It is currently 18 Feb 2018 10:48

All times are UTC + 1 hour [ DST ]

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 15 posts ]  Go to page Previous  1, 2
Author Message
 Post subject: Re: Eddie GM
PostPosted: 09 Nov 2016 18:08 

Quote:
izdzēst feniksu kā no spēles, tā no foruma un miers.
cik var tēlot mazu aizvainotu meiteni un par katru sīkumu ņaudet, nav pat vairs smieklīgi.
MAKE FURY GREAT AGAIN!

Tev un visiem citiem Heiteriem! Man nekas nesāp, mani neapbižo, lielu daļu screen, ko šeit iemetu pat nav manis uzņemti! Jums, ko kā troļiem kāds piemaksā, ka oftopiku taisāt?
Uzskatāt, ka nocomments ir labs GM, argumentējat! Nez kāpēc šeit atkal ir tikai vienas guild pārstāvji!

Ko es sliktu esmu izdarījis, ierosināju izvērtēt vai comments ir labs GM!? Būtu ierosinājums par kādu citu GM, kas jums nepatiktu būtu cita reakcija ne?
Neesmu es bērns, bet pietiekoši pieaudzis, lai gribētu spēlēt un savu brīvo laiku pavadīt sakārtotā vidē, kur visi ir vienlīdzīgi, nevis kāds ar sevis pāri darītājiem ir spējīgs tikt galā tikai izmantojot GM privilēģijas! Jūs lielie brēcēji izlasiet šo topiku ko piedāvāju un kādas ir manas atbildes un, kā uzvedaties un atbildat jūs!
viewtopic.php?f=11&t=5654

Tik jūsu dēļ viņš ir tā piekakāts, ka viņš ir nelasāms, tādēļ šeit lūdzu neveidot oftopiku, bet izteikt atbalstu vai pretēji pateikt, ka viņš nav labs GM! Ne no viena no jums neredzu nevienu pozitīvu atsauksmi kāpēc Eddi ir labs GM, tikai kaut kādus uzbraucienus man, jo vēlos, lai serverī beidzot būtu normāla gaisotne un normāli var spēlēt! Atkal baigi gari sanāca :D

Offline Profile  

PostPosted: 09 Nov 2016 18:19 
Feniks wrote:
Quote:
izdzēst feniksu kā no spēles, tā no foruma un miers.
cik var tēlot mazu aizvainotu meiteni un par katru sīkumu ņaudet, nav pat vairs smieklīgi.
MAKE FURY GREAT AGAIN!

Tev un visiem citiem Heiteriem! Man nekas nesāp, mani neapbižo, lielu daļu screen, ko šeit iemetu pat nav manis uzņemti! Jums, ko kā troļiem kāds piemaksā, ka oftopiku taisāt?
Uzskatāt, ka nocomments ir labs GM, argumentējat! Nez kāpēc šeit atkal ir tikai vienas guild pārstāvji!

Ko es sliktu esmu izdarījis, ierosināju izvērtēt vai comments ir labs GM!? Būtu ierosinājums par kādu citu GM, kas jums nepatiktu būtu cita reakcija ne?
Neesmu es bērns, bet pietiekoši pieaudzis, lai gribētu spēlēt un savu brīvo laiku pavadīt sakārtotā vidē, kur visi ir vienlīdzīgi, nevis kāds ar sevis pāri darītājiem ir spējīgs tikt galā tikai izmantojot GM privilēģijas! Jūs lielie brēcēji izlasiet šo topiku ko piedāvāju un kādas ir manas atbildes un, kā uzvedaties un atbildat jūs!
viewtopic.php?f=11&t=5654

Tik jūsu dēļ viņš ir tā piekakāts, ka viņš ir nelasāms, tādēļ šeit lūdzu neveidot oftopiku, bet izteikt atbalstu vai pretēji pateikt, ka viņš nav labs GM! Ne no viena no jums neredzu nevienu pozitīvu atsauksmi kāpēc Eddi ir labs GM, tikai kaut kādus uzbraucienus man, jo vēlos, lai serverī beidzot būtu normāla gaisotne un normāli var spēlēt! Atkal baigi gari sanāca :D

Amen!

PostPosted: 09 Nov 2016 18:35 

Feniks wrote:

Tu pats uztaisi te traci un gribi spēlēt normālā gaisotnē.
Ulti šeit komentē, jo viņi ir aktīvākie spēlētāji forumā, beidz pārmest kad viens guild.

Runājot par Eddie!
Viņš ir aktīvs GM, un ja nebūtu jūsu domstarpībās nebūtu šadi pigoru un tas ka Tu raudātu atkal pa sīkumiem.

Offline Profile  

PostPosted: 09 Nov 2016 20:18 

Neatbalstu ne vienu, ne otru. Bet jēga šim visam? Tas būtu tas pats, kas izveidot rakstu par tevi (Fenikss) esi atbilstoš spēlētāju statusam, jeb nē.. Protams nolasīsies visi heiteri un draugi un sāks tiesāties.
Taču mani vairāk intresē screen/video kur no GM puses tiek pārkāpti noteikumi (Neatbilstošie bani, neiedotie cb u.tt)

Offline Profile  

PostPosted: 09 Nov 2016 20:31 

Man no visa šī vēmiens jau nāk. TOPIKU SLĒDZU UN CITUS NETAISĪT!!!!!!!!
Iespējams šovakar būs korekcijas noteikumos, kā arī tiks risinātas lietas, par ko tika runāts šajos visos pēdējos topikos. Tā tas viss nepaliks un dzīvosim saticīgi.

Offline Profile  

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 15 posts ]  Moderators: ZeusS, Game Masters Go to page Previous  1, 2

All times are UTC + 1 hour [ DST ]