It is currently 19 Feb 2018 21:28

All times are UTC + 1 hour [ DST ]

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 18 posts ]  Go to page 1, 2  Next
Author Message
 Post subject: Petīcija par KeLsGM
PostPosted: 06 Nov 2016 15:34 
Labdien fury komūna! Esmu nobriedis nākt un rakstīt petīciju par jauniņā GM Kela darbību šajā serverī.
Ta tad varam sākt. Es uzskatu, ka jaunais GM nav nobriedis savam amatam, un nespēj pildīt savus pienākumus, proti tos pašus kurus viņam iedeva Admins.
GM ir nekompetents, neaktīvs, pretīm nākšanas nav nekādas, vienaldzīgs, ātri apvainojās uz spēlētājiem, iedomīgs. Tāds kādu šeit nevajag. Īventus nerīko, pa retam uzliek kādu banu, un arī nespēj tos likt pēc noteikumu punktiem.
Es uzskatu, ka šajā serverī GM ir jābūt saprotošam, izpalīdzīgam tāds kurš nesprēgā un neizvelās tos kuri tagad īventā varēs piedalīties, un kurš nevarēs.
Iesaku administrācijai pieņemt un izvērtēt GM kanditatūru, kā tas notiek citos serveros. Nevis kā beigās izrādijās, ka lielākā daļa bija no tā paša "ULTIMATE" guilda.
Esmu vīlies tavā darbība, un pienākumu nepildīšanā, ceru, ka būsi saprotšs un dosi iespēju tiešām aktīvam GM, kuram ir interese ieguldīt savu laiku un zināšanas servera attīstība. Nevis izmantot GM statusu, lai parādītu cik varens ir.
Gribetu dzirdēt pārējo komūnas biedru domas, saistībā ar KeLsGM darbību šajā serverī. (izņemot "ULTIMATE" guilda biedrus.)
Paldies par uzmanību! Ar cieņu Sagamelion

Post subject: Re: Apelācija par KeLsGM
PostPosted: 06 Nov 2016 15:52 

Kur tad ir tie aktīvie, saprotošie, izpalīdzīgie GM pieteikumi, kuri ieguldīs savu laiku un zināšanas un tā tālāk un tā joprojām? Pēc Tava rakstītā sanāk, ka ir atraidīti desmit labāki kandidāti, lai tik GM amatā iedabūtu tieši Kelu. Bet nav to kandidātu.

Eventus viņš rīko. Tas, ka nerīko pēdējās 2 dienas, varbūt nozīmē to, ka cilvēkam ir dzīve arī ārpus spēles. Bez tam- viņam GM statuss ir cik - nedēļu? divas? ļaujat cilvēkam iešūpoties un iestrādāties.

Viss tas, ko Tu tagad pārmet Kelam, tika pārmests arī Tev, bet Tev tas netraucēja būt GM.

Mēs nebeidzam spēlēties, jo kļūstam veci; mēs kļūstam veci, jo beidzam spēlēties. /George Bernard Shaw/

Offline Profile  

Post subject: Re: Petīcija par KeLsGM
PostPosted: 06 Nov 2016 15:52 

Par so GM vispar neko nevaru pateikt,cik gadus te speleju un redzu tevi tadu pirmo reizi.

Offline Profile  

PostPosted: 06 Nov 2016 16:02 

Mani gan vairāk intresē pierādijumi šim sarakstītajam..
Un pārlasot viņa GM pieteikumu, no jums pašiem neredzu nevienu PRET! Tad rodas jautājums, kapēc pieteikumā likāt REC, bet tagad kad tikko saņēmis GM statusu jau esat pret šo kandidātu.

Offline Profile  

PostPosted: 06 Nov 2016 16:05 

Es pieteikumu vispar neko neteicu,jo nezinu tadu speletāju tapec neruna daudzskaitlī.

Offline Profile  

PostPosted: 06 Nov 2016 16:10 

Citu Pret jau neviens neuzklausīja!
Kādus pierādījumus? Ka kašķējas ar citiem un kad kaut ko pasaka viņam, tā draudi ar BAN par uzbraukumu GM!

Kaut viens no esošajiem GM domā par spēlētājiem un to, kas notiek spēlē vai tikai par to, lai pašefotu, būtu kruts un noliktu kādu citu GM?

Kā parādās comments vai Kels on tā lielākā daļa spēlētāju jau izrāda nepatiku pret viņiem, meklējot mazāko iemeslu, lai kašķētos! Varbūt vaina beidzot jābeidz meklēt spēlētājos, bet jāsaprot, ka daži neder pa GM?

Offline Profile  

PostPosted: 06 Nov 2016 16:18 

Man šajā visā visvairāk patīk tas, ka to raksta SAGAMELIONS, a.k.a nīstākais GM`s fury vēsturē. :lol: :lol: Laikam esi piemirsis kā tev ar to visu gāja un cik daudz sūdzību,petīciju un citu dranķu par tevi nebija.

Par tēmu runājot... arī es no Kela puses īsti pagaidām neredzu pienesumu, bet varbūt vienkārši vēl nav nācies ar viņu reizē pabūt serverī un redzēt viņu darbībā. Lai vai kā, pārbaudes laiks ir pārbaudes laiks un par GM`u vēl nevar spriest jau pēc nedēļas.

Offline Profile  

PostPosted: 06 Nov 2016 16:52 

Heddy wrote:
Man šajā visā visvairāk patīk tas, ka to raksta SAGAMELIONS, a.k.a nīstākais GM`s fury vēsturē. :lol: :lol: Laikam esi piemirsis kā tev ar to visu gāja un cik daudz sūdzību,petīciju un citu dranķu par tevi nebija.

Par tēmu runājot... arī es no Kela puses īsti pagaidām neredzu pienesumu, bet varbūt vienkārši vēl nav nācies ar viņu reizē pabūt serverī un redzēt viņu darbībā. Lai vai kā, pārbaudes laiks ir pārbaudes laiks un par GM`u vēl nevar spriest jau pēc nedēļas.

Tās visas sūdzības tad bija no manis.

Par tēmu runājot :
1. Ne reizi neesmu IG redzējis
2. Cik skatos 3 bani jau bija saradušies pirmajā dienā un vēlāk nekas.

Es ceru ka aktivitāti uzlabos, kas ir vislielākā problēma.

Offline Profile  

PostPosted: 06 Nov 2016 17:12 

nesaprotu, ko jūs te gaušaties par aktivitāti? viņš tāpat kā visi pārējie GMi spēlē ar parastajiem čariem.. ar tiem viņš ir bieži.. no piektdienas viņš ir prom, ar pirmdienu ( ganjau ) būs atpakaļ.

Offline Profile  

PostPosted: 06 Nov 2016 19:32 

Ar mani sen nav naviens meklējis kašķi, neskaitot piedzērūšos Kekavu un bravūrīgo Prophet.

Offline Profile  

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 18 posts ]  Moderators: ZeusS, Game Masters Go to page 1, 2  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]