It is currently 21 Aug 2018 06:20

All times are UTC + 1 hour [ DST ]

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 48 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Author Message
 Post subject: Re: Simple par GM!
PostPosted: 15 Nov 2016 18:30 
VIP

REC no manis.

Ja skatāmies globāli tad vairāk no viņa ir bijuši plusi nekā mīnusi! Vienmēr (cik esmu bijis IG) ir palīdzējis gan spēlētājiem (saprāta robežās), gan pašiem GM saistībā ar tā brīža aktuālajiem jautājumiem, - bet nu tas ir mans subjektīvais viedoklis!

Offline Profile  

PostPosted: 15 Nov 2016 19:04 

Rekomendācija no manis..
Ļooti daudz palīdzējis un vienmēr atbalstījis.
Mute viņam ir liela, bet reti kuram te viņa tāda nav.
Lai veicās!

Offline Profile  

PostPosted: 15 Nov 2016 19:11 

Un tagad forumā nāks visi h2k. Liktenis, Lindy, kurš vēl? Objektīvu viedokli vajag, nevis speciāli iesauktus cilvētkus forumā. Ticu, ka Liktenim un Lindy ir pilnīgi vienalga kurš te ir gm un kurš nav.

Offline Profile  

PostPosted: 15 Nov 2016 19:14 
Boss

Heddy wrote:
Un tagad forumā nāks visi h2k. Liktenis, Lindy, kurš vēl? Objektīvu viedokli vajag, nevis speciāli iesauktus cilvētkus forumā. Ticu, ka Liktenim un Lindy ir pilnīgi vienalga kurš te ir gm un kurš nav.

Lasi manas domas

Offline Profile  

PostPosted: 15 Nov 2016 19:18 

Quote:

Diez kāpēc uzreiz piesienās par REC, bet ne par ANTI?
Ka nāk no Ultiem un liek ANTI?

Offline Profile  

PostPosted: 15 Nov 2016 19:22 

Lindy wrote:
Quote:

Diez kāpēc uzreiz piesienās par REC, bet ne par ANTI?
Ka nāk no Ultiem un liek ANTI?

Es nelieku ANTI, tā kā nevajag pūst pīles. Nediskutēsim. Un es nepiesienos.

EDIT:
Code:
Pirms rakstat par vai pret kādā kandidāta pietiekumā

Es ieteiktu labāk rakstīt "+" un "-", ko Jūs varat par šo cilvēku pateikt

Katram cilvēkam ir priekšrocības un labumi, un lietas, kas ne tik labi sanāk, kā gribētos

Tāpē būtu ļoti forši pieminēt abas lietas, tādejādi arī cilvēks, gan arī Mēs zināsim, uz ko pievērst uzmanību un ko var darīt lietas labā

Pateicos

viewtopic.php?f=11&t=3393

šis ir citāts no admina topika par to kādai kārtībai ir jābūt šeit. Ievērosim to un netaisīsim offtopiku.

Offline Profile  

PostPosted: 15 Nov 2016 20:20 

Heddy un ZeuSS, es esmu H2K ģildē, bet biju pret Simple GM stat un kad KeLsLV gribēja kļūt gm biju par, kautvai viņš ir host. guildā. Teikt kad kāds kautkam ko lika ir muļķīgi, šaubos kad jums ir pierādijumi kad tās nav tā cilvēka ītās domas or so. :shock:

Offline Profile  

PostPosted: 15 Nov 2016 20:26 

Man viedoklis, kas ir izveidojies no šī topika. Viens vienīgs guild wars. Savādāk šo nevar nosaukt.

6 lietotajiem pat nav 10 posti (3 šis ir pirmais posts, tik pat labi , es pats varēju sataisīt vēļ kontus un samest visādas ziņas par sevi)

http://prntscr.com/d7nmc7
http://prntscr.com/d7nmh1
http://prntscr.com/d7nmnc
http://prntscr.com/d7nmso
http://prntscr.com/d7nnb1
http://prntscr.com/d7nndv

Manas atbildes uz dažu postiem :

ZeusS wrote:

Izteicās par tavu bijušo gmu un viņa bērnu. Iemesls kadēļ pameta amatu.

Šo es pats saprotu. Pirms neilga laika gribēju jau rakstīt, bet šoreiz neiekopeju 1 punktu no vecās kopijas un tas bija šāds : http://prntscr.com/d7nv6q

RaimY_s wrote:

Tu saki ka varētu vadīt Eventus un sekot kātībai post. Bet šajā MU jau ir 5 aktīvi GMi spēlē (izņemot ArnijsGM, kam GM ir tikai skaistuma lieta, nevis kārtības vadīšanai) .
Tiešām domā, ka vajag 100GM, kas tikai dotu chatbanus.?

Cik bieži šie 3 GM`i (Heddy, KeLs , nocomment) ir on? Nejau vienmēr viņi bija/ir/būs on, kad tiek veikti parkāpumi? Par to ir arī stāsts.

adidas wrote:
Pārāk liela banu bagāža atlika pāršķirt pāris lapas Ban sadaļā un viss skaidrs :0 + ja nemldos ir krapies ar itemiem.

Ar itemiem krāpies neesmu, tas ir 100%
Par maniem baniem, visi vislabak atcerās ka bija bani, bet vai kāds atcerās ka šie paši bani tika pārsūdzēti? Man ir uzlikti 8 bani, kuros 2 ir pareizi. Viens no tiem bija 16. jūlijā par BK ar Dark Reven, Otrs bija 2015. gadā.

nocomment wrote:
Esmu PRET. Yallas pieteikums un viņa pagātne... Tieši tas pats kā izbijis cietumnieks meklē darbu policijā. Oke pretīm šim varam likt, ka izbijušus hakerus ņem IT jomā ar atplestām rokām. Ceru domu sapratāt. Cilvēks ir ar galvu uz pleciem, bet cilvēki nemainās 2-3 nedēļu laikā, kā tas izskatās šeit.

Kā par cilvēku man nekādu pretenziju nav, bet ļoti šaubos, ka spēsi tikt galā ar GM amatu pildīšanu. Es arī pirmo reizi kad rakstīju pieteikumu domāju es darīšu to un šito, bet tam visam pilika punktu nervi, kuri neizturēja servera spiedienu uz mani.
Pagaidām nu noteikti palikšu pie ANTI.

Par 2-3 nedēļām ir viens jautājums. Vai paši atcerieties, kad esiet man uzlikuši Chatban? Vai arī, kad man bija ban?

Spiediens jau ir katru dienu, kad man nāk visi ultimate un auro virsu.

Feniks wrote:
Pag mēs tulīt visi no H2K sametīsim Rec!

Kā es tev pašam skype rakstīju, ka man neinteresē random salikti rec / anti, es vēlējos redzēt katra subjektībo viedokli.
Kā arī te jau aizsākās OffTopic

Palūgšu neatbildēt uz manu viedokli šinī topikā, lai neizveidotos vēl vairāk Offtopiks.

Offline Profile  

PostPosted: 15 Nov 2016 21:00 

REC no manīm, ar cerību, ka šī apņēmība kaut ko darīt tik ātri nepazūdīs ,lai veicas x]

Offline Profile  

PostPosted: 15 Nov 2016 22:20 

REC ,īpaša aizķeršanās ar šo spēlētāju nau bijusi, bet arī runāts nau īpaši daudz..
Pēdējā laikā cik uzturos serverī, neko sliktu nevaru pateikt.
Pie mīnusiem būtu: bijuši bani un gandrīz katrā topikā kuri saistīti ar GM un spdēlētăjiem mēğina nolikt mūs GMus pie vietasn. Protams ja ar savaldību nebūs problēmas tad + no manis..

Offline Profile  

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 48 posts ]  Moderators: ZeusS, Game Masters Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]