It is currently 22 Jan 2018 08:28

All times are UTC + 1 hour [ DST ]

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 15 posts ]  Go to page 1, 2  Next
Author Message
 Post subject: Eddie GM
PostPosted: 09 Nov 2016 11:03 

Palūgšu izskatīt vai šis GM ir atbilstošs GM amata pildīšanai!

nocomment wrote:
Neesmu ar GM charu nekad taisījis PK. Kur loģika, ar GM charu stāvēt un taisīt PK ? PK ir atļauts ar nocomment varu to darīt, bet tāpāt nedaru, eju tikai uz turieni sisties ar kādu no guildiem. Respektīvi pastāvēt par savējiem. Mazos jau labu laiku lieku mierā.

nocomment wrote:
Tu saproti ko nozimē frāze "Pastāvet par savējiem" ? Tas nozīmē, ka es tagad esmu GM, tad nevaru vairs iet ar savu BM pasisties k3 ar hostiem un citiem, kas muti bruģē tur ? Nu es saprotu, pēc tavām domām es vairs neko nedrīkstu. Kad Tu esi redzējis mani ejot uz K3 pk taisīt ar nodomu ?

Šie teksti parāda, ka viņš ir neobjektīvs, viņš pats nespēj saprast, kad viņš ir GM un kad nav! Kā vienlaikus ar parasto čaru var būt GM, kad tas viņam ir izdevīgi, bet citā laikā, kad tas viņam nav izdevīgi viņš ar savu parasto čar GM neskaitās! Viņš pastāvēs par saviem draugiem!

Takā viņš ir vienas no lielākas guild Guild Masters, kur viņam ir daudz draugu par kuriem jāpastāv, tad jautājums cik adekvāti viņš izskatīs sūdzības, kas skars šos guild biedrus?

Neminēsim tagad visas citas sūdzības un nepamatoto BAN, kuru viņš pēc ilga strīda atcēla!

Tad nu lūdzu pamatotus argumentus kāpēc viņam jāpaliek kā GM un kāpēc viņam labāk šo amatu būtu atstāt!

Re kur vēl mazliet papildinājums no paša stāsta varoņa-

nocomment wrote:
Fenikss ej dirst. Ej gudrojies citur tautas advokāts atradies, vari nemaz neatbildēt, neaizmirsti uzņemt screen un nosūtīt Adminam vai ZeuSS. Viss vairāk neko te nebildīšu, kārtējo reizi pierādas tas, cik visi esam gudri runāšanā.

Par mani šeit varat nerakstīt, ja gribat, ko rakstīt par mani taisāt jaunu ierakstu! Palūgšu GM tos topicus, kas neatbilst par tēmu vienkārši dzēst, jo savādāk atkal būs tik liels oftopiks kā šeit -
viewtopic.php?f=11&t=5654

Offline Profile  

Post subject: Re: Eddie GM
PostPosted: 09 Nov 2016 12:02 

tu esi priekšnieks, kurš var nodot savu padoto izskatīšanai? tak tu esi saspiedies :D

Offline Profile  

PostPosted: 09 Nov 2016 12:52 

Tev pašam smiekli nenāk?
Tu savas personīgās antipātijas varēji kārtot PM, ne pēc katra pīkstiena taisīt jaunus topikus.

Runājot par tēmu, kā Tu vari spriest pa lietām, kuras Tu nezini.
Piem:
Code:
Takā viņš ir vienas no lielākas guild Guild Masters, kur viņam ir daudz draugu par kuriem jāpastāv, tad jautājums cik adekvāti viņš izskatīs sūdzības, kas skars šos guild biedrus?

Visi dabū sodus vienādi, gan es, gan citi guild biedri ir dabujuši CB utt.
Bano arī ja ir guild members, tik atkarībā no Tevis, neviens neraud pa sīkumiem.

Tu pats viņu provocē un tad gaidi, kāda atbilde būs.
Uzdod pats sev jautājumu, kāpēc tik Tev ir tādas problēmas ar viņu?

Esi vienreiz vīrietis ne bērns.

P.S
Tu esi spēlētājs un nemāci te kādus post dzēst un kādus nē.
Ja Tu vari labāk, ej pa GM!

Last edited by KeLsLV on 09 Nov 2016 15:18, edited 1 time in total.

Offline Profile  

PostPosted: 09 Nov 2016 13:24 

paši jūs vakar kaškējāties un tagad jau brēcat ? Vakar daudzas reizes izskanēja teksts Ultimate loh*i , Ultimate Suņi un vēl viss kaut kā , protams ka nocoments aizstāvēs savu ģildi un ģildes biedrus. Vot šitie raudātāji toč ir apnikuši , izprovicē un tad skrien forumā sūdzību rakstīt ...

Offline Profile  

PostPosted: 09 Nov 2016 15:26 

Feniks wrote:
Šie teksti parāda, ka viņš ir neobjektīvs, viņš pats nespēj saprast, kad viņš ir GM un kad nav! Kā vienlaikus ar parasto čaru var būt GM, kad tas viņam ir izdevīgi, bet citā laikā, kad tas viņam nav izdevīgi viņš ar savu parasto čar GM neskaitās! Viņš pastāvēs par saviem draugiem!

Par saviem draugiem. :D Kas Tev vainas.? Apslimis.? Tev nav apnicis huiņu dzīt.??
Tāda sajūta, ka Tu laikam esi iestrēdzis ledus laikmetā, ka tikai mal vienu un to pašu, par Guild biedru glābšanu.. Neobjektīvs viedoklis bla bla. Kas tur ir neobjektīvs.?? Tas ka Jūs visu laiku apdiršat , nodiršat, uzdiršat Ultiem, un tad raudat ka BANi lido viens pēc otra. Tad parādi kur tur viņam tik neobjektīvs vērtējums.? Tas ka sāk lamāties uz viņu, abuse taisīt liedz iet ar GM un banot ārā.?
Saprotu jā, ka te ir noteikumi ar vājiem ban termiņiem, tāpēc tāda šļura notiek. Bet dirsties 24/7 gan ir garām.
Vot te, Tu noteikti teiktu - Tev jau banu nedotu, Tu jau Ultos- . Really nigga.? Esmu saņēmis banus arī , un vienalga, ka Guildmember vai nē. Varbūt izsaka vairāk brīdinājumu, bet ne vienkārši ignorēs kādu šļuru es rakstu postā.
Ja kāds no Ultiem piem., diršas , apvaino kādu spēlētāju, lūdzu, taisi screen taisi Compl. Neviens nesodīts nepaliks. Bet te ir uzreiz atšķirība, provokācija no vienkārša abuse. Ja es atbildu uz provokāciju, stabili būs mazāk aizrādījumu kā Tev, kas provocē.

Ja Tu gribi izcelties ar kaut ko īpašu, te nebūs tā vieta to darīt. :)

Offline Profile  

PostPosted: 09 Nov 2016 15:35 
Garisons

Šito postu tik un tā neviens nelasīs

Man ir grūti lasīt lielus teksta apjomus, lūdzu īsi un kodolīgi, ko Jūs gribat panākt?

Offline Profile  

PostPosted: 09 Nov 2016 17:24 
Admin wrote:

Man ir grūti lasīt lielus teksta apjomus, lūdzu īsi un kodolīgi, ko Jūs gribat panākt?

GM kā tādus noņemt vispār uztaisīt POST filtru, ka iepostot tikai var ar minūtes intervālu.
Par rupjajiem vārdiem, kāda nozīme? Lamāsies tpt.Būs lielāka velme taisīt guildus, un max čarus, lai iznīcinātu to kurš tevi apvainoja, vai apcēla.
Palielināt GR kredītu daudzumu. Un mēneša beigās aktīvāko resetu taisītāju apbalvot ar konkrētu kredītu daudzumu.
Visas savas sapes paust forumā.

PostPosted: 09 Nov 2016 17:36 

sagamelion wrote:
Admin wrote:

GM kā tādus noņemt vispār uztaisīt POST filtru, ka iepostot tikai var ar minūtes intervālu.
Par rupjajiem vārdiem, kāda nozīme? Lamāsies tpt.Būs lielāka velme taisīt guildus, un max čarus, lai iznīcinātu to kurš tevi apvainoja, vai apcēla.
Palielināt GR kredītu daudzumu. Un mēneša beigās aktīvāko resetu taisītāju apbalvot ar konkrētu kredītu daudzumu.
Visas savas sapes paust forumā.

Kāds tam šeit sakars ir?

Offline Profile  

PostPosted: 09 Nov 2016 17:40 

izdzēst feniksu kā no spēles, tā no foruma un miers.
cik var tēlot mazu aizvainotu meiteni un par katru sīkumu ņaudet, nav pat vairs smieklīgi.
MAKE FURY GREAT AGAIN!

Offline Profile  

PostPosted: 09 Nov 2016 17:58 

http://prntscr.com/d551sq Lūdzu izlasiet, kas ir rakstīts pirms sāciet rakstīt.

Par tēmu runājot :

Comment pēdējās dienas nedaudz esi pāršāvis pār strīpu. Tu sāc apvainot citus būdams GM? Tev būtu jārāda piemēru, bet ko tu dari?

Saprotu ka trūkst GM`i, jo pašlaik izskatas ka ir 3 GM`i, bet tas nenozīmē ka tevi admins aizsargāk uz mūžu no tevis paša radītiem pārkāpumiem.

Vai nu maini attieksmi, vai arī ļauj citiem GM izskatīt tavas spējas GM amatā.

Offline Profile  

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 15 posts ]  Moderators: ZeusS, Game Masters Go to page 1, 2  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]