It is currently 18 Sep 2018 17:16

All times are UTC + 1 hour [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 58 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
Author Message
 Post subject: Re: Events no HC
PostPosted: 02 Jan 2016 20:07 

ES Anelishas

Offline Profile  

PostPosted: 02 Jan 2016 21:36 

pom4ik66 wrote:
ES Anelishas

Hahaha laicīgi gan :lol:
Tā kā events laikam jau beidzies, šo varētu arī aiztaisīt... Man tā liekas ;d

Offline Profile  

PostPosted: 02 Jan 2016 21:58 

Mums ir noskaidrots uzvarētājs.
Un šis laimīgais ir Ennia_Lee
Apsveicu uzvarētāju. :)

Ja var palūgt kādas atsauksmes, kas bija labi kas slikti, lai nākošajā reizē labotu savas kļūdas. :)

My hands are full, My mind is straight.

Offline Profile  

PostPosted: 02 Jan 2016 22:13 

Ja autors ir gatavs saņemt atsauksmes, tas jau vien ir labi!
Grūti pateikt, kas bij labi. Spēlējām divatā un beigās viens no mums tika līdz pat 3. daļai, takā apbižots nejūtos. Ar neko labu šo eventu neatcerēšos, pat ja būtu vinnējis tas bija divas ļoti garlaicīgas un kaitinošas stundas manā dzīvē.
1. daļa - Tīra veiksme, neatgādināja event,bet gan SuperBingo. Event tomēr pamatā ir konkurss, kas pārbauda spēlētāja reakciju, domāšanas spējas u.t.t Šeit tīra loterija. 30 spēlētāji nonīka 40 minūtes, lai uzzinātu savu ciparu un dotos mājās, pieciem paveicās.
2. daļa - Jau atkal līdz galam neizdomāts, jo vadītājs nebij paredzējis, ka monstriem ir konkrēts diapozons pa kuru tie pārvietojas, rezultātā monstrus nemaz nebija iespējams aizvest, kur HC vēlējās, jau atkal pazaudēts laiks un fināla vēl tika pateikts, ka vienkārši visi tiks tālāk, jo atvainojos naf...čakarēties, gribas pīpēt un citas atrunas, lai visu ātri nobeigtu. Tātad šī daļa vienkārši varēja nebūt.
3. daļa - Vislabākā daļa no visām jo ilga vien vienu minūti, mani arī nedaudz uzjautrināja, tā visa teleportošēnās bija jautra. Bet jau atkal tīra veiksme, netiek pārbaudītas nekādas spēlētāja iemaņas.

Rezumē vienīgā daļa, kur bija daudz maz jādarbojas ar smadzenēm un jāved mobs izgāzās - žēl! Loterija ir izspēlēta un apsveicu Enniju ar uzvaru! :) Piebildīšu, ka nenosodu HC, jo darīt nekad nav viegli, tomēr jāatzist, ka šoreiz daudz kas nebij izdomāts un šis tas nesanāca, anyway + par centību. Nākamreiz pamēģināšu savu un var turēt mani pie vārda!

Offline Profile  

PostPosted: 02 Jan 2016 22:27 

Saldaiz wrote:
Ja autors ir gatavs saņemt atsauksmes, tas jau vien ir labi!
Grūti pateikt, kas bij labi. Spēlējām divatā un beigās viens no mums tika līdz pat 3. daļai, takā apbižots nejūtos. Ar neko labu šo eventu neatcerēšos, pat ja būtu vinnējis tas bija divas ļoti garlaicīgas un kaitinošas stundas manā dzīvē.
1. daļa - Tīra veiksme, neatgādināja event,bet gan SuperBingo. Event tomēr pamatā ir konkurss, kas pārbauda spēlētāja reakciju, domāšanas spējas u.t.t Šeit tīra loterija. 30 spēlētāji nonīka 40 minūtes, lai uzzinātu savu ciparu un dotos mājās, pieciem paveicās.
2. daļa - Jau atkal līdz galam neizdomāts, jo vadītājs nebij paredzējis, ka monstriem ir konkrēts diapozons pa kuru tie pārvietojas, rezultātā monstrus nemaz nebija iespējams aizvest, kur HC vēlējās, jau atkal pazaudēts laiks un fināla vēl tika pateikts, ka vienkārši visi tiks tālāk, jo atvainojos naf...čakarēties, gribas pīpēt un citas atrunas, lai visu ātri nobeigtu. Tātad šī daļa vienkārši varēja nebūt.
3. daļa - Vislabākā daļa no visām jo ilga vien vienu minūti, mani arī nedaudz uzjautrināja, tā visa teleportošēnās bija jautra. Bet jau atkal tīra veiksme, netiek pārbaudītas nekādas spēlētāja iemaņas.

Rezumē vienīgā daļa, kur bija daudz maz jādarbojas ar smadzenēm un jāved mobs izgāzās - žēl! Loterija ir izspēlēta un apsveicu Enniju ar uzvaru! :) Piebildīšu, ka nenosodu HC, jo darīt nekad nav viegli, tomēr jāatzist, ka šoreiz daudz kas nebij izdomāts un šis tas nesanāca, anyway + par centību. Nākamreiz pamēģināšu savu un var turēt mani pie vārda!

Liels paldies, biju apmēram arī domājis, ka būs tieši šadas atsauksmes, varu pateikt pirmā daļa arī bija domāta kā bingo, lai jebkurš noobiks var piedalīties un visiem būtu vienādas izredzes. Otrā daļa, jā vainīgs, bet no kļūdām mācās. :)
Trešā daļa nu tai nevajadzēja būt tik īsai, parasti 10. cilvēki teleportējās kādas 10-20minūtes līdz trāpa. Bet nu kopsummā paldies. :)

Offline Profile  

PostPosted: 03 Jan 2016 01:11 

Paldies par iespēju piedalīties :) Bija interesanti... arī gaidīšanā ir savs zināms šarms :D

Par otro daļu piekrītu.. lai gan iespējams - tikai mobu izvēle nebija īstā. Jo šodien pat treniņu nolūkos biju mēģinājusi aizvest mobu no Devias3 līdz pat pilsētai un veicās ļoti labi. Tātad - ne visiem monstriem ir tik ierobežots diapazons.

Bet nu jā.. man laikam tiešām šodien šeit bija veiksmīga diena... šeit... :D jo reālajā dzīvē - ir plīsis radiators virtuvē, nopludināti divi apakšējie stāvi un pagrabs. un pilnai laimei - biju "nieka" 180km attālumā no dzīvokļa. Cerams, ka apdrošinātāji segs kaimiņu zaudējumus....

Laimīgu visiem Jauno gadu :)

Mēs nebeidzam spēlēties, jo kļūstam veci; mēs kļūstam veci, jo beidzam spēlēties. /George Bernard Shaw/

Offline Profile  

PostPosted: 03 Jan 2016 13:16 

Ar šo eventu arī noslēdzas mans ilgais fury.lv ceļojums, bija ļoti interesanti ar jums kopā spēlēt, gan labie, gan sliktie brīži, bija izdevušies vainu ar chatban vainu ar smiešanos, bet jeb kurā gadījumā bija jautri. ;) Paldies visiem kas piedalījās eventā, paldies visiem kas čakarēja eventa norisi (GODS), paldies ZeuSS par palīdzību, paldies adminam par iespēju spēlēt serverī.
Atta visiem, laimīgu un panākumiem pilnu jums 2016. gadu, es vēl atgriezīšos. :)

Offline Profile  

PostPosted: 04 Jan 2016 12:59 
Garisons

Paldies Tev

Offline Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 58 posts ]  Moderators: ZeusS, Game Masters Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

All times are UTC + 1 hour [ DST ]