risinājums.

Tādēļ RUNĀJAM PA TĒMAI, IESNIEDZAM PIERĀDĪJUMUS (SCREEN VIDEO ETC) lai mēs varam nonākt pie kompromisa un izrisināt problēmu

No visa te izlasīta ieraudzīju tikai vienu sakarīgu teikumu.
Quote:

Offline Profile  

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 15 posts ]  Moderators: ZeusS, Game Masters Go to page 1, 2  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]