It is currently 24 Oct 2018 01:03

All times are UTC + 1 hour [ DST ]

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 4 posts ] 
Author Message
 Post subject: SkyFall[GM]
PostPosted: 07 Nov 2016 19:45 

Īstenībā es ilgi domāju vai rakstīt pieteikumu, vai arī nē, bet nu tomēr ir vērts pacensties un izklausīt citu lietotāju kritiku,domas un tamlīdzīgi. Pabrīdināšu, ka mana gramatika nav perfekta..
Labi ar kafijas krūzi blakām, pastāstīšu sākumā nedaudz par/ap sevi.. Manā īpašumā ir diezgan maz dzirdēts vārds Latvijā, bet nu pašam man patīk, mans vārds ir Eltons. Varbūt kādam uzreiz atsocējās ar Roltonu vai Antonu un tamlīdzīgi, bet nu esmu pieradis ka cilvēki jauc vārdu pirmajās reizes, vai arī sākuma diezgan izbrīnīti dzirdot tādu vārdu. Esmu 17 gadus jauns jaunietis, bet nu 8. februāri man jau paliks tie 18 gadiņi. Esmu dzimis Tūkstots deviņisimti deviņdesmitā(1999.g) gada, astotajā februārī(8.februāris). Nu ja vēleis uzināt precīzu laiku, tad nu bez piecām sešos vakarā! :lol: Pats nodarbojos es ar ielu vingrošanu, jau apmēram 3 gadi ja ne vairāk! Pats pašlaik neizraujos ar to štangu padarīšanu, jo ārā ir auksts un sniedziņš sasnidzis, bet nu man jau visus tos gadus ir tā ka ziema man ir atpūtas laiks.. Bet nu kamer vel darbs nav sācies, tikmer varu pagūlšņāt pa gūltu, pa māju pašivirēties, ar draudzeni vairāk satikties un kur tad bez ballītēm! :) Kā arī gribēju piebilst ka nodarbojos ar photoshop cik gadus, visu ko māku esmu pats mācijies un nevienam īsti neesmu jautājis palīdzību. Savā ziņā amatieris esmu photoshop nozarē! Ja nu kādam vajag avataru vai signature, tad uzsitat privāto vēstuli man, kaut ko jau sarunāsim! Un gribēju nedaudz piebilst par mūzikas gaumi, domaju ka kādam noteikti tas intresētu, jo nu visi zin Eltonu Džonu, noteikti domājat ka es tāds pats mūzikāls puika esmu.. Bet nu tā nu ir, esmu mūzikāls diezgan, neesmu nekāds mūzikas radītājs vai tamlīdzīgi, bet nu patīk man ļoti klausīties mūziku, praktiski 24/7 skan mūzika man fonā. Esmu var teikt viss veidīgs mūzikas cienītājs, patīk visi stili, bet katrai dziesmai galvenais lai ir tā odziņa ko es bieži spēju atrast un saprast.
Tagad nedaudz par to Mu online dzīvi.. MU es sāku spēlēt ja nemaldos ka man bija kaut kādi 6 gadi vai nedaudz vairāk.. Īsti, precīzi, nepateikšu jo nu es pat neatceros kādu mu es sāku spēlēt, bet nu zinu ka es apmēram pie viena mu nosēdēju kādus 2-3 gadus muoelvē(neņemiet to kā reklāmu..) Tad uzmetis pauzi biju visam tam jo nu parādijās Counter Strike, kurš nu to nav spēlējis! :P Bet pēc laika es iegriezos Fury, pirms kāda gada vai diviem.. Atceros ka noplīsa kompis man un tad jau tika iegādāts jaudīgāks dators, tā arī aizmirsu par mu online eksistenci... Ja nemaldos tad atkal atsāku Fury mu spēlēt pirms 5 vai 6 mēnešiem.. Kaut kur ap augustu vai jūliju.. Esmu sapazinies ar ļoti daudz cilvēkiem, protams, katrs domā savadāk par mani.. Vienam es esmu sliktais, otram labais.. Jo nu tādi mēs esam cilvēki, nedabūsi labu no cilvēka tad pret viņu attieksme mainās.. Nenoliedzu ka es pats esmu lamājies serveri vai kaut ko tamlīdzīgu, bet nu katram sanāk tas. Game Mast'er neesmu nekad bijis mu online, tāpec ir tik liela intrese vispār visā tanī. Bet nu tas nenozīmē ka nemācētu appieties ar statusu, esmu bijis daudz citos gaming projektos adminstrātors/īpašnieks/moderātors un tamlīdzīgi. Grand theft auto:San Andreas(MTA un samp), Counter Strike, Minecraft un tamlīdzīgi. Tāka pieredze tanī ir un ar statusu protu appieties! Rakstu uz GM statusu jo nu redzu ka serverī to ir ļoti maz, serverī ir ļoti daudz cilvēku kuriem ir daudz jautājum par/ap serveri un tā funkcijām.. Nerakstu es tikai tāpec ka es vēlos tur veidot aktīvi eventus vai tamlīdzīgi, vairāk intresē citu cilvēku intreses, palīdzēt viņiem un tā tālāk.. Domāju ka pietiks jau rakstīt, paldies par uzmanību!

Offline Profile  

Post subject: Re: SkyFall[GM]
PostPosted: 07 Nov 2016 19:48 
Boss

izmet lieko infomāciju par roltoniem un pārējo. tālāk par nepareizu gada skaitli uzrakstītu netiku.

Lieko izmet, atstāj svarīgāko, tad skatīsimies

Tēma slēgta.
P.S.
Code:
 atsocējās

asociējas

Paldies

Offline Profile  

PostPosted: 07 Nov 2016 19:52 
Garisons

Mēģināju arī pa diagonāli izlasīt, pazibēja lietas, kas nekādīgi neskar Mu

Rekur var pašpikot kā bez teksta formatēšanas rakstīt garus tekstus: viewtopic.php?f=10&t=4461

Offline Profile  

PostPosted: 07 Nov 2016 19:58 

Gribu vēl piebilst, ka tikko reģistrējušam lietotājam, kuram ir 1 posts, nebūtu īsti pareizi cerēt uz GM statusu, jo pienākumos neietilpst tikai ingame pienākumi.

Offline Profile  

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 4 posts ]  Moderators: ZeusS, Game Masters

All times are UTC + 1 hour [ DST ]