It is currently 21 Oct 2018 17:15

All times are UTC + 1 hour [ DST ]

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 15 posts ]  Go to page 1, 2  Next
Author Message
 Post subject: Ņālis @ GM ?
PostPosted: 20 Oct 2016 08:22 

Čau.
Mani sauc Rolands, un nāku es no Saldus.! Maza , skaista pilsēta starp Rīgu un Liepāju, 'taču tā kā esmu students 19. gadus vecs/jauns, dzimis 16. maijā 1997.gada Lielāko nedēļas daļu pavadu šeit Rīgā.
Mani pazīstamākie personāži ir - NaalisBM un naalis, daudziem arī jau Musk!
Online laiks ir ap 400 stundām , domāju ka tas ir ļoti daudz pat , jo esmu šeit pus otru mēnesi !
Būtu bijis lielāks stundu skaits ja es būtu zinājis ka var vienlaikus divus acc ieslēgt, taču tad mani apgaismoja !

Runājot par MU pirmsākumiem manā dzīvē, tie aizsākās jau sen kādus 8 gadus atpakaļ varbūt pat vairāk, bet biju paņēmis pauzi uz vesaliem pieciem gadiem! un atsāku tagad 2016.gada septembrī!
Spēlē esu aktīvi un ilgu laiku, un šobrīd arī nav nekādu ienaidnieku man ingame, vismaz man tā šķiet, varbūt es kādam tur esmu, bet tas ir normāli, tā ir spēle.!

Esmu bijis jau GM agrāk! komandas daudz maz pārzinu, taču atkartot tās un viss būs 100% nekā grūta, atkārtošana zināšanu māte.
Kāpēc es piesakos ?
Man patīk palīdzēt jauniem spēlētājiem ar zināšanām, un apgaismojot tos kas šijā mu online serverī ir specifiski ! Daudz krievvalodīgu cilvēku šeit ir , un to skaits papildinās ar jauniņajiem, tāpēc valodas nebūs problēmas, brīvi pārvaldu Krievu un Angļu valodu.
Un servērī esmu Katru dienu , laika posmā no rītiem līdz 15.00 un tad pēc 9ņiem, tas ir mans grafiks Pirmdien, Otrdien un Trešdien. Savukārt atlikušajā nedēļa pavadu visu brīvo laiku iekš game, nē es neesmu nekāds atkars, man ir dzīve, izdaru tajā, kas jādara tad varu atpūsties!

REAL LIFE
Intereses man ir dažādas, patīk gan māksla, gan sports! Pats esmu basketbolists, šī gada vasarā 20.augustā absolvēju Saldus sporta skolu, basketbola nodaļā! Pašlaik turpinu attīstīties pats priekš sevis, fizisko sagatavotību trenēju, jo tā dzīvē noderēs vienmēr. Runājot par mākslu, man ļoti patīk zīmēt, tik man rada problēmu tas ka esmu kreilis un tādēļ darbi izsmērējas neveikli;D
Un studēju es Loģistiku! Topošais Loģistikas speciālists !

Es vēlētos serverī mainīt to, ka ir parāk grūti savākt naudu resetam ja tev nav draugu un vēlies to darīt godīgā ceļā, nevis bugojot ! Varēja tad drīzāk ieviest bless bug, jo tie ir diezgan vērtīgi iekš servera un tad vēl paradītos apgrozījums tiem lielāks, jo pirktu lai iegūtu ZEN priekš reset!
Web- To lai marketā rādās sēd nosaukums pilnais, nevis piemēram Seed of wind +3 ! bet labāk ar opciju !

Paldies par uzmanību, ja to pievērsāt !

Offline Profile  

Post subject: Re: Ņālis @ GM ?
PostPosted: 20 Oct 2016 08:56 

Esmu par, pa cik mūsu komanda ir sarukusi, ir vajadzīgs kāds palīgs. Sakarīgs, nav izcēlies ar muļķībām. Ceru tiksi pieņemts. GOOD LUCK!

Offline Profile  

PostPosted: 20 Oct 2016 11:23 

Pret
Tikko paņem pili, visi mudaki, visi lohi utt.
Tikko papiš pili, visi vēl lielāki mudi, vēl lielāki lohi.

Offline Profile  

PostPosted: 20 Oct 2016 11:54 

Noteikti pret :D
Comment tev labāk tad derētu paklusēt, ja viņš nav izcēlies ar muļķībām! Nu kaut gan protams viņš uzvedas tāpat kā tu, visus nodirš un tas liekas normāli!

Kā spēlētājs, rupjš un izceļas ar kašķa meklēšanu, piedevām mēdz bieži taisīt PK K3! Laikam jau ideāls kandidāts GM?

Offline Profile  

PostPosted: 20 Oct 2016 12:00 

Emilitooz - bez rupjības varēji to pašu pateikt.

Mans novērojums par kandidātu ir tāds pat kā Emilitooz un Fēniksam. Rupjš, nevienu nerespektē, meklē kašķi.

Mēs nebeidzam spēlēties, jo kļūstam veci; mēs kļūstam veci, jo beidzam spēlēties. /George Bernard Shaw/

Offline Profile  

PostPosted: 20 Oct 2016 13:46 

Nu jā ,agrāk biju provicējoš spēlētajs, bet apgaismiba rodas isā laika posmā!

Offline Profile  

PostPosted: 20 Oct 2016 15:05 

aukstums? wrote:
bet apgaismiba rodas isā laika posmā!

tu taču negribi, lai es ielieku šodienas screenus? rly?

Offline Profile  

PostPosted: 20 Oct 2016 15:12 

Noteikti pret!

Kāpēc? Nerespektē spēlētājus, ļoti daudzi jau ir izteikuši to.
Pārāk rupjš un šaubos ka dabūjot GM, pēkšni būs enģelis.
Pats daudzus provecē, un tad ir upuris.

emiilitooz wrote:
tu taču negribi, lai es ielieku šodienas screenus? rly?

Domājams ieliec, lai nav divu domu,ka mēs runājam pa tukšo

Offline Profile  

PostPosted: 20 Oct 2016 15:25 

Rupjš, negodīgs, neciena cilvēkus, domā kad ir pasaules naba...
Smuki uzrakstīts, bet patiesības 0.
PRET
Palīdzēt spēlētājiem? Hah, tiklīdz kāds kautko nezin vai ir vājāks zinībās par viņu viņš uzreiz sāk spēlētājus izsmiet, nēnēnē.

Offline Profile  

PostPosted: 20 Oct 2016 15:27 

KeLsLV wrote:
Domājams ieliec, lai nav divu domu,ka mēs runājam pa tukšo

Image

Offline Profile  

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 15 posts ]  Moderators: ZeusS, Game Masters Go to page 1, 2  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]