It is currently 21 Aug 2018 06:19

All times are UTC + 1 hour [ DST ]

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 6 posts ] 
Author Message
 Post subject: I-_-I par GM
PostPosted: 20 Nov 2016 04:16 

Ralfs 20gadi - Ig nickname rudeboy,Vecmamma,karma`,siers,I-_-I,K@PLIS
IG pavaditais laiks, kauns bet virs 4k skaitot no rudeboy un siera acc
Kāpēc gribu būt gm? domāju ka vajag vienu neitrālu no malas kas var dot savu domu graudu un nedomā vienā virzienā, pēdējā laikā skatos ka tā notiek.. Eventus esmu taisijis gana arī neesot Gm, fo fs itemi, seti, un citi pribambasi.. kā jau minēju arī ar pvp gribētu palīdzēt jo ir max chari un esmu šo to jau testējis un varu kautko varbūt palīdzēt. Kā gm esmu bijis tikai 1reiz pirms 2 gadi , palidzēju drauga serverim, nosaukums laikam nebūs svarīgs, bet varu pateikt ja nepieciešams. Zinu ka ir cilvēki ar kuriem mans viedoklis nesaskan un nekad nesaskanēs , bet tas laikam tapēc ka nestāvēšu malā ja redzu netaisnību.. sakat ko gribat bet domaju ka vajag mazliet kautko savadak, varbut tikai tapec lai vairs nav taka ir :roll:
valodu zināšanas- Latviešu ļoti labi, Krievu Labi, Angļi Labi. Takā komunicēt arī nebūs problēma
katru dienu centīšos uz 1h ienākt un uzrīkot kādu eventu, paāam ir dzīve un darīšanas bet domāju ka varetu kautko pamainīt, iespējams uz pozitivo pusi. :arrow: :arrow: :P

Offline Profile  

Post subject: Re: I-_-I par GM
PostPosted: 20 Nov 2016 04:49 

Tā, nu jau tas laikam kaut kāds azarts , vienam pēc otra taisīt pieteikumu, lai tik tiktu pie tā "gā em"?!
Kam Tev viņš vajadzīgs? Kādi īventi? Tu smejies? Liekas, ka TU esi tāds pats kā pārējie, +10cm pagarināšanai... Jo sāksim ar to, ka es te spēlēju nedēļu un man jau ir skaidrs, par dažiem labiem kadriem, kas viņi par zvēriem un ko ēd... Lai arī kāds heits būtu pret mūsu ģildi, bet vienmēr ir gā em, kas palīdzēs un taisīs īventus, nevienam neatsakot. Bet tikai tāpēc, ka gā emi ir guildā ultimate ģildē, visiem par to baigā cemme... Kāpēc?! Sit nost, ok... Neļauj ģildes biedriem, kā "persikiem" levelus un resetus sist augšā, tikai tāpēc, ka tam visam apakšā savs storijs. Nemaz nerunāsim par Melanholiju (kas izliekas par pretēju dzimumu).

Tad nu tā, atgriešoties pie pieteikuma.

Mute Tev kā laidara vārti, tas ir pirmkārt. Otrkārt, respekta pret gā em pielīdzināma nullei. Un treškārt - neuzskatu ka vajag kādu jaunu "seju" šajās aprindās un jo sevišķi cilvēku, kam iekšējs naids pret "ulti" ģildi. Kaut gan, neesi vienīgais un neizskatās ka šis naids tiks remdēts arī turpmāk...

Palieku pie tā, kā ir līdz šim, respektīvi - negatīvi!

Offline Profile  

PostPosted: 20 Nov 2016 05:00 

kas tu tāds esi lai spriesu ir vai nav viņa meitene- tu spried pēc tev guildā dzirdēta un ņem priekšstatu no kāda teiktā. Tas nepavisam nav pareizi, ja runa par GM? katru reizi kad ieeju serverī redzu tādu kā tevi kas tikko ienācis serverī un sevi pataisa par lielāko dūzi un rāda kādus vārdus samācijies šodien pagalmā, vai kā bars umņiku noliek vienu nabagu par to ka redz vienam kāds nepatīk un nav spējuši sadalīt ledeni. un stūlba diskutēšana kas nenoved nepiekā arī šeit domāju nav vajadzīga tapēc lūdzu izteikties cilvēkus kas tiešā veidā saistīti ar serveri jo sāk rasties aizdoma ka drīz būs pilns ar 2 postu īpašniekiem kas bārstīsies ar negācijām , kapēc man būtu jāciena tevi ja tu necieni citus?

Offline Profile  

PostPosted: 20 Nov 2016 10:15 

Vairākkārtēji banots.
un ja ar Adminu runā šādā valodā, tad šaubos vai abpusēja sadarbība ir iespējama. viewtopic.php?f=13&t=3379&p=19032&hilit=vecmamma#p19032

Mēs nebeidzam spēlēties, jo kļūstam veci; mēs kļūstam veci, jo beidzam spēlēties. /George Bernard Shaw/

Offline Profile  

PostPosted: 20 Nov 2016 10:17 

Tas ir kāds joks??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Aizmirsti, sirsniņ.

Offline Profile  

PostPosted: 20 Nov 2016 10:31 
Boss

Quote:
katru dienu centīšos uz 1h ienākt un uzrīkot kādu eventu

Šis, un 3 citu cilveku posti jau visu izsaka. Prieks par to 1 stundu. Bet tici man. Pec nedeļas uz to stundu ar gm čaru lidisi tikai lai chbanu uzmest. Neko vairak.

Nav verts turpinat diskusiju šai tēmā.

Offline Profile  

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 6 posts ]  Moderators: ZeusS, Game Masters

All times are UTC + 1 hour [ DST ]