It is currently 24 Oct 2018 01:00

All times are UTC + 1 hour [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 24 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3  Next
Author Message
 Post subject: Re: GM pieteikums: oskarss
PostPosted: 25 Jul 2013 17:21 
oskarss87 wrote:
Tātad. Es vēlos kļūt par GM, lai:

* Uzturētu kārtību iekš spēles... Tā pati lamāšanās, utt... Mani neviens neņem aubē, jo es, redz, neesmu GM, kad pasaku, lai nelamājas un viens otru nenozākā kā vien var... (zinu par screeniem, utt...)

* Gūtu pieredzi, kā būt GM... Lai iepazītu spēli no citas puses... Un attiecīgi, palīdzētu attīstīties serverim...

Un, kāpēc es varētu būt labs GM? Jo:

* Esmu komonikabls, atbildīgs un apzinīgs

* Plašas valodu prasmes... Spāniski gan, diemžēl, neko vairāk par 3 vārdiem nezinu...

* Humoru uztveru diez gan normāli... (Sakarīgu humoru*)

* Organizēju godīgus kvestus/eventus

Kada veida tu palidzesi serverim ? Ko tu tadu darisi ?

par quest ko varu pateikt quest ir jau kuram taisiit ,

Es domaju nevajag vairak gmus , vajag bet normalus kuri var paliidzet ar serveri ( paliidzet tas nenoziime , Reklomet, Tasit quest , saukt spelet citus speletajus :)

Ir jau tadi pashi gm ka Kalooda , kuri raktija tadu pashu visu ka tu , bet neko netaisa tikaj Quest 1 diena :)

KADAS tev ir versijas paliidzetu serverim ? piemeram varbut izteresi naudu laj Fury serveris buutu 1 topa , vaj kaut ko taduu labu . nez tu esi normals cilveks, bet vajag laj serveri speleja vairak cilveeku :)))

Jus visi nau vajadziigi , vot skaties Grasmanis itka vinsh man nepatiik , bet loti labi ka es sapratu paliidz nodarboties ar serveri ,paliidz admina, a ka tu taisisi quest man lieks tas nau izeja :)

Tas ir mans viedoklis , paldies jums.

PostPosted: 25 Jul 2013 19:02 

Manuprāt kvesti nav galvenais... Primāri ir attieksme spēlētāju starpā... Kā arī starp spēlētājiem un GM... Un komunikācija un tās maniere, kādā veidā notiek diskusijas...
Eventus es varu un taisu arī bez GM statusa... Tam nav nekādas nozīmes...
Varu pievienoties GM eventos kā viens no organizētājiem, ja ir tāda vajadzība.. Varu darīt jeb ko, lai tikai būtu interesantāk... Lai būtu izaicinājums... Kas arī ir svarīgi...
Par reklamēšanu... Es aktīvi balsoju.. Un iesaku saviem draugiem, kas arī spēlē... Mani arī uz šejieni atvilināja paziņas... Tāpat arī bildes ar screenshotiem dažiem ir iekš domubiedriem iekš draugiem(dot)lv... Ja ar to nepietiek, tad domāšu vēl citus veidus... Vai arī gaidu ierosinājumus...
Tik pat labi Tev, LoLcheeG, varu pajautāt to pašu: Ko Tu dari, vai esi darījis, lai vairotu Fury.LV slavu? Lai popularizētu serveri?

Īstenībā nevēlos pārvērst šo topic par čatu... Vari nepūlēties atbildēt...

Offline Profile  

PostPosted: 25 Jul 2013 20:08 
Ko Tu dari, vai esi darījis, lai vairotu Fury.LV slavu? Lai popularizētu serveri?

Es neko vairak nedaru .

Bet runa iet par ta ka tev nevajag klust par GM

ES PRET .

Labak kacha savus charterus, tu neesi izdariijis savu darbu liidz galam .

PostPosted: 25 Jul 2013 20:30 

LoLcheg, vins vismaz ko dara nevis ka tu teici ''vairs nedaru neka''.
Vins ir saprotos un ljoti izpalidziigs, par vinju negribetos neko sliktu teikt. Citi pat dr.lv neliek nekadu informaciju par Fury.lv, bet vinsh ielika.
Tas tikai parada tavu attieksmi LoLCheg!!!

Offline Profile  

PostPosted: 25 Jul 2013 20:40 

Paldies, ka vismaz kāds saprot!

Un jā... Par attieksmi... LoLcheeG, Tu ar savu tiešām "tālu" tiksi... Nepatīk man kašķēties, kur tas tiešām nebūtu vajadzīgs... Bet bik apnika... Ja skauž, tad tā arī pasaki... Caur puķītēm nav ko mētāties... :)
Es necīnos par GM posteni par katrām varītēm... Neesmu nevienam lūdzis, lai par mani ko labu pasaka... Es daru kā uzskatu par pareizu... Būs man tas postenis, labi! Nebūs, tāpat labi! Tas manu attieksmi pret cilvēkiem, kas spēlē, pret tiem, kas uztur serveri dzīvu, kas, kaut ko dara, nemainīs!!!
Neatkarīgi no tā visa es te spēlēšu, rīkošu eventus, palīdzēšu kā vien spēšu!
Dzīve ir vienkārša un diemžēl pārāk īsa... Un tieši tāpēc tādus kā Tevi neņemu aubē... :) No stress!

Offline Profile  

PostPosted: 25 Jul 2013 20:43 
Arvis wrote:
LoLcheg, vins vismaz ko dara nevis ka tu teici ''vairs nedaru neka''.
Vins ir saprotos un ljoti izpalidziigs, par vinju negribetos neko sliktu teikt. Citi pat dr.lv neliek nekadu informaciju par Fury.lv, bet vinsh ielika.
Tas tikai parada tavu attieksmi LoLCheg!!!

ES tachu neko tadu sliktu neteicu , Oskars un arvis , kadi jus esiet Gmi ? ForFun chali pfff.

Smiekli nak , Good Luck and have Fun jums .

Un arvi cilveki kuriem jazin zin ka es paliidzeju serverim :)

es vnk pateicu savu Viedokli jus jau tur uz mani skrien virsu .

Tadi forshi jus cilveki :) laj jums buutu vi labi , gimene un tt :)

AMEN

PostPosted: 25 Jul 2013 21:23 
Liels aktīvists, cenšas visur piedalīties, kā arī pats organizē. Cilvēks ar galvu uz pleciem, prot izteikties un pamatot savu viedokli. Lai arī šis tas vēl ir jāapgūst, tas parādīs to, vai cilvēks to dara prieka pēc, ar interesi, vai arī tikai tādēļ, ka tā ir jādara un viss.

No šajiem visiem postiem, es beidzot dzirdēju vienu sakarīgu jautājumu ( Oskars pasaki luudzu kpc tu gribi klust par gm ? ) un uz, kuru es ar nepacietību gaidīju atbildi. Tu latiņu uzcēli ļoti augstu, pastāstot, kāpēc "Tu būtu labs GM", noturi to un nepadodies. Lai veicas! ;)

PostPosted: 25 Jul 2013 22:22 
Tech Pro

Tā tik turēt un visi ceļi būs vaļā...

Offline Profile  

PostPosted: 26 Jul 2013 23:39 

Paldies par labajiem vārdiem visiem!!!! :)
Negrasos latiņu nolaist, gluži pretēji... :) Ceru tikai celt viņu... 8-)

Offline Profile  

PostPosted: 27 Jul 2013 01:05 

O es ar ko ierakstīšu ar nokavēšanos. :D
Viss, ko varu pateikt ir, ka esi gatavs apgūt savu amatu. Pats nekad neesmu bijs GM, taču novēlu, lai veicas. Esi sakarīgs, kā arī ir īstais vecums, kad prātiņš ir tur augšā nevis lejā kā dažam ex.. Ok, beigta balle. Redzēs kā ies. Good luck.

Dr.Bong :geek:

Offline Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 24 posts ]  Moderators: ZeusS, Game Masters Go to page Previous  1, 2, 3  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]