It is currently 22 Oct 2018 22:28

All times are UTC + 1 hour [ DST ]

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 18 posts ]  Go to page Previous  1, 2
Author Message
 Post subject: Re: Petīcija par KeLsGM
PostPosted: 06 Nov 2016 19:40 
Boss

nocomment wrote:
Ar mani sen nav naviens meklējis kašķi, neskaitot piedzērūšos Kekavu un bravūrīgo Prophet.

A es? Neskaitos?

Offline Profile  

PostPosted: 06 Nov 2016 20:38 

nocomment wrote:
Ar mani sen nav naviens meklējis kašķi, neskaitot piedzērūšos Kekavu un bravūrīgo Prophet.

Ja Tu nezini tad labāk neruna.

Offline Profile  

PostPosted: 06 Nov 2016 21:37 
Image
Image
Image
Quote:
Hedijam,- Nīstākais, bet paskaties cik īventus esmu taisijis, ja salīdzina jūs visus,kaut ar Garisonu bija runu, ka es būšu kārtības ieviesējs. Par tavu aktivitāti vsp nerunājot.

Quote:
Lee_Ennia, Man liekas, ka līdz aiziešanas brīdim, es biju aktīvakais GM spēlē.
Un aizgaju nejau tāpēc, ka dzīve kkas mainijās vai kkas cits, bet gan, ka GM komanda bija drausmīga

Zeuss, Grasmanis,Heddy- Iedomīgi daiļdirsēji, pohujisti.
Joshua,- Kko spokojās, nekādu progresu neredzēju
Lee_Ennija,- Pārāk ziņkārīga.
Raimis,- Sakarīgs, satiku reālajā dzīvē. Savus pienākumus pildīja godam.
Tomijs,- tas bija lāga zēns.

PostPosted: 06 Nov 2016 21:44 
Boss

Tu mani glaimo, kārtējo reizi. paldies!!

Offline Profile  

PostPosted: 06 Nov 2016 23:03 

sagamelion wrote:
Labdien fury komūna! Esmu nobriedis nākt un rakstīt petīciju par jauniņā GM Kela darbību šajā serverī.
Ta tad varam sākt. Es uzskatu, ka jaunais GM nav nobriedis savam amatam, un nespēj pildīt savus pienākumus, proti tos pašus kurus viņam iedeva Admins.
GM ir nekompetents, neaktīvs, pretīm nākšanas nav nekādas, vienaldzīgs, ātri apvainojās uz spēlētājiem, iedomīgs. Tāds kādu šeit nevajag. Īventus nerīko, pa retam uzliek kādu banu, un arī nespēj tos likt pēc noteikumu punktiem.
Es uzskatu, ka šajā serverī GM ir jābūt saprotošam, izpalīdzīgam tāds kurš nesprēgā un neizvelās tos kuri tagad īventā varēs piedalīties, un kurš nevarēs.
Iesaku administrācijai pieņemt un izvērtēt GM kanditatūru, kā tas notiek citos serveros. Nevis kā beigās izrādijās, ka lielākā daļa bija no tā paša "ULTIMATE" guilda.
Esmu vīlies tavā darbība, un pienākumu nepildīšanā, ceru, ka būsi saprotšs un dosi iespēju tiešām aktīvam GM, kuram ir interese ieguldīt savu laiku un zināšanas servera attīstība. Nevis izmantot GM statusu, lai parādītu cik varens ir.
Gribetu dzirdēt pārējo komūnas biedru domas, saistībā ar KeLsGM darbību šajā serverī. (izņemot "ULTIMATE" guilda biedrus.)
Paldies par uzmanību! Ar cieņu Sagamelion

Ja jau esi mani pamanijis, tad jau nedod mieru Tev es.
Es un neaktīvs? Ja Tu izlasītu manus čarus, redzētu ka esmu biezāk on nekā Tu. Un neesmu ON 3 dienas, jo atvaino man, man ir personīgā dzīve, Tu jau pīksti.

Cieņa? Jūs paši neviens necienat GM un paši speciāli provecējiet un nedod Dievs, GM vai ar savu čaru, ko pateiks būs pasaules gals. Un paši atnākat un kaitinat un tad brīnās, kad es ko tādu saku.

Tās funkcijas, kas man ir, tās es pildu un daru. Es neesmu pretīm nākošs? Tu runā par sevi, šajā laikā, kad esmu šeit esmu daudziem palidzējis, un tad Tu ienāc te, neko nezinot kaut ko sprēgā.
Un ja Tu vari pateikt, ka GM ir domāts tik priekš eventiem, tas jau arī parāda par to, ko Tu zini par to ko es daru!

Neiešu es te lūgties vai bučot kaut ko, ir tik daži kas te pīkst un nemainās!!
Ja Tu vari labak, ej pa GM!

Offline Profile  

PostPosted: 06 Nov 2016 23:12 
Boss

KeLsLV wrote:

Jau bija, un kā redz, vairs nav, iedomībā un lecīgumā pārspēj mani čalis, tad nu. kā vienmēr (ja jau esmu pohuists)
ejiet kāst ar savu tēmu, izsakaties tie kas vēlas, tēmai nav jēgas, cilvēks kas te ir ar visiem spēlējis, dabūjis gm pirmajā dienā jau teica ka attieksme pret tādiem ir nereāli neciešama.

Citēt nevarēšu, bet pa lielam tauta te ir ka zombij maitas putni kas uz svaigu gaļu skatās kā uz pēdējo maltīti.

Offline Profile  

PostPosted: 07 Nov 2016 00:52 
Fascinējat jūs mani ar savu dzejošanu.
Quote:
iedomībā un lecīgumā pārspēj mani čalis

Gadījumā nejauc ar sevi?
Quote:
ejiet kāst ar savu tēmu, izsakaties tie kas vēlas, tēmai nav jēgas

Vēlreiz pierādās tavs pohujism un vienaldzība uz šo visu.

Quote:

Ar šādu GM komandu nekad vairs.
Quote:
man ir personīgā dzīve, Tu jau pīksti.

Visiem tāda ir, ja nespēj atrast laiku GM pienākumiem tad kādēļ tev turpināt?Izskatās, ka es pīkstu? Izsaku tikai savas domas.
Quote:
Tu runā par sevi, šajā laikā, kad esmu šeit esmu daudziem palidzējis, un tad Tu ienāc te, neko nezinot kaut ko sprēgā.

Žēl, ka nepaņēmu screen, kad tevi saucavairāk kārt un Tu neatbildējii, tik AFK sēdēji. Pat pagāja stunda kamēr Tu izdomāji, ka bans ir jāuzmet. Tu tak rakstiji pieteikumā, ka tev tur entakā gadu pieredze utt. Nu galīgi neizskatās.
Quote:
Un ja Tu vari pateikt, ka GM ir domāts tik priekš eventiem, tas jau arī parāda par to, ko Tu zini par to ko es daru!

Nē! Tu esi šeit, lai stutētu setu un gudri izrunātos....

PostPosted: 07 Nov 2016 01:05 
Boss

paldies visiem...

saga- ej kluci noliec, spiežas tā ka rokās jau ir un liek visu ko rakstīt.

Keks- kaut kur viņam ir taisnība, bet ne pārāk jau nu liela, tādā ziņā, seko līdzi savai uzvedībai.

Kā jau rakstīts bija, esmu pohuists.

Tēmu ciet slēdzu, kaut ko palasījām, pārbaudījām savas spējas.

Risiniet talāk savu antipātiju PMā, vai real life, man zb.

P.S. paies mēnesis, tad arī spriedīsiet par Kelu, bet tagad, pēc nedēļas, diži neko daudz nepateiks.
Sag- būtu biežāk nekā reizi gadā online, pazītu viņu, bet tā, patusē vel.

p.s.s. pohui uz sagas domām, kā agrāk, tā arī tagad.

Mazs sveiciens no Grasmaņa, tizli teikts, bet citēšu:
"paldies par burvīgu raksturojumu un veiksmīgu Tev dzīvi serverī"

Offline Profile  

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 18 posts ]  Moderators: ZeusS, Game Masters Go to page Previous  1, 2

All times are UTC + 1 hour [ DST ]