It is currently 18 Sep 2018 17:31

All times are UTC + 1 hour [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 28 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next
Author Message
 Post subject: Pvp event.
PostPosted: 30 Jul 2015 17:43 

Sveiki.
Es tā domāju, mēs visi esam spēlētāju, kas cenšās un kļūst stiprāki, bet pašlaik tas ir diezgan problemātiski, jo ir šadas tādas problēmas, bet ne par to es rakstu.
Vēlējos ieteikt, vai ir iespēja, kādā dienā uzrīkot pvp event kur balvā ir iespēja iegūt ļoti noderīgos seedus, es domāju būtu diezgan daudz gribētāju un saprotu arī to, ka iesācējiem šis events neder, bet ja to rīkotu piemēram, katra mēneša pirmajā pirmdienā, visi tiektos, lai varētu piedalīties.
Piemēram tie kas ir gribētāji, lai piesakās šeit forum un tikai kas ir pieteikušies var piedalīties.
Un lai tiem kas tur pili ir liegta iespēja šajā event piedalīties, jo viņiem seed nau problēma dabūt.
Ja kādam ir interese šādu event rīkot, varu smalkāk izklāstīt savu domu par šo.

Offline Profile  

Post subject: Re: Pvp event.
PostPosted: 30 Jul 2015 18:56 
Boss

labāk pastāsti kā nosekosi līdzi tiem kas ar speed haku piedalīsies?
1 vai 2 ātrums nav tik viegli pamanāms, bet sniedz priekšrocību ta vai tā.

Manam SH ir 60 ātrumi, viņš ir reizes 10 jaudīgāks nekā parastie. Ar 3 ātrumu kas ir praktiski tas pats kas pirmais citiem hakiem, es jau skaitīties varu kā uzvarētājs.

Gaidu atbildi.

Offline Profile  

PostPosted: 30 Jul 2015 22:28 

Atbildes nav, jo speederi grib atkal pastaipīt e-krānu. Uz CS neviens neiet, jo visu izsaka speedhacks, tad tagad grib izveidot kādu alternatīvu.

Offline Profile  

PostPosted: 31 Jul 2015 08:50 
Garisons

PVP varat taisīt, tikai bez balvām, Kaspars minēja realizāciju negodīgai spēlei.

Offline Profile  

PostPosted: 31 Jul 2015 10:56 

SERVERIM VAJADZĪGA SPĒCĪGA ANTIHACK SISTĒMA

Uz cs būs jēga iet tikai tad, ja būs kādi antihack update normāli+Vai uz nākošo cs var būt vismaz 3 gm on?
Par šo pvp event runājot, jūs esat gm jums jādomā, man admin nekādu ziņu vairs nedod es vairāk neko nedarīšu+Visi gm sākat beidzot taisīt event ar normālam balvam.

Offline Profile  

PostPosted: 31 Jul 2015 11:03 
Tech Pro

Beidz bļaut par to kas jau ir sen zināms un tiek programmēts, tagad otrs tavs izteikums, vai var buut GM-i uz CS, jā var, bet CS karte ir looti liela un pat 3 GM-i nevares visam izsekot, un neaizmirstam ka GM-i ar ir mirstīgi, tātad pat ja kāds čītos 100% katru kas čīto nevar noķert. "Un ja es būtu spēlētājs kurš ar SH cīnās ieņemt CS, vai PVP eventu es butu uzmanigs neparadīties GM acīs ar SH, vai arī uzmanīgi un nedaudz atrāk kā defaultā grieztu, un tad Jūs varētu visi iesālīties ar visiem GM-iem"

Offline Profile  

PostPosted: 31 Jul 2015 11:26 

grasmanis wrote:
Beidz bļaut par to kas jau ir sen zināms un tiek programmēts, tagad otrs tavs izteikums, vai var buut GM-i uz CS, jā var, bet CS karte ir looti liela un pat 3 GM-i nevares visam izsekot, un neaizmirstam ka GM-i ar ir mirstīgi, tātad pat ja kāds čītos 100% katru kas čīto nevar noķert. "Un ja es būtu spēlētājs kurš ar SH cīnās ieņemt CS, vai PVP eventu es butu uzmanigs neparadīties GM acīs ar SH, vai arī uzmanīgi un nedaudz atrāk kā defaultā grieztu, un tad Jūs varētu visi iesālīties ar visiem GM-iem"

Programmets? Kapēc pilnīgi nekādu izmaiņu? Vienīgais kas man rādas ik pa laikam ir speed editing no anc pendants un vēl vienas lietas ko neatklāšu un man nau speed hack. Šajā serverī ir 7gm un lai visi ir on, savādāk kāda jēga no viņiem, ka nau on, es jau redzu kā ar event taisīšanu, neviena gm nau nekad on. DOMĀJAT LŪDZU!!

Offline Profile  

PostPosted: 31 Jul 2015 19:39 

Man jau patīk šī nostāja, it kā tu būtu pirmais cilvēks serverī, kurš daudz ko zin un bez tevis nevar iztikt. :D
Piedalīties Eventa aizliegt nevar, visi ir vienlīdzīgi, neatkarīgi no tā, kas, kuram pieder.
Atslābsti mazliet, manuprāt tu esi pārāk sadomājies par sevi.

Citēšu GMu rakstīto citos topic" Nāc par GM ja jau jūties tik zinošs un spējīgs". Diemžēļ praktika rāda to, ka lielākā daļa kas aiziet par GM, vairs negrib spēlēt.

Offline Profile  

PostPosted: 01 Aug 2015 09:11 

emilins5741 wrote:
Man jau patīk šī nostāja, it kā tu būtu pirmais cilvēks serverī, kurš daudz ko zin un bez tevis nevar iztikt. :D
Piedalīties Eventa aizliegt nevar, visi ir vienlīdzīgi, neatkarīgi no tā, kas, kuram pieder.
Atslābsti mazliet, manuprāt tu esi pārāk sadomājies par sevi.

Citēšu GMu rakstīto citos topic" Nāc par GM ja jau jūties tik zinošs un spējīgs". Diemžēļ praktika rāda to, ka lielākā daļa kas aiziet par GM, vairs negrib spēlēt.

Deam, vecīt es nevienā brīdi nēsu teicis, ka daudz ko zinu un bez manis nevar iztikt, bet es esmu kruts un jūs bez manis nevarat. :D
Kapēc nevar aizliegt? Un es domāju visi būtu priecīgaki, ja tie speederi nepiedalītos.
Esmu ļoti paškritisks un domāju, ka jebkurš kurš sadomājies par sevi, ciena sevi un aizstāv savas intereseses, tapēc atslābstam abi un jūs izdomājat kādu kārtīgu event.
Es domāju, ka jums kas pašlaik ir GM jau ir apnicis spēlēt, vismaz pēc tā cik aktīvi jūs esat, es piemēram manliekas esmu aktīvākais cilvēks serverī un kamēr nepanākšu savas 2. ieceres es nemaz nedomāju beigt spēlēt. (Jap esmu atkarīgs, varbūt dažreiz tizls, bet nu ko lai dara bez manis nekur. :D )

Offline Profile  

PostPosted: 04 Aug 2015 15:58 

Rikko ir antihaks,kapēc lai neizmantotu to uz Fury ?

Offline Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 28 posts ]  Moderators: ZeusS, Game Masters Go to page 1, 2, 3  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]