It is currently 21 Nov 2017 08:22

All times are UTC + 1 hour [ DST ]

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 8 posts ] 
Author Message
 Post subject: Reset event.
PostPosted: 09 May 2016 23:31 

Negribu buut gudrs,un maciit kko bet vai nau labak tadu eventu rikot uz vienu dienu un taa butu 6diena?
Jo ir skoleni un stradnieki seti.Tatad logiski ka uzvaretajs buus skolnieks.
1.vins ir atrak majas.
2.vinam nakamaja diena nav agri jacelas.
3.Vins var vispar notelo ka veders sap un droto visu nakti.
Paldies par uzmaniibu.

Offline Profile  

Post subject: Re: Reset event.
PostPosted: 09 May 2016 23:58 
Boss

5 dienas nedēļā es strādāju no rīta līdz vakaram, mu faktiski ieeju brīvdienā, tuvākās 6as sestdienas man toč nesanāktu ieiet IG. vismaz 2ās pēdējās dienās varētu uzraut resus klāt.

Viena diena nekam neder, neizdevīgi nevienam

Offline Profile  

PostPosted: 10 May 2016 00:39 

Nu tad ļauj vien tam nabaga skolniekam uzvarēt. Agrāk noteikti arī esi ''bastojis'' skolu, lai uzkapātu mu. Ja ļoti esi ieinteresēts - paņem zilo lapu, sēdi mājās un uzvari eventā. :lol: Kā arī, šis nav vienīgais events.. Ir bijuši un būs vēl citi.

Offline Profile  

PostPosted: 10 May 2016 00:50 

Nav iespējams nodrošināt, lai 100% visiem spēlētājiem būtu identiskas iespējas piedalīties. Kāds var darbadienās, kāds tikai brīvdienās, kāds rītos, cits tikai vakaros. un tā var turpināt.
Pat ja uzliktu vienu dienu - tad kāds cits tajā dienā netiktu. un ko tad? katram pielāgot nav iespējams.

Mēs nebeidzam spēlēties, jo kļūstam veci; mēs kļūstam veci, jo beidzam spēlēties. /George Bernard Shaw/

Offline Profile  

PostPosted: 10 May 2016 00:53 

Heddy wrote:
Nu tad ļauj vien tam nabaga skolniekam uzvarēt. Agrāk noteikti arī esi ''bastojis'' skolu, lai uzkapātu mu. Ja ļoti esi ieinteresēts - paņem zilo lapu, sēdi mājās un uzvari eventā. :lol: Kā arī, šis nav vienīgais events.. Ir bijuši un būs vēl citi.

Man jau nav žel.tici man.es pat nezinatu ko ar tiem kred dariit.wnk tas taaa stulbi pret stradajošiem.
Zila lapa neatmaksajas.80% no dienas sumas. Nava labi par tiem 20% ja gribi un ir vajadziigs pats vari nopirkt kred;)

Offline Profile  

PostPosted: 10 May 2016 07:09 

MaDn3sS wrote:
Heddy wrote:

Man jau nav žel.tici man.es pat nezinatu ko ar tiem kred dariit.wnk tas taaa stulbi pret stradajošiem.
Zila lapa neatmaksajas.80% no dienas sumas. Nava labi par tiem 20% ja gribi un ir vajadziigs pats vari nopirkt kred;)

Ko var čīkstēt, negribi/nevari nepiedalies Event, gan kāds cits tavā vietā piedalīsies. Un ko teikt tiem kuri arī 7-dienās strādā vai halturē, var būt CS pārcelt, jo arī negodīgi? xD

Offline Profile  

PostPosted: 10 May 2016 07:48 

Heddy wrote:

Zila lapa neatmaksajas.80% no dienas sumas. Nava labi par tiem 20% ja gribi un ir vajadziigs pats vari nopirkt kred;)[/quote]

Ko var čīkstēt, negribi/nevari nepiedalies Event, gan kāds cits tavā vietā piedalīsies. Un ko teikt tiem kuri arī 7-dienās strādā vai halturē, var būt CS pārcelt, jo arī negodīgi? xD[/quote]
Tu doma ko saki?
Tur nav ne rakstits negribu.vai nevaru.
Un kads sakars ar cs?ja tas jau tika izskartots 7dienas?

Offline Profile  

PostPosted: 10 May 2016 10:06 
Garisons

MaDn3sS wrote:
Negribu buut gudrs,un maciit kko bet vai nau labak tadu eventu rikot uz vienu dienu un taa butu 6diena?
Jo ir skoleni un stradnieki seti.Tatad logiski ka uzvaretajs buus skolnieks.
1.vins ir atrak majas.
2.vinam nakamaja diena nav agri jacelas.
3.Vins var vispar notelo ka veders sap un droto visu nakti.
Paldies par uzmaniibu.

Es nespiežu piedalīties eventā, gribi to darīt, dari, negribi, nedari

Pa lielam viss te ir negodīgi, pret strādajošiem, pret bezdarbniekiem, skolēniem, negodīgi ir pret spēlētajiem, kam ir slikts monitors, negodīgi pret tiem, kam ir mobilais internets, negodīgi pret tiem, kas nav eventu laikā, kad GM tos vada, bet spēlētājs tad ir darbā, veikalā, dušā vai arī pļauj mauriņu ārā, negodīgi pret mani, kas izdomāja šo eventu, lai noskaidrotu spēlētāju interesi šajā akcijā

Bet ja nopietni, katram no Mums ir izvēle, atrašanās šajā projektā ir Mūsu lēmums, kas ir pieņemts personīgi, attiecīgi arī dalība konkursā ir brīvprātīgs lēmums, šodien ir otrā diena un es nemanu starp pārējām vietām lielu konkurenci

Offline Profile  

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 8 posts ]  Moderators: ZeusS, Game Masters

All times are UTC + 1 hour [ DST ]