It is currently 25 Mar 2017 07:53

All times are UTC + 1 hour [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 7 posts ] 
Author Message
 Post subject: Event!
PostPosted: 19 Feb 2014 15:29 

Nu sveiki.
2014. gada 21 februārī gaidāms event. Tas notiks 20:00. Vēlams ierasties pēc iespējas vairāk cilvēkiem, ja nebūs vismaz 5 aktīvi spēlētāji, Event nenotiks.

Tātad sekojoši - Šis ir tas event, kur būs jāpielieto tavas zināšanas par mu online itemu un setu nosaukumiem. Es Ekrāna vidū uzrakstīsu Piemēram- D**G** *E* jums būs jāuzraksta un jāuzmin pirmajam šī seta pilns nosaukums - šajā gadijumā tas ir DRAGON SET. Atbilde jāsniedz /post čatā...
Tas kurš pirmais iesniedz atbildi un atbilde ir pareiza, viņam pieskaitu 1 punktu un es to pierakstu, Kurš Pirmais dabūs 10 punktus,būs Pirmais vietas ieguvējs.

Būs 3 vietas - 1 vieta varēs izvēlēties itemu +13+fo, pārējām vietām būs jāņem, ko es došu.

Uzvarētajus noteiks sekojoši- pirmais kas dabon 10 punktus iegūst noteiktu vietu, tad rezultāti nomīnusojas atkal pa nullēm, un viss turpinās līdz kāds nedabon vēl 10punktus un neieņem 2.vietu, un tāpat līdz 3. vietas noteikšanai

Event norisināsies NON_PVP serverī (pirmajā)...Ja kautko nesaprotat, rakstat šajā topic.

Well hello.
In 2014. On 21 February, expected event. It will be held 20:00(+2 GMT).It is advisable to come to as many people, if not at least 5 active players, the Event will not occur.

So the following - This is the event where you will have to exercise your knowledge about mu online item names and sets. I write in the middle of the screen for example- D**G** *E* you will write and guess the first set is the full name - in this case DRAGON SET reply should be in / post chat ... The first person Who Will submit an answer and the answer is correct, they increased by 1 point and I will write it up, who will get the first 10 points will be the winner of the first places.

There will be 3 places - 1 seat will be able to choose the item +13 + fo, other sites will take item what I give you.

With every winner of each score reset-it mean that player who get's 10 points become wineer and gets 1st place, score resets, and next who will get 10 points will take 2nd place, the same with third place.

This event will Be at NON-PVP server (FIRST SERVER In The List)
If you dont understand something, wrote it in comments.

Sorry For My english. :D

Last edited by Admin on 22 Feb 2014 14:44, edited 2 times in total.
Paceļam augstāk

Offline Profile  

Post subject: Re: Event!
PostPosted: 22 Feb 2014 02:50 

sori kaa taa bet buus izgasanas:(
ar to eventu.

Offline Profile  

PostPosted: 22 Feb 2014 20:10 

bundza wrote:
sori kaa taa bet buus izgasanas:(
ar to eventu.

Event jau notika un nebij ne vainas!!!
Lai arī nebiju no paša sākuma, bet nu, kad ienācu paskatīties event rosību gandrīz vai apraudājos...aiz smiekliem!!! :D
Tāpēc neko sliktu nevaru pateikt.

Offline Profile  

PostPosted: 22 Feb 2014 23:10 

Njam, nebija jau tik traki, bija dažas kļūdas, bet šis bija mans pirmais, tāds lielais events, un biju pārbijies kā viss sanāks :D , bet ZeusS vēl mani arī iedrošināja, tākā stressiņš nogāja nedaudz.Domāju priekš pirmā eventa, events daudzmaz bija izdevies... :D

Offline Profile  

PostPosted: 23 Feb 2014 09:16 
Boss

Eventa sākumā rosība bija daudz lielāka, tad visi apvainojās ka kāds zin vairāk neka viņi paši, uzmeta lupu un pa vidu centās tik kko iespraust, protams neiztika arī bez kārtējās raudāšanas, ka kāds raksta ātrāk par citiem vai vēl kas. Šis laikam arī ir tas iemesls kādēļ es nerīkoju eventus tik bieži cik spēlētāji vēlētos. Pieprasa pa 5-10 event dienā, iesāk viņu pildīt un tad atmet ar roku, jo esot grūtāks nekā visi domaja un gribēja.
Tāā, laikam bik no tēmas nogāju.

No savas puses varu teikt ka viss nogāja +/- normāli, kur vajadzēja- palīdzēju Hmm?, kur vajadzēja devu padomus, utt. Vajadzetu laikam pēc kāda laika uzrīkot vēl kaut ko līdzīgu.

Forumā, vai iekš spēles, tad jau redzēs.

Kr4- viss bija cool, čalīts tika galā ar visu un tīri labi novadīja event.
Paldies viņam no manis, par to ka nedaudz atdzīvināja serveri... :D :) :)

Offline Profile  

PostPosted: 23 Feb 2014 10:50 

Events bija ok :lol: Man tik vienu punktu iesūca nāsīs kāds, kuru vajadzēja piešķirt man, bet nu tā kā vinnēju, liela bēda nav! :D Lai vai kā, kaut ko līdzīgu derētu nedaudz biežāk, vai eventus vispārīgi, tad jau būs ok!

Offline Profile  

PostPosted: 23 Feb 2014 13:37 
Garisons

Priekš pirmās reizes bija normāli
Kritika vienmēr būs, lai cik labi viss būtu izdarīts

Future @ Hop.Lv

Offline Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 7 posts ]  Moderators: ZeusS, Game Masters

All times are UTC + 1 hour [ DST ]