It is currently 27 May 2018 21:45

All times are UTC + 1 hour [ DST ]

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 56 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Author Message
 Post subject: Re: GM tiesības un pienākumi neesot ar GM charu
PostPosted: 08 Nov 2016 20:04 

Heddy wrote:
Pk ir atļauts, btw.

Nu spēlētājiem, jā, bet cik smuki izskatītos, ka nocomments nevis ar savu privāto čaru stāvētu K3 un taisītu PK, bet ar GM čaru? Domāju, ka visi to esam pieredzējuši, ka tā notiek!
Un tagad, ja ņemam to pilnīgi absurdo viedokli, ka GM ir GM ar visiem saviem čariem, tad sanāk ka GM nevis ieved kārtību, bet taisa PK pie kam MAS PK!
Vai tas nav absurdi?
Tad sanāk PK taisot viņš nav GM, bet ja kāds viņu nosauc par (to vārdu neminēšu) kamēr viņš taisa PK tad BAN viņš uzliek kā uzbraucienu uz GM! Var kāds man lūdzu izskaidrot loģiku?

Offline Profile  

PostPosted: 08 Nov 2016 20:06 

Feniks wrote:
Heddy wrote:
Pk ir atļauts, btw.

Nu spēlētājiem, jā, bet cik smuki izskatītos, ka nocomments nevis ar savu privāto čaru stāvētu K3 un taisītu PK, bet ar GM čaru? Domāju, ka visi to esam pieredzējuši, ka tā notiek!
Un tagad, ja ņemam to pilnīgi absurdo viedokli, ka GM ir GM ar visiem saviem čariem, tad sanāk ka GM nevis ieved kārtību, bet taisa PK pie kam MAS PK!
Vai tas nav absurdi?
Tad sanāk PK taisot viņš nav GM, bet ja kāds viņu nosauc par (to vārdu neminēšu) kamēr viņš taisa PK tad BAN viņš uzliek kā uzbraucienu uz GM! Var kāds man lūdzu izskaidrot loģiku?

Taisnība jau vien ir..

Offline Profile  

PostPosted: 08 Nov 2016 20:48 

Neesmu ar GM charu nekad taisījis PK. Kur loģika, ar GM charu stāvēt un taisīt PK ? PK ir atļauts ar nocomment varu to darīt, bet tāpāt nedaru, eju tikai uz turieni sisties ar kādu no guildiem. Respektīvi pastāvēt par savējiem. Mazos jau labu laiku lieku mierā.

Offline Profile  

PostPosted: 08 Nov 2016 22:15 

nocomment wrote:
Neesmu ar GM charu nekad taisījis PK. Kur loģika, ar GM charu stāvēt un taisīt PK ? PK ir atļauts ar nocomment varu to darīt, bet tāpāt nedaru, eju tikai uz turieni sisties ar kādu no guildiem. Respektīvi pastāvēt par savējiem. Mazos jau labu laiku lieku mierā.

Neskaitīsim tās reizes, kad stāvi sarkans K3, kaut kā iekš host sitoties sarkans nepaliek!
Pēc tavas loģikas sanāk kad tu ar nocomment taisi PK tu neesi GM, bet kad nocommentu nosauc par (neteikšu ko) tad ir uzbrauciens GM! Da bļāviens cik tev gadu, tu to, ko pateici domāji nopietni?
Kā ar tādu loģiku cilvēks var kandidēt par GM?!

Tu kaut tagad pats saprati par kādu neizglītotu un pat nevaru precīzi izteikties kādu cilvēku tu sevi tikko pataisīji? Gribu redzēt kā tagad no visiem Ultiem birs man virsū visi sūdi :D

Piedodiet cienījamā administrācija, es palūgšu Jums izskatīt vai šis cilvēks tiešām ir atbilstošs GM pienākumu pildīšanai! Un kaut kā atbilde, ja Jums viņš nepatīk, paši vainīgi, neies krastā!

Offline Profile  

PostPosted: 09 Nov 2016 00:04 

Tu saproti ko nozimē frāze "Pastāvet par savējiem" ? Tas nozīmē, ka es tagad esmu GM, tad nevaru vairs iet ar savu BM pasisties k3 ar hostiem un citiem, kas muti bruģē tur ? Nu es saprotu, pēc tavām domām es vairs neko nedrīkstu. Kad Tu esi redzējis mani ejot uz K3 pk taisīt ar nodomu ?

Offline Profile  

PostPosted: 09 Nov 2016 01:12 

Feniks varētu beigt grillēt un nolaist tvaiku, sacepies čalis par sīkumiem.
Iemāces uzvesties un nebūs problēmas, ne ar GM, ne ar parastajiem.

Offline Profile  

PostPosted: 09 Nov 2016 03:55 

DATBOI wrote:
Feniks varētu beigt grillēt un nolaist tvaiku, sacepies čalis par sīkumiem.

Tieši tāā, lasu un smejos par šo Topic, kur var būt tāds tups spēlētājs.?

Kā jau emilitozz rakstija, ka jebkurā gadijumā, tur ir apvainošana neatkarīgi no tā ar ko spēlē ir apvainotā persona - GM char vai parastu payer. Ja reiz nervi švaki nav ko spēlēt šadas spēles.

Lab sīkāk tā..
Feniks, Tu rakstiji to ka, uzdiršot (nocomment) viņš Tevi ban (vai arī citam (Ķekava)) par to, tā ka Tu esi uzdirsis uz player char ja.? Bet ban tipo GM abuse.? Bet kāda šķirba bļin tam visam.? Abuse bija.? - Bija. Nu tad problēma.? Sanāk ka vari nodirst visus playerus un būs vienalga ja.? Labi player abuse varbūt būtu maigāks kā GM abuse, bet tas nemaina faktu ka bija abuse. Nebūs tā, ka visatļautība te valdīs.. Prieks ka vispār kāds seko daudzmaz kārtībai. Ja Tev ir ir kkādi pierādijumi par to ka izmanto savos nolūkos, lūdzu Screens, Fraps utt. Iemeti Screen ar vārdu -kurwa- , o jaa, tāds mat.. ban 1-3days.
Protams Tu vari teikt - Tu tak Ultimate, protams, teiksi ka viņš best of the best utt -, piedod tā nav. Esmu tas kas skatās šo visu no malas. Man vienalga tās ģildes ja godīgi, vienkārši šie cilvēki bija pirmie, kas man palīdzēja, kad man to vajadzēja, kādu padomu seedos(kuros neko nēparzinu) un vēl visādos sīkumos. Tāpēc esmu ģildē, nevis dupsi smērēju kā citi lai tiktu lotā vai kur Jūs tur cenšaties tikt. Pašā sākumā kad mani sāka viens krievs apsaukāt, nedaudz aizsvilos jā, un man iedeva chatban uz 10min, un Tu vēl te piemini izmanto savtīgos nolūkos, savus nebanos, neko nedarīs.. blabla.

Savtīgos nolūkos, njaa. :D :D tas ka Tu palaid muti un nodirs player, nedod viņam tiesības ienākt nobanot Tevi.??? Kāda bļin jēga no GMa.?? Smukumam.? Palielīties ar kko.? Murgs ne MU. Te steidzami vajag kārtīgas GM rules pārmaiņas. Sanāk tā ka es uzbraucu kādam virsū, a man tas papaijās galviņu un pateiks - keep going, good boy , aww - .. MURGS.
Un Heddy, Tu esi GM pareizi, tad arī skaties no malas, nevis piekrīti 75% teiktajam Feniksam, kas dzen tīrāko huiņu. Labi viņam ir nedaudz taisnība, bet nu ja labi 10% no teiktā.?? + - kaut kā tā.
te vispār derētu bargākus sodus, nevis ieteikt debīlas maksas par post ar jeweliem.. Debīlāka ideja ever. Būs kārtīgi sodi, būs pārmaiņas.
Domā pazudīs cilvēki.? Netak, viņi nāks un ies.

Un stop this Shit. Viss ir pareizi, bans pareizs, labi pārmainīs uz Player abuse būs 4days nevis 5days.. Vienalga. Bet šādu ūdeni liet nevajag gan. Neesam jau padsmitgadnieki, kam sāk krist pienazobi un domā ka pasaules gals..

Chillout. ._.

Offline Profile  

PostPosted: 09 Nov 2016 08:46 

Pagaidiet jūs, kaut vispār esat izlasījuši POST virsrakstu nerunājot par to, ko tālāk apsprieda? Lika kaut ko ierakstīt un jūs, te akli sametāt kaut kādus tekstus, lai man sabrauktu virsū?
Šeit neiet runa par mani!
Ja vēlaties, ko teikt par mani taisāt jaunu postu un tur visu varat apspriest, saukāt par advokātu vai kā vēlaties!

Quote:

Man pa lielam domāju, nav problēmu ar GM un ar citiem spēlētājiem ne tik! Vari kaut visu forumu pārrakt tev nesanāks pat atrast, kur man būtu kāds BAN vai kas tāds! Vai pat lāga kāds aizrādījums, atšķirībā no šī GM!

Un nevajag te tikai es nevienu neaiztiku, ja divi vai vairāk logi ir atvērti screen diemžēl ne vienmēr sanāk, bet domāju, ka pagājušo nedēļ vienu vakaru daudzi juta, ka vis Ultimat K3 sita visus pēc kārtas un tur nebija nekāds guild karš!
Es ar mazo čar gāju, kurš nav nevienā guildā un, kad jautāju kas par lietu, comments atbildēja mēs izklaidējamies! Un kā spēlētājam tas nav nekas traks, gribi un izklaidējies!
Bet, ja pēc šīm izklaidēm viņam pateiks, ka viņš ir tāds un tāds, tad gan viņš neuzskatīs, ka to viņam pasaka kā spēlētājam kurš izklaidējās, bet uzskatīs, ka tas ir uzbrauciens viņam kā GM!

Offline Profile  

PostPosted: 09 Nov 2016 10:39 

Fenikss lūdzu screenu studijā. Par manis doto atbildi Tev.

Offline Profile  

PostPosted: 09 Nov 2016 10:44 

Man nav tāda screen, bet cik tu esi attapīgs un labs cilvēks man ir cits! Kādu piemēru tu rādi kā jāuzvedas un jārunā.

https://failiem.lv/u/tb8ukk26

Kā tu kādu vari apvainot ar tādu slimību?! Ieteiktu gan piedomāt kā runā!

Jā un turpmāk zināšu, ka viss jāskrīno, jo tu esi pieradis melot un tad uzskati, ka visi tā dara!

Offline Profile  

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 56 posts ]  Moderators: ZeusS, Game Masters Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]