It is currently 24 May 2018 21:24

All times are UTC + 1 hour [ DST ]

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 15 posts ]  Go to page Previous  1, 2
Author Message
 Post subject: Pa lielam Silencer..
PostPosted: 04 Jan 2017 01:25 

Nevarot atrast kur ir paraugs un domājot vai vispār vajadzīgs šeit ko drukāt. Izdomāju nedaudz tomēr padarboties. Rakstīšu brīvā formātā, kā jau minēju manas meklēšanas spējas nav tās labākais pirmais - jau.
Mans vārds ir Sandis un pa lielam esmu no Smiltenes, pašlaik gan atrodos Islandē Reikjavikā, darbs kādēļ tik bieži esmu online un šajā darbā palieku so pieduršos mu. -_-.
Esmu 20. gadus vecs. (12.02.96) un man patīk Elfi.
Online pavadītais laiks iekš fury> Ar Crown-1885 (- kādas 400 kas stāvētas afk +Taurenīts kačāja Summ) Ar Silencer-1101 (- nezinu cik diezgan bijis afk) + Randoms...
Plāni esot GM? > Iespējams mainīšu atmosfēru un mēģināt servera labā blaa blaa blaa Zeuss ko Tu vēlies no manis dzirdēt? To cik es ''labs'' būšu? To ir vērts pierādīt tikai darot, nevis rakstīt eposu par mu Gm Life. :roll:

Offline Profile  

Post subject: Re: Pa lielam Silencer..
PostPosted: 04 Jan 2017 01:28 
Boss

bla bla bla, gribu redzēt jēgu no tevis, tagad tādas nav, un neredzu arī nākotnē tādu
Bla bla bla, iedvesmo mani paņemt tevi vismaz samelojot ka darīsi to ko pēc nedēļas atmetīsi

Offline Profile  

PostPosted: 04 Jan 2017 02:00 

ZeusS wrote:
bla bla bla, gribu redzēt jēgu no tevis, tagad tādas nav, un neredzu arī nākotnē tādu
Bla bla bla, iedvesmo mani paņemt tevi vismaz samelojot ka darīsi to ko pēc nedēļas atmetīsi

Code:
"Uzraksti normālu pieteikumu, nevis pusjēlu plaģiātu, izmanto paraugu kas ir forumā game master sadaļā."

Es tikai izdarīju kā vēlējies un jebkurā gadījumā cilvēkiem riebjas lasīt to ko viņi jau zin un es arī neesmu nekāds garās rakstīšanas piekritējs..

Offline Profile  

PostPosted: 04 Jan 2017 02:23 
Boss

Tad kādēļ tu maz centies aizdirst forumu, ja nevari banālus melus uzrakstīt?

Pats tak zini ka nekas nemainīsies, kamēr es neizlasīšu vismaz kaut vienu iemeslu, kādēļ tu man vai adminam būtu noderīgs

Offline Profile  

PostPosted: 04 Jan 2017 08:38 

Cilvēks dēļ neatlaidības vien iespējams ir pelnījis iespēju!

Nezinu vai ir vajadzīgi jauni GM, jo uz doto brīdi it kā attiecības starp GM un spēlētājiem ir daudz maz nostabilizējušās!
Kā spēlētājs ir mainījies ir mierīgs un cik redzēts, kad nestāv afk, atbild arī uz spēlētāju jautājumiem ja kāds ko lūdz.

Kā ļoti laba īpašība, laikam ir neatlaidība un pēc daudzajiem pieteikumu skaitiem var spriest, ka tā viņam netrūkst!

Offline Profile  

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 15 posts ]  Moderators: ZeusS, Game Masters Go to page Previous  1, 2

All times are UTC + 1 hour [ DST ]