It is currently 21 Jun 2018 06:22

All times are UTC + 1 hour [ DST ]

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 55 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Author Message
 Post subject: DeadLegenD in GM
PostPosted: 05 Sep 2016 21:34 

1. Vārds - Juris
2. Tavā dzīvesvietā - Preiļi
3. Cik tev gadu? - 21
4. Online pavadītais laiks - uzrada 1460 H Uz Dead un Cardinala 446
5. Ig niki - DeaDLegenD ,DeadLord ,BlooD,BTooM,Cardinal, zināmakie.
6. Vai esi bijis Mu-Online GM?-Ne nēsmu bijis.
7. Vai pārzini speles/GM komandas? - Ne nezinu. Varu iemācīties.
8. Kādas valodas un cik labi tu proti ? - Dzimto Latviešu ,krievu,Angļu,Vācu.
9. Mu online spēlēšanas stāžs.- tieši nevaru pateikt bet apmēram 8 gadi vai vairāk.
jo atceros kad saku spēlēt bija vel tikai 2 sezona, 3 kā tādas nebija.
Saku ar mu warior 2 sezonu ,un tad atistījos mu zhyper pargaju visas shi servera sezonas.
lidz tam ka atradu mu fury. ka ari pa starpu ir bijis loti daudz serveru kur esu pabijis.
10. Kāda tu grāsies palīdzēt serverim? - Varētu taisīt dažadus eventus kas pedeja laika ir pazuduši no redzes loka. Ka Ari palīdzēt Speletājiem kas prasa kko jo es loti labi parzinu sho serveri un esu pardzivojis loti daudz izmainu un varu ieteikt labako,lai gan jau ari to daru.
Radīt spēlē atsaucību un labas atiecības starp spēlētājiem, jau ir 100% nebijušas idejas kā to izdarīt pat iesaistot tajā visā Eventus. + es esumu katru dienu Online.
11. Ko tu vēlētos mainīt serverī ? - Nu man šini serveri neapmierina tikai Balanss jo daudzas rases ir parak apdalitas. Piemeram ka Mg tas ir praktiski nelietderigs Carters. Jus esat kadreiz Castle siege kadu ar MG ? Es NEEE!!
12. Laiks ko esmu gatavs pavadīt spēlē .-Ka jau minēju esmu praktiski katru dienu .Jau 4 gad garuma. No rītiem retāk .
P.S. Paldies par atveleto laiku

Offline Profile  

Post subject: Re: DeadLegenD in GM
PostPosted: 06 Sep 2016 00:00 

Rekomendēju, jo zinu šo cilvēku kopš vēl vazājos autiņos pa lorenciju. :D

Offline Profile  

PostPosted: 06 Sep 2016 00:21 

Opusums wrote:
Rekomendēju, jo zinu šo cilvēku kopš vēl vazājos autiņos pa lorenciju. :D

Tas, ka tu viņu pazīsti nenozīmē, ka viņš būs labs GM. Lūdzu, pamato savas domas.

Pieteikums mani īpaši nepārliecināja, nerada rūpīga cilvēka iespaidu. Neatceros gan kāds biji ingame pēc rakstura... Atmiņā tīri neitrāli kaut kā liekas.

Tajā pat laikā, ja sakarīgs cilvēks, un rokas no d#..$ neaug, kas ir diezgan ticami, kas to lai zina.

Pagaidām atlikšu sava viedokļa izteikšanu uz vēlāku. Gribu redzēt citu domas un argumentus.

Offline Profile  

PostPosted: 07 Sep 2016 09:29 
Garisons

Iespēju robežās arī dzīvē labprāt aprunātos

Ja 6dien vai 7dien varētu saskrieties uz 15min, būtu forši

Spēlētāju personīgi nezinu, bet par viņa eksistenci zinu jau sen

Offline Profile  

PostPosted: 07 Sep 2016 09:44 

Ikdienā spēlē pēdējā laikā neesmu manījusi (iespējams ar citiem čariem spēlē vairāk).
Pārlasīju arī forumu saistībā ar Tavu vārdu - pa šiem gadiem tik 1 starpgadījums ir bijis, kas arī ir bijis nokārtots.

Pieteikums kā tāds - standarta, tomēr sliecos uz to, ka varētu dot iespēju. GM pieredzes trūkumu kompensē ilgais spēlēšanas laiks šajā serverī.

Mēs nebeidzam spēlēties, jo kļūstam veci; mēs kļūstam veci, jo beidzam spēlēties. /George Bernard Shaw/

Offline Profile  

PostPosted: 07 Sep 2016 15:29 

Spēle mani tagat visbiezak var Manīt ar Niku Cardinal,Btoom ar shiem cartriem es kacajos ,bet kad nekacajos tad tik esu ar Savu BM DeadLegenD. Ja nepiecieshams varu iemest screen ar savsiem carteriem.

Offline Profile  

PostPosted: 07 Sep 2016 15:35 
Boss

Viss jau itkā ir labi, bet vai atradīsies kāds kas mācīs tevi?
Vai kāds vēlēsies ņemties ar visu to purgas skaldīšanu iekš tavas galvas?
Ir protams man sagatavoti faili ar visu nepieciešamo, tādiem kā tev, vai man, kas sāka bez jebkādas pieredzes utt.
Bet tā vai tā, tas laiku aizņēma(s)...

Offline Profile  

PostPosted: 07 Sep 2016 17:11 

Rodas jautājums vai šobrīd ir vajadzīgs vēl kāds GM. Man jau nav žēl un pats uz doto brīdi arī neesmu aktīvs, bet vai atkal neparādīsies brēcēji, ka ir par daudz gm`i? Un arī piekritīšu zeva teiktajam.

Redzējis tevi esmu, bet nekad nav īsti sanācis ielaisties kaut kādās sarunās ar tevi, tāpēc pagaidām palikšu neitrāls. Nebūšu arī pret, ja kolēģi nolems tevi pieņemt.

Offline Profile  

PostPosted: 07 Sep 2016 22:07 

Heddy wrote:
Rodas jautājums vai šobrīd ir vajadzīgs vēl kāds GM. Man jau nav žēl un pats uz doto brīdi arī neesmu aktīvs, bet vai atkal neparādīsies brēcēji, ka ir par daudz gm`i? Un arī piekritīšu zeva teiktajam.

Redzējis tevi esmu, bet nekad nav īsti sanācis ielaisties kaut kādās sarunās ar tevi, tāpēc pagaidām palikšu neitrāls. Nebūšu arī pret, ja kolēģi nolems tevi pieņemt.

Ja admins nemtu nost GM katram krus nav menesi on, tad tu sen paliktu bez GM. Kāda jēga pieņemt GM`us, kuri ir reizi 3 mēnešos on un pat tad neko citu nedara kā stutē žogu.

Par tēmu REC, jo vajag beidzot kādu aktīvu GM. Ar laiku jau iemācītos komandas un visu to.

Offline Profile  

PostPosted: 07 Sep 2016 22:17 
Boss

kastas wrote:
Heddy wrote:

Ja admins nemtu nost GM katram krus nav menesi on, tad tu sen paliktu bez GM. Kāda jēga pieņemt GM`us, kuri ir reizi 3 mēnešos on un pat tad neko citu nedara kā stutē žogu.

Par tēmu REC, jo vajag beidzot kādu aktīvu GM. Ar laiku jau iemācītos komandas un visu to.

Arī mēs sākumā bijām aktīvi, bet ilgi neviens neiztur tādus kā Tu, kas tik visu laiku kaut ko veļ virsū, nevajadzīgu un lieku.
Domā izņēmums būs?
Nē, nebūs.
bet prieks par rec

Offline Profile  

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 55 posts ]  Moderators: ZeusS, Game Masters Go to page 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]