It is currently 23 Oct 2018 16:36

All times are UTC + 1 hour [ DST ]

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 48 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Author Message
 Post subject: Re: Simple par GM!
PostPosted: 15 Nov 2016 09:37 

Par spēli Tu zini daudz un, ticamākais, ka beidzot arī kaut kas bīdītos balansa virzienā. Tas būtu Tev pluss.

Bet grūti iedomāties, kā Tu plāno sadarboties ar komandu, kuru visu laiku noliec, kritizē. Kā arī - pēkšņi esi sācis ievērot noteikumus, "skrīnot" katru sīkumu, tajā pat laikā - pats rupji pārkāpi citu privātās tiesības, velkot ārā privātās dzīves datus postā.

Mēs nebeidzam spēlēties, jo kļūstam veci; mēs kļūstam veci, jo beidzam spēlēties. /George Bernard Shaw/

Offline Profile  

PostPosted: 15 Nov 2016 09:47 

Runājot par Ennie un Kels postiem.
Kels vai gadījumā nebija otradi, kā es tev teicu lai nelamajies? Kad man esi uzlicis kaut 1 chatban? Man chatban nav bijis jau labu laiku.

Offline Profile  

PostPosted: 15 Nov 2016 13:12 

Tas, ka tagad pēdējās 2 nedēļas centies uzvesties kā cilvēks un esi sačomojies ar Adminu, par to nevienam šaubu nav.
Bet tas nenozīme, ka esi vislaik bijis tik jauks un pūkains. Adminam palīdzēji, malacis, bet tapēc uzreiz GM nav nepieciešams.
Ja tas jebko maina, tad anti.

Offline Profile  

PostPosted: 15 Nov 2016 14:06 

ANTI, agrāk bija diezgan liels kašķis un nīdējs, cik atceros, bet skatos tagad labojies, lai tiktu uz GM tikai.? Bet nu pierādi sevi šādi 2-3mēnešus, tad parunās ar Tevi par šo amatu.

Tu saki ka varētu vadīt Eventus un sekot kātībai post. Bet šajā MU jau ir 5 aktīvi GMi spēlē (izņemot ArnijsGM, kam GM ir tikai skaistuma lieta, nevis kārtības vadīšanai) .

Tiešām domā, ka vajag 100GM, kas tikai dotu chatbanus.?

Piedod bet pieturos pie ANTI.

Offline Profile  

PostPosted: 15 Nov 2016 15:31 

Pārāk liela banu bagāža atlika pāršķirt pāris lapas Ban sadaļā un viss skaidrs :0 + ja nemldos ir krapies ar itemiem.
Likšu ANTI pārāk lecīgs, veido konfliktus utt.

Offline Profile  

PostPosted: 15 Nov 2016 16:35 
Garisons

Kopsummā apskatoties ir tā ,ka pa lielam Pret ir dēļ pagātnes notikumiem un netikumiem

Būtu labi, ja lietotājs domstarpības atrisinātu, lai pārējie par viņu mainītu viedokli, jo pagātnes pāri nodarījumi ir izdarījuši savu

Ja lietotājs nesalīgt mieru ar esošo komandu kā arī rada spēlētājiem lielāku uzticību, tad nav īsti jēgas te kaut ko bīdīt ar amatu

Offline Profile  

PostPosted: 15 Nov 2016 17:01 

Esmu PRET. Yallas pieteikums un viņa pagātne... Tieši tas pats kā izbijis cietumnieks meklē darbu policijā. Oke pretīm šim varam likt, ka izbijušus hakerus ņem IT jomā ar atplestām rokām. Ceru domu sapratāt. Cilvēks ir ar galvu uz pleciem, bet cilvēki nemainās 2-3 nedēļu laikā, kā tas izskatās šeit. Kā jau vairums minējā pierādi sevi 2-3 mēnešos, ka tiešām esi mainījies, tad varbūt mainīšu savu viedokli, saziepēties visiem 2-3 nedēļu laikā var visi. Tad vēl, Tu jau tā esi bravūrīgs, nestādos priekšā, kas notiks, ja dabūtu GM amatu. Vēl pēdējo dienu laikā sanacā sarunas ar Tevi, itkā viss ok, bet, kad izlasīju šo, vispār domas mainījās par Tevi.

Image

Kā par cilvēku man nekādu pretenziju nav, bet ļoti šaubos, ka spēsi tikt galā ar GM amatu pildīšanu. Es arī pirmo reizi kad rakstīju pieteikumu domāju es darīšu to un šito, bet tam visam pilika punktu nervi, kuri neizturēja servera spiedienu uz mani.
Pagaidām nu noteikti palikšu pie ANTI.

P.S Aizmirsu pieminēt, jā cepuri nost, ka palīdzi saistībā ar Balansu.

Offline Profile  

PostPosted: 15 Nov 2016 17:11 

Pag mēs tulīt visi no H2K sametīsim Rec!
Palūdzu, lai ir neitrāli, bet šeit tik tiek pierādīts, ka viens cits guild nemāk būt neitrāls!
comment tu esi izbijis GM, kurš pirms tam atkāpās, lai ar kaunu neizmet, jo visi jau bija nobalsojuši pret tevi!
Nenoliegšu, ka ir paraug cilvēks, bet tu esot GM amatā arī nekādu labo piemēru neesi rādījis!
Un tieši tāpēc, ka viņš domā savādāk, kā lielākā daļa GM, tas ir tieši tas iemesls, kāpēc tāds cilvēks ir vajadzīgs komandā!
Kā jau te daudzi teica par Kelu, lai paņem uz pārbaudes laiku, vienmēr tak var izmest!

Offline Profile  

PostPosted: 15 Nov 2016 17:14 

Tikai tapēc, ka ULTIMATE ir aktīvākie gan serverī, gan forumā nevajag teikt, ka viņu viedokļi nav svarīgi. Tieši pretēji.
Un nevajag šito pārvērst par vel vienu no Feniksa topikiem. Turpinat runāt par Simplē kā GM.

Offline Profile  

PostPosted: 15 Nov 2016 17:23 

Lūgšu izteikt komentārus tikai par Simple kā gm. Nav vajadzīgs apspriest citus šeit.

Offline Profile  

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 48 posts ]  Moderators: ZeusS, Game Masters Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]