It is currently 16 Nov 2018 22:43

All times are UTC + 1 hour [ DST ]

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 48 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5
Author Message
 Post subject: Re: Simple par GM!
PostPosted: 15 Nov 2016 22:33 

kastas wrote:
Man viedoklis, kas ir izveidojies no šī topika. Viens vienīgs guild wars. Savādāk šo nevar nosaukt.

6 lietotajiem pat nav 10 posti (3 šis ir pirmais posts, tik pat labi , es pats varēju sataisīt vēļ kontus un samest visādas ziņas par sevi)

http://prntscr.com/d7nmso

Manas atbildes uz dažu postiem :

RaimY_s wrote:

Tu saki ka varētu vadīt Eventus un sekot kātībai post. Bet šajā MU jau ir 5 aktīvi GMi spēlē (izņemot ArnijsGM, kam GM ir tikai skaistuma lieta, nevis kārtības vadīšanai) .
Tiešām domā, ka vajag 100GM, kas tikai dotu chatbanus.?

Cik bieži šie 3 GM`i (Heddy, KeLs , nocomment) ir on? Nejau vienmēr viņi bija/ir/būs on, kad tiek veikti parkāpumi? Par to ir arī stāsts.

Palūgšu neatbildēt uz manu viedokli šinī topikā, lai neizveidotos vēl vairāk Offtopiks.

Neatbildēt nesanāks.
Saproti, es te esmu diezgan sen, kā jau es visu laiku spēlēju solo, man nekādas te baigās saķeršanās nebija, piem bani vai sūdzības, un tāpēc no forumā sēdēšanas nebija vajadzība. Spēle gāja, pats visu saprotu, kā nekā 9 gadi pieredze MU lietās, ko man te vēl raudāt forumā.? Sākās problēmas uztaisīju acc. Un pēdējā laikā sāku vairāk skatīties uz šo bardaku esošo, tpc nespēju neiejaukties un pastāstīt arī.

Labi viņi nav 24/7 on, domā Tu būsi 24/7.? Tu esi jauns, Tev 100% skola, mājasdarbi, tusiņi.. Kāds vēl amats @MU.? oO Tu pirmstam biji diezgan liels kašķis, domā ka esi daudz maz palabojies, un saņēmis nevienu pārkāpumu pēdējā laikā dabūsi GM.? Tā nekur nenotiks normālā MU komūnā. Man prieks ka Tu esi sācis censties ar palīdzību un tā tālāk. Bet tad pierādi sevi kārtīgi, 2-3 mēneši, nevis paiet nedēļa - oo, gribu GM. Un ja nesanāk kaut kas, atkal kašķējies pa post.
Es uzskatu ka nevajag te dalīt pa labi un kreisi šos GM amatus, kā Arnijam, kas vispār nekur neeksistē, sen vajadzēja aiziet pensijā.
no offence. :)

Offline Profile  

PostPosted: 15 Nov 2016 23:55 
Boss

Ieva=) wrote:
Heddy un ZeuSS, es esmu H2K ģildē, bet biju pret Simple GM stat un kad KeLsLV gribēja kļūt gm biju par, kautvai viņš ir host. guildā. Teikt kad kāds kautkam ko lika ir muļķīgi, šaubos kad jums ir pierādijumi kad tās nav tā cilvēka ītās domas or so. :shock:

Nerunā ar/par mani. Paldies

Offline Profile  

PostPosted: 16 Nov 2016 00:10 

Tak īstenībā kāda starpība gala lēmums pieder Admin tāpat :D

Offline Profile  

PostPosted: 16 Nov 2016 08:25 

Kaut arī nespēlēju kādu laiku serverī, ar tevi ir gājis visādi. Kopsummā, kā spēlētājs neesi slikts, kā jau daudzi šajā serverī, kā par cilvēku nevaru neko par tevi pateikt, jo nepazīstu reālajā pasaulē. Ja mēs sāksim spriest, par to, ko spēlētāji dara, raksta, tad cik tas ir adekvāti, jo to ietekmē daudzi faktoru (citi spēlētāji, garastāvoklis, jebkādas nesaskaņas) un nevajag tagad daudziem teikt, ka tā nav. Ka sacīt jāsaka, neviens šajā pasaulē (arī mu) nav bez grēka. Jebkurš spēj mainīties, galvenais, lai tas notiek pareizajā virzienā.
Esmu PAR - lai izmēģina.

P.S. Izmest/atņemt GM statusu var vienmēr.

Offline Profile  

PostPosted: 16 Nov 2016 08:48 

REC

Offline Profile  

PostPosted: 16 Nov 2016 09:32 
Garisons

adidas wrote:
Tak īstenībā kāda starpība gala lēmums pieder Admin tāpat :D

Ja lēmums pieder man, tad es saku nē

Bet kopsummā es mēģinu saprast, ko arī citi saka

Pārsvarā es klausos, ko GM komanda saka, jo man mazāk ar kandidātu ir jāstrādā

Offline Profile  

PostPosted: 16 Nov 2016 15:46 

Sveiki!

Milzīgs ANTI!.

Nemitīgi kašķējies ar esošajiem/bijušajiem GM, nemitīgi aizvaino spēlētājus, jā ejot uz GM visi savu stāju uzspodrina, nebūs pirmais, kas tā darījis. BANOTS vairākas reizes, vienkārši neredzu, kā jūs ar viņu varēsiet sastrādāties.

Offline Profile  

PostPosted: 16 Nov 2016 15:57 
Garisons

Ar Makss noslēgsim šo diskusiju

Kā iepriekš minēja, vajag pāris mēnešus, lai kaut cik mainītos viedoklis pret spēlētāju

Paldies visiem, kas izteica viedokli

Offline Profile  

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 48 posts ]  Moderators: ZeusS, Game Masters Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5

All times are UTC + 1 hour [ DST ]