It is currently 22 Jan 2018 08:30

All times are UTC + 1 hour [ DST ]

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 36 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4  Next
Author Message
 Post subject: KeLsLV pa GM?
PostPosted: 24 Oct 2016 03:11 

Hey visiem un visām, kas lasa šo! :)

Kas es esmu?
Mani sauc Mārcis, esmu 24 gadus jauns, dzimis sniegotā 22.decembra dienā, Smiltenē. (22.12.91) Bet uzaudzis un pašreizējā dzīves vieta ir Ogre.
Hobiji man ir, tautas dejas, ģitāras spelē, futbols un fotografēšana.
Personība - Esmu tiesām jautrs un pozitīvs cilvēks, un visu ko daru, cenšos darīt ar smaidu. Daudz jokoju un ākstos.
Mani spēlē var sastapt ar nikiem - KeLsLV, CookieMan (main čari), ka ari - LV-BANK, Kakeniite un Rarr (kas ir banku čari)
Online pavadītais stundu skaits - 664 stundas, kas vienozimīgi turpina augt.

Kā es sāku spelēt mū, un kamdēļ to vēl aiz vien daru?
Tas sākās aptuveni 11 gadu vecumā, kad sākās ar WWG mu serveri, kurā pēc skolas interneta kafejnīcā, tika nospēlēta visa nauda, un lielākā bauda bija uzsist kaut 1 levelu. Un protams, kad mājās pašam parādījās internets, tika spēlēt uz nebēdu. Protams ar pauzēm, un atsāku vien šovasar.

Kapēc tieši mu Fury?
Nebiju spēlejis kādu laiku, un gribējās atcerēties bērnības gadus, kad taisiju setus, cīnījos un iepazinu daudzus jaunus cilvēkus. Un meklējot uzdūros tieši Fury. Un kā ienācu, tā ne reizi neesmu domājis aiziet citur, te ir gan forša kompānija atrasta, gan daudz iespējas ko darīt.

Vai ir bijusi pieredze ar GM un zinu komandas?
Jā ir sanācis, un arī komandas es pārzinu, gan spēlētāja, gan GM! Bet protams vienmēr visu arī var apskatities un atsvaidzināt. Ļoti labi pārvadu latviešu, angļu un krievu valodas, tāpēc komunikācija nav probemas.

Kāpec es piesakos par GM?
Esmu daudz esmu online pa dienu, jo darbs ir pie datora, un tajos brīžos GM mums reti ir, strādājosi cilvēki, tik pēc darba. Un ņemot to trakumu, kas mēdz notikt pa dienu, jo spēlētāji izmanto to, ka GM nav, būtu tas, kas cinās prēt trakuļiem. Protams palīdzēt jaunajiem, ar padomu un info. Protams arī kvestus rīkot, kas diemžēl ir ar vien retāk un retāk. Ir savas idejas, kuras ar citu GM atbalstu varetu īstenot, kā ari jau forumā piedāvātās idejas.

Ko es vēlētos mainīt serverī?
Gribetos samazināt Kalimas-7 gaidišanas laiku, jo atceros kad bija 2h, tad tur gāja kārtigi kautiņi un spriedze, kurš nositīs, tagad daudziem, to vienkārši nevajag. Tāpāt varētu arī pērējās Kalimas kartes, kadus bosus, kur butu kāds drops - exe utt! Jo tad arī šai spēlēs sastāvdaļai atkal būtu lielāka uzmanība un spriedze, kurš dabūs.
Vēl gribētos, lai "anti lamāšanos" pārskata, jo bieži ir tā, ka daudzus vienkāršus latviešu vārdus, viņš nobloķē, un bieži vien nevari saprast, tieši kurus. Un loti daudziem, tas kaitina, jo Tu īsti nevari pateikt ko vēlies.

Visā visumā esmu šeit un rakstu, lai dotu labumu ne sev, bet jums!
Tāpēc gribu, lai izsakās visi, kam kaut kas ir uz sirds saistība ar mani, jo + vienmēr ir patīkami, bet - dotu man redzēt to, ko man uzlabot.

Ar cieņu, Jūsu KeLsLV

Last edited by KeLsLV on 24 Oct 2016 03:22, edited 2 times in total.

Offline Profile  

Post subject: Re: KeLsLV pa GM?
PostPosted: 24 Oct 2016 03:17 

Es saku PAR, jo esmu redzējis tiešām cik bieži esi , un kāds esi spēlē :))

Offline Profile  

PostPosted: 24 Oct 2016 08:15 
VIP

REC no manis , nodereetu kads jauns GM :)

Offline Profile  

PostPosted: 24 Oct 2016 08:48 

Neteikšu, ka galīgi pret, jo īpaši nezinu un neesmu tā manījis baigo aktivitāti spēlē. Bet, kas nepatīk iesaistās un provocē kašķus starp guildiem, nez vai spēs ar mierīgu prātu tikt galā ar grūtībām, ko sagādās GM darbs!

Piebildīšu, ka Kalimas laiku uz tādām stundām nomainīja pēc spēlētāju lūguma.

Offline Profile  

PostPosted: 24 Oct 2016 09:22 

REC, aktīvs, nelamājas.

Offline Profile  

PostPosted: 24 Oct 2016 11:00 
Boss

Kas visiem ir ka dzīvo ārpus rīgas kaut kādā ellē ratā, tauta, kā lai piedzeras ar kādu kopā ja esat velns viņu zin kur?

Offline Profile  

PostPosted: 24 Oct 2016 11:08 

ZeusS wrote:
Kas visiem ir ka dzīvo ārpus rīgas kaut kādā ellē ratā, tauta, kā lai piedzeras ar kādu kopā ja esat velns viņu zin kur?

nu Ogre jau nav nekāds ellē ratā :P

Šim kandidātam es lieku PAR. Savaldīgs, muļķības nekādas nedara, darbalaika dēļ - varēs pievaldīt bardaku spēlē tad, kad citi gm nav.

Mēs nebeidzam spēlēties, jo kļūstam veci; mēs kļūstam veci, jo beidzam spēlēties. /George Bernard Shaw/

Offline Profile  

PostPosted: 24 Oct 2016 11:13 
VIP

REC
saprātīgs cilvēks, neārdās, nelamājas, nav nekāds provocētājs... visā visumā neredzu nevienu iemeslu, lai liegtu viņam iespēju vismaz pamēģināt.

Offline Profile  

PostPosted: 24 Oct 2016 11:14 
Boss

Lee_Ennia wrote:
muļķības nekādas nedara

Viņš vakar atteicās atbraukt pie manis un kafiju uztaisīt. Muļķība

Offline Profile  

PostPosted: 24 Oct 2016 11:18 

ZeusS wrote:
Lee_Ennia wrote:
muļķības nekādas nedara

Viņš vakar atteicās atbraukt pie manis un kafiju uztaisīt. Muļķība

te jau offtopic sākas - bet es uz darbu garāmbraucot varētu viņu pie Tevis izmest :P :D

Mēs nebeidzam spēlēties, jo kļūstam veci; mēs kļūstam veci, jo beidzam spēlēties. /George Bernard Shaw/

Offline Profile  

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 36 posts ]  Moderators: ZeusS, Game Masters Go to page 1, 2, 3, 4  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]