It is currently 20 Oct 2019 08:12

All times are UTC + 1 hour [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 10 posts ] 
Author Message
 Post subject: com
PostPosted: 05 Feb 2019 15:34 

No kurienes soul masteram comand? :roll:

https://imgur.com/qpUBX18

Bet ja nopietni, tas man iisti nerausta, vienkaarsi mekleeju iemeslu teemai. Cik ilgi veel plaanojas taads pamirums serverii? Vai administraacijai ir kaut kas padomaa? Jauna mega reklaama, vaips, resets accountiem? Serveris jau sen iet uz grunti, pasam paliek skumji uz to skatiities.

Offline Profile  

Post subject: Re: com
PostPosted: 05 Feb 2019 16:25 
Boss

viņš tur ir jau kopš servera pirmsākumiem, uzlikt var tā pat kā citus status, bet tas neko nedod.

vaips vai resets kontiem kā tieši palīdzēs?

Offline Profile  

PostPosted: 05 Feb 2019 16:32 

Gandriiz visiem jau full stati, full seti, pilnas bankas, vairaaki acc...paliidzees, iespeejams, atdzimt serverim. Varbuut jaunu sezonu? Nezinu, bet nu tiesaam serveris jau sen iet uz grunti un kaut kas jaadara. Es ieteiktu vaipu ar jaunu maajas lapu un labu reklaamu.

Offline Profile  

PostPosted: 05 Feb 2019 17:04 
Boss

cik ir tādu cilvēku kas atsāktu visu pa jaunu? vākt mantas, kačāties?

Es personīgi nē, manos kontos ir ieguldīti gandrīz 6 gadi darba, ja to visu izdzēš, un faktiski iespļauj manam darbam sejā, kāpēc lai es paliktu serverī ar neko atkal.

Offline Profile  

PostPosted: 05 Feb 2019 17:09 

Un cik ir taadu, kas speelee ar savaam mantaam? Lielaakaa dalja ir pametusi serveri. Restarts paliidzeetu atsaakt speeleet, kaa arii pievilinaatu daudz jaunu speeleetaaju.

Offline Profile  

PostPosted: 05 Feb 2019 17:36 
Boss

izdzēs savus kontus, parādi piemēru, gribu paskatities pēc cik ilga laika sāksi raudāt ka viss apnicis, un cik tu varens un bagāts biji pirms tam

Offline Profile  

PostPosted: 05 Feb 2019 18:31 

Restarts jau tikai palīdzētu sastādīt konkurenci uz spotiem kačājoties, tiem, kuri vēl gribēs spēlēt un lasīt visu zaudēto no jauna. Vai es gribētu vēlreiz iet cauri neskaitāmajām stundām sēžot spotos un sitot mobus- domāju, ka nē.
Dienas beigās notiks tieši taspats, kas tagad- Būs max stati, seti un neko vairs īsti negribēs šeit darīt. Atliks tikai sētas stutēšana afk un cs 7dienās (uz kuru parasti novācas lielāks spēlētāju skaits kā citās dienās). Tāpēc būtu jāizdomā alternatīva ar ko piesaistīt palikt online kam jau viss ir.
Mājaslapai gan prasītos, iespējams, kādas jaunas funkcijas, bet es tur neko nerubiju tāpēc nebāzīšos tur, kur nevajag :D

Offline Profile  

PostPosted: 05 Feb 2019 18:56 
Garisons

Punis wrote:
Es ieteiktu vaipu ar jaunu maajas lapu un labu reklaamu.

Es arī iesaku jaunu mājaslapu, tikai kurš viņu rakstīs, atkal es, jo ņemt tās miskastes, kas ir publiski pieejams nav jēgas (biju arī maksas web pircis, bet tur viss saturs ir kriptēts un neko savu klāt ne pieliksi, ne pierediģēsi)

Un par to atdzimšanu, ja nekas serverī iekšā nenotiek, arī tautas nebūs, šobrīd jaunais GM gandrīz katru dienu vakaros rīko eventus, arī online daudzums no tā ir mainījies 2x

Tas, ko es gribu, pabeigt mājaslapu, lai varētu web saturu pasniegt jaunā formātā, attiecīgi ar jaunu lapu var arī vērt paralēli kaut ko pašu Low S4, jo šobrīd vienīgais ko var ar web izdarīt, ir nokopēt bugaino market uz citu projektu, bet ar to viss beigsies

P.s. Bugs ar cmd ir zināms jau laiku atpakaļ, visiem neDL cmd biju metis nost pēdējo divu mēnešu laikā

Offline Profile  

PostPosted: 06 Feb 2019 11:05 

Punis wrote:
No kurienes soul masteram comand? :roll:

https://imgur.com/qpUBX18.

Gribējās pēc grand reseta ar auglīšu palīdzību no tā command noņemt, bet nekā. ;(
Un ar to command vismaz ir kur free point likt.
Punis wrote:
Bet ja nopietni, tas man iisti nerausta, vienkaarsi mekleeju iemeslu teemai. Cik ilgi veel plaanojas taads pamirums serverii? Vai administraacijai ir kaut kas padomaa? Jauna mega reklaama, vaips, resets accountiem? Serveris jau sen iet uz grunti, pasam paliek skumji uz to skatiities.

Webu jā vajag uztaisīt skatāmāku, bet servera restarts novestu pie spēlēt beigšanas. Neviens nesāks no jauna vākt itemus, nekad. :D

Iespējams varētu ielikt eventus arī iekš weba. Piemēram katru mēnesi 1majā datumā ieliek savācat Lost map +10 un mēneša beigās skatīties kuram vairāk. (Var arī +1, bet tad būtu pārāk daudz) Laigan +10 baigi nekrīt. (Sorry ne pa tēmu, sakarīgāku versiju mož ielikšu suggestions)

Offline Profile  

PostPosted: 07 Feb 2019 20:10 

Uzliec labāk anticheat un sm salabo

Offline Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 10 posts ]  Moderators: ZeusS, Game Masters

All times are UTC + 1 hour [ DST ]