It is currently 21 Oct 2018 04:04

All times are UTC + 1 hour [ DST ]

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 28 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next
Author Message
 Post subject: Punis piesakās
PostPosted: 23 Nov 2016 19:36 

Sveiki, sauc mani Salvis.
Pēc nepilna mēneša man paliek 24 gadi.
Nāku no Jelgavas puses.
Online laiks 871 no viena acc, no otra kaut kur uz pusi mazāk.
Niki - Punis, PunisMG, Kvieplis, Bizonis
Pieredze GM lietās - 1x mūžā biju GM vienā serverī, bet tas bija pirms gadiem ~7, ja ne pat vairāk. Ja nedaudz atsvaidzinātu atmiņu, tad bez problēmām visu ātri apgūtu.
Valodu zināšanas - latviešu perfekti, krievu / angļu sarunvalodas līmenī.
Kā es palīdzētu serverim? Hmm, esmu parasti on karstākajos momentos ~16:00-22:00, kad notiek lielās mutes plātīšana u.c. Palīdzētu jaunajiem ar kādu padomu. Uzraudzītu, lai viss notiek pēc noteikumiem, ik pa laikam censtos uzrīkot eventu.
Ko es vēlētos mainīt serverī - Lai beigtos karš starp guildiem, lai serverī būtu mierīga atmosfēra, lai visi palīdzētu jaunajiem spēlētājiem. Lai raitāk ietu darbi pie balansa, bet nu tas nav manos spēkos.

Nezinu ko lai vēl piebilst, ja kaut ko esmu piemirsis, atgādiniet.

Offline Profile  

Post subject: Re: Punis piesakās
PostPosted: 23 Nov 2016 19:43 

Quote:
Lai beigtos karš starp guildiem

Ja tu man argumentēsi, precīzi aprakstīsi un spēsi vispār jēdzīgi pateikt kā tu grasies atrisināt ''karu'' starp ģildēm, kas vispār palielam ir šīs spēles pamats ''karot ar ģildēm'', tad tu būsi nopelnījis manu Rec.

Visādi citādi tavas darbības līdz šim mani nav uzrunājušas, lai gribētu tevi šajā amatā.
... un nepārproti, neko sliktu es nedomāju par tevi un tā pat arī neko īsti labu es nevaru pateikt, lai būtu iemesls tevi pieņemt. Neuzskatu, ka mums trūktu kāds komandā..

Neņem ļaunā, pagaidām - Pret! (tikai tāpēc, ka nedomāju, ka būsi mums noderīgs, vismaz pagaidām)

Last edited by Heddy on 23 Nov 2016 21:56, edited 1 time in total.

Offline Profile  

PostPosted: 23 Nov 2016 19:46 

Heddy wrote:
Quote:
Lai beigtos karš starp guildiem

Ja tu man argumentēsi, precīzi aprakstīsi un spēsi vispār jēdzīgi pateikt kā tu grasies atrisināt ''karu'' starp ģildēm, kas vispār palielam ir šīs spēles pamats ''karot ar ģildēm'', tad tu būsi nopelnījis manu Rec.

Ar to es biju domājis to, ka gandrīz katru dienu forumā ir tēmas, ka visiem nepatīk ultimate guilds. Visas šīs domstarpības, atbildes, kur vienmēr viens ir gudrāks par otru un nekad nevar nonākt pie kompromisa.

Offline Profile  

PostPosted: 23 Nov 2016 19:54 

Punis wrote:
Heddy wrote:

Ar to es biju domājis to, ka gandrīz katru dienu forumā ir tēmas, ka visiem nepatīk ultimate guilds. Visas šīs domstarpības, atbildes, kur vienmēr viens ir gudrāks par otru un nekad nevar nonākt pie kompromisa.

Un tu būsi tas, kas nostāsies pa vidu, pateiks tos īstos vārdus un visi apklusīs, un tevi klausīs? Nesmīdini... nediskutēsim te. pm, ja vari man rast kādu jēdzīgu veidu, kā tu to visu taisies atrisināt.

Offline Profile  

PostPosted: 23 Nov 2016 21:30 
Garisons

Kandidāts, kuram uzrakstīju, ka gribu personīgi satikt - pazuda

Šeit pagaidām palikšu neitrāls

Code:
Kas nezina, Pret ir sarkanā krāsā, Par ir zaļā

Offline Profile  

PostPosted: 24 Nov 2016 17:32 

Pret. Pēc Tava rakstītā, sapratu, ka vēlies sodīt visus, kas aiztiek ultus. A paši ulti nav pie tā vainīgi? Un viņi nav ne sūda labāki par tiem, kas viņus aiztiek. GM ir jābūt neitrālam, to pierāda esošo GM darbības, kuriem GM statuss ir savām interesēm.

Offline Profile  

PostPosted: 24 Nov 2016 17:37 
Boss

Quidamz wrote:
Pret. Pēc Tava rakstītā, sapratu, ka vēlies sodīt visus, kas aiztiek ultus. A paši ulti nav pie tā vainīgi? Un viņi nav ne sūda labāki par tiem, kas viņus aiztiek. GM ir jābūt neitrālam, to pierāda esošo GM darbības, kuriem GM statuss ir savām interesēm.

runā jau kā kaviks.

Čalis pārmeta ka ņemu sev nost pk ar gm čaru, bet rets auns nezin ka no viena acc nevar ar diviem čariem sēdēt online.

Tad lūdzu, piemēru, kaut vienu, kur GM izmanto kaut ko savām interesēm.

Droši, nekautrējis

Offline Profile  

PostPosted: 24 Nov 2016 18:43 

ZeusS wrote:

Droši, nekautrējis

Sava guild interesēm šeit tiek izmantots. BIja gadījums kad ATTITUDE ar PK ienaca ring, uztaisija Switch un ir Hero uzlikts no GM puses.
http://prntscr.com/dbas68

Par tēmu. Neesmu ipaši tevi pamanijis IG, kā tik afk kačājot levelus. Paliksu neitrāls, jo arī nelecies ar citiem, kas ir pozitīvi.

Offline Profile  

PostPosted: 24 Nov 2016 18:53 

ZeusS wrote:
Quidamz wrote:

runā jau kā kaviks.

Čalis pārmeta ka ņemu sev nost pk ar gm čaru, bet rets auns nezin ka no viena acc nevar ar diviem čariem sēdēt online.

Droši, nekautrējis

Taisnojies vai nē, neinteresē kaut kā. Tas sen ir zināms un man ar to pietiek, lai apgalvotu. GM savā labā arī par piemēru var ņemt Melanholiu - cilvēks nepatika, izēdāt no servera. Un vēl 100 gadījumi, ka uzliek CB par to, ka ultu ts3 kanālā kāds iepīkstas, ka viņu kāds nosaucis tā un šitā vai vnk ''besī''.

P.S. Es esmu kaviks. Vari droši sākt taisīt aptauju, ka esmu nevēlams serverī, jo runāju pretī GM`iem.

Offline Profile  

PostPosted: 24 Nov 2016 18:59 

Kavik ko Tu murgo, vēl reiz ierakstīsi te ne pa tēmu dabūsi foruma banu. Atkal cilvēks raksta pieteikumu, tu jauc ultu un citus GM iekšā.
Un tikai nevajag liet ūdeni, ka kāds ir saņēmis CB par to, ka besī. Nezini labāk neraksti.
Palūgšu visus aturēties no offtopic šeit. Tikai un vienīgi par tēmu.

Offline Profile  

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 28 posts ]  Moderators: ZeusS, Game Masters Go to page 1, 2, 3  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]