It is currently 20 Apr 2019 02:30


All times are UTC + 1 hour [ DST ]
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 2 posts ] 
Author Message
 Post subject: EnniaGM atlūgums
PostPosted: 07 Aug 2016 23:40 
User avatar

Joined: 13 Nov 2015 20:38
Posts: 347
Paldies Adminam par iespēju būt GM viņa serverī.
Skumji, ka spēlētāji neciena Adminu un viņa izvēli - ko viņš ir izvēlējies par GM. Ne jau vienā dienā viņš pieņem lēmumu, bet gan izvērtējot kandidātu, vērojot viņa spēju darboties.
Skumji, ka Adminam pēdējās pāris nedēļas ir jātērē laiks, lai risinātu kaut kādas nesaskaņas, nevis varētu pieķerties pie aktuālajām lietām. Tad nu šajā sakarā arī noņemu sevi no GM amata, lai Adminam nav jāklausās, cik es nekompetenta, lai nav jātērē laiks pārbaudot manus čatus un loginus un vēl sazin ko, kas nu dažiem spēlētājiem ienāk prātā - ko man vēl varētu pārmest.
Es ceru, spēlētāji tomēr attapsies, ka neliekot sprunguļus GM darbā, visi būtu tikai ieguvēji, veiksmīgāk tiktu labotas kļūdas, palīdzēts spēlētājiem, kuriem tas tiešām ir nepieciešams. Kā jau Admins pats norādīja – viņam patīk risināt tehniskas problēmas, nevis sociāla rakstura. Bet pēdējās 2 nedēļas viņš tieši šī iemesla dēļ nevar pieķerties pie ļoti būtiskām tehniskajām lietām, jo nepārtraukti viņam jārisina spēlētāju un GM nesaskaņas, kuras daži spēlētāji vēl speciāli provocē.
Mazāk provocējiet GM’us, pašiem būs patīkamāk uzturēties serverī, GM’i arī būs pozitīvāki un ja nebūs jānokaujas ar atspēkošanos no dažādiem spēlētāju uzbraucieniem, arī eventus atsāks vadīt.
Nobeigumā – aizvakar spēlētājs vārdā R1DZ1N13KS sāka mani personiski apvainot, kad pateicu, lai ar savu sarunu biedru pārvācas uz privātām sarunām, lai risinātu tālāk ļoti intelektuālo sarunu kurš pie kura brauks un ko kuram izdarīs. Man tika laipni aizrādīts, lai nemaisos – kur gribēs tur runās. Kaut gan... tad, kad šis pat personāžs rakstīja GM pieteikumu – pats norādīja, ka centīsies ieviest kārtību postā, jo daudzi nezin kā jāuzvedas un savu lamāšanos nerisina privāti. http://prnt.sc/c28nd4 Nevienu nevēlos aizskart, tikai norādīt uz divkosību – kad pats kandidē, tad ir slikti, ka citi lamājas postā un centīsies to izskaust, kad kāds cits GM aizrāda – tad tas nav nekas un lai GM pieveras.
Vēl arī forumā visu laiku gāž samazgas pār GM galvām. Arī GM kandidāts ar niku Dzivnieks (forumā Difficulty) – ver vaļā tēmas, kur noliek GM’us un aicina darīt to arī citus. Bet te mēs nonākam atkal pie tā, ka GM pamatā ir Admina izvēle. Izskatās, ka šinī gadījumā Admina vēlme nepievienot Tevi savai komandai ir bijusi absolūti nekļūdīga.
Daži spēlētāji, kad spēlē viņiem aizrāda, lai neapsaukājas – sāk bļaut, ka viņš neko rupju nav pateicis. Vai aizrādīt drīkst tikai par rupjībām? Par apsaukāšanos visiem ir jāklusē? Dzīvē arī tā pat uzvedaties kā spēlē? Izskatās, ka spēlē visi vēlas, lai GM’i būtu „labie policisti”, bet dara absolūti visu, lai nekas cits neatliktu kā kļūt par „sliktajiem policistiem”. Iesaku pašiem sevi pavērtēt, būt iecietīgākiem gan pret citiem spēlētājiem, gan servera komandu!
Izskanējušos pārmetumus, ka savus ģildes biedrus nebanojam. Banojam. Un kā vēl. Esmu pati sazin cik perm banus ģildes biedriem metusi aci nepamirkšķinot, tajā pat laikā sanīstoties ar pusi ģildes.
Vēlreiz paldies Adminam un pārējiem GM par sadarbību.
Esmu šeit iepazinusi daudz cilvēkus un ieguvusi dažus labus draugus, kurus savādāk, ticamākais, neiepazītu. Ar tiem cilvēkiem gan jau pazīšanās turpināsies arī bez spēles starpniecības.
Veiksmi visiem! Adminam un atlikušajiem GM izturību!

_________________
(c) Lee_Ennia
Dažiem šķiet, ka runas brīvība ļauj viņiem teikt visu, ko vēlas, bet ir pārsteigti, kad kāds atļaujas runāt pretim. /Vinstons Čērčils/

Mēs nebeidzam spēlēties, jo kļūstam veci; mēs kļūstam veci, jo beidzam spēlēties. /George Bernard Shaw/


Top
Offline Profile  
 
 Post subject: Re: EnniaGM atlūgums
PostPosted: 08 Aug 2016 07:16 
Boss
User avatar

Joined: 28 Oct 2013 10:37
Posts: 2331
Atteikts!

Paņem atvaļinājumu, un pēc pāris nedēļām gaidu atpakaļ.

Ja vien kāds ko citu nepateiks

_________________
Neviens te nav pasaules naba, tādēļ netēlo no sevi nez ko, un piever jebaļņiku laicīgi
I can't drown my demons, they know how to swim.
"The darkness will always dominate the light"Top
Offline Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 2 posts ]  Moderators: ZeusS, Game Masters

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net