It is currently 26 Apr 2018 05:59

All times are UTC + 1 hour [ DST ]

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 7 posts ] 
Author Message
 Post subject: Crown Pieteikums.
PostPosted: 19 Sep 2016 22:29 

*Vārds- Sandis
*Vecums- 20. gadus vecs (12.02.96)
*Dzīvesvieta-Smiltene.
*Mu online pavadītais laiks iekš fury- 1729
*IG Niki- Crown, MetaL!, Amnezia<3, Chelsea.
*Vai esi bijis Gm- Yup vairākas reizes dažādos serveros, šeit arī esmu centies, bet tālāk par otro kārtu vēl neesmu ticis.
*Vai pārzini Gm/Spēles komandas-Lielāko daļu jā, katrā ziņā atmiņa jāatsvaidzina. :D
*Kādas valodas un cik labi tu proti ? - Latviešu ir dzimtā valoda un Angļu valodu pārzinu pietiekoši labi.
*Mu online spēlēšanas stāžs? - Tieši tik ilgs cik ilgs ir mans fury pavadītais laiks. 1729. stundas+Citi serveri tas ir vēl kādas 2000. stundas. :D
*Kāda tu grāsies palīdzēt serverim?- Varu palīdzēt jebkā, tas ir atkarīgs no vajadzības. :)
*Ko tu vēlētos mainīt serverī- Vienīgais ko es varu mainīt ir eventu biežums. ^^
*Laiks ko esmu gatavs pavadīt spēlē- Strādāju darbā kurš prasa 12h no manas dienas, bet tas ir maiņu darbs takā pa nedēļas vidu bieži esmu brīvs.
Paldies par atsaucību.

Offline Profile  

Post subject: Re: Crown Pieteikums.
PostPosted: 19 Sep 2016 22:59 

PAR ,jo :

+Spēlē ir aktīvs un pietiekami bieži ir online
+Ingame veidos iespējams citādākus eventus un būs nelielas (pozitīvas) pārmaiņas
+Domāju ,ka šobrīd ir nepieciešams vēl kāds GM, kurš pazīst šo serveri un spēlētājus
- Mīnus ,jo diemzhēl nav labu attiecību ar visiem GM, bet ceru, ka spēs saprasties un veidot kopīgus eventus
+Spēj būt radoš un būtu vēlams dot cilvēkam iespēju izpausties.

Offline Profile  

PostPosted: 19 Sep 2016 23:34 

PAR, jo..
GM`u nav praktiski vispār,reizēm tikai pēc izsaukuma uz 2min ienāk
Eventu nav kā sugas
Nav dzirdēts, ka ar kādu baigi izietu uz kašķi

Offline Profile  

PostPosted: 20 Sep 2016 07:27 
Boss

Ja Viņš spētu uzvesties kā pieaugušais un nebraukt ar muti pa mēslu kaudzi un tad nespļautu pa visu serveri to gaisā kā lietutiņu.

Why not, tā jau sakarīgs, vnk patizls laiku pa laikam, un muti ciet netur

Offline Profile  

PostPosted: 20 Sep 2016 08:10 

Es laikam nevaru pierakstīt neko citu, kā vien iekopēt to, ko rakstīju jau iepriekšējā Tavā pieteikumā.
Quote:
Esmu pret.
Pret ir par to, ka Tev ir absolūti nospļauties uz jebkādiem noteikumiem, jebkādām pieklājības normām. Kā Tu varēsi saukt pie atbildības spēlētājus, ja pats visu laiku pārkāp noteikumus, lamājies, postā par zālīti un alkoholu nepārtraukti runā?
Tu esi norāvis jau vismaz 2 perm banus.
Vēl, kādēļ esmu pret - pāris mēnešus atpakaļ Tu noliki pilnīgi visu administrāciju, tajā skaitā - arī Adminu. [papildinājums] - lai gan administrācija kopš Tava iepriekšējā pieteikuma ir krietni samazinājusies (daļēji, ar Tavu laipnu palīdzību, jo reti kurš spēj izturēt tās samazgas, ko Tu mēdz gāzt ārā), tomēr šaubos, ka Tu pēkšņi būsi mainījis domas par Adminu (Tavs citāts no vienas tēmas): "Admins- Adminam viegli iebraukt dirsā ar pāris labiem vārdiem."

Vienīgais pozitīvais ko varētu pieminēt - jā, eventus Tev varbūt arī patiktu un padotos taisīt. Bet tas arī būtu vienīgais Tavs pluss.

Mēs nebeidzam spēlēties, jo kļūstam veci; mēs kļūstam veci, jo beidzam spēlēties. /George Bernard Shaw/

Offline Profile  

PostPosted: 20 Sep 2016 11:32 

Nu, bet ja cilvēks tik ļoti vēlās ,var jau iedot to GM statusu kā uz pārbaudes laiku....
Un ja rodas problēmas un viņš kā GM jums liekas ,ka neder, tad arī noņemat viņam to statusu un miers...
Neviens cits tik aktīvi jau trešo reizi neskatoties uz kritiku neredzu ka kandidētu :D

Offline Profile  

PostPosted: 20 Sep 2016 11:53 
Garisons

taureniits wrote:
Nu, bet ja cilvēks tik ļoti vēlās ,var jau iedot to GM statusu kā uz pārbaudes laiku....

Es arī daudz ko vēlos, bet tas nenozīme, ka tā notiek

P.s. Autors 2.kārtu nekad nav redzējis, jo pat 1.nav izgājis cauri

Atbilde man joprojām nav mainījusies

EDIT: Nē, mana kļūda, 1.kārtu gan esi izgājis, 2015.gada 26.jūlijs

Offline Profile  

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 7 posts ]  Moderators: ZeusS, Game Masters

All times are UTC + 1 hour [ DST ]