It is currently 20 Nov 2018 02:19

All times are UTC + 1 hour [ DST ]

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 18 posts ]  Go to page 1, 2  Next
Author Message
 Post subject: Kaut kā nav.
PostPosted: 02 Aug 2016 20:21 

Neiedziļināšos banā, kuru uzlik Nocoments, iespējams vietā, bet tas, kas notika topikā zemāk!

Nez kāpēc, kad GM tas nav izdevīgi tad, ja GM nav ar baloniņu virs galvas tad tas neskaitās. Jo viņš ir ar savu ac, nevis ar GM.

Gribēšu redzēt, ko jūs gudrīši darīsiet un kāds būs lēmums, kad pēc kāda laika kāds no spēlētājiem iemetīs kādu scren, kur kāds no GM ar citu ac būs pateicis ko rupju kādam spēlētājam tad jūs arī uzskatīsiet, ka tas nekas, ka viņš nav ar GM ac, viņam jāuzvedas pieklājīgi?

Teiksim kāds būtu bijis jūsu lēmums, ja es būtu vakar iemetis scren, kur Huligans vai kāds tur ir tas Hedy ne GM ac, man teica, lai aizeju padračīt? Nez vai jūs uzskatītu, ka tas ir ar GM ac teikts.

Un nekur plaši nav izziņots, ka Nocomments ir GM un man kā spēlētājam nav jāzin visi GM ac.

Takā pilnīgi droši varu pateikt.
Nocomments= čīkstulīgs, neciešams, liekulīgs spēlētājs.
Eddi= kaut kāds GM.

Offline Profile  

Post subject: Re: Kaut kā nav.
PostPosted: 02 Aug 2016 20:56 
Tech Pro

beidz mētāties ar gudrībām, ja ir video/skrīni liec galdā, visiem rakstīti Rules ari GM-iem un to pārējiem čariem!

Offline Profile  

PostPosted: 02 Aug 2016 21:03 

1.1. Aizliegts necienīgi attiekties pret servera komandu kā forumā, tā arī spēlē.
Sods: konta bloķēšana uz 5 dienām

1.2. Vadībai aizliegts necienīgi attiekties pret servera spēlētājiem kā forumā, tā arī spēlē.
Sods: GM personāža bloķēšana 1-3 dienām, pie atkātota pārkāpuma tiks izvērtēti amata pienākumi.

1.3. Aizliegts sniegt nepatiesu informāciju par spēli/spēlētājiem/vadību un uzdoties par vadību.
Sods: konta bloķēšana uz 20 dienām

1.4. Aizliegts draudēt servera komandai kā forumā tā spēlē.
Sods:acc bloķēšana uz 20 dienām (ar amata zaudēšanu, izrēķināšanos reālajā dzīvē utt.)

1.5.Aizliegts GM/adminu spēles gaitā nogalināt.
Sods:Aizrādījums- ja tiek atkārtoti pārkāpts noteikums- disconnect vai arī personāža bloķēšana sākot no 24 stundām.

1.6.Aizliegts vērsties pret GM/Adminu kā forumā tā arī iekš spēles ar ieslēgtu CAPS lock.
Sods:Chatban 15 minūšu ilgumā- ja atkārtojas, soda ilgums var tikt pagarināts uz vietas, pēc administrācijas ieskatiem, līdz par 24h personāža banam

Kur te kaut kas minēts, ka man jāzin visi GM čari?
Un nav sīkāks paskaidrojums kas ir servera komanda.

Offline Profile  

PostPosted: 02 Aug 2016 21:04 

brīdinājums čarakteram Hooliganz. Nākošreiz tiks sodīts ar 10min čatbanu. (mans čars)

Attiecīgi brīdinājums čarakteram UkrS (Fēniks), par GM abuse.
Image

Ko vel ieņurdēsi? Kādu attieksmi tu vēlies, mans draugs?

Offline Profile  

PostPosted: 02 Aug 2016 21:05 

Nocomment GM amatam nav piemērots-Darīšot viņš to un šo,pagaidām rezultātus neredzam,kā tikai to kā viņš visiem ,,DIRŠ,, virsū.

Labākais līdzeklis, lai apklusinātu pretinieku, ir apskaut viņu
līdz nosmakšanai

Offline Profile  

PostPosted: 02 Aug 2016 21:06 

Admins:
Quote:
Vo, kā, lai saņemtu banu, vajag sēdēt ar GM, bet, ja es nesēžu ar GM čaru, tad droši varu uzzināt visu, ko par mani domā?

Forši, malacis, vēl viens, apsveicu

Offline Profile  

PostPosted: 02 Aug 2016 21:11 

Es neesmu tev nekāds draugs :D
Un man dziļi nospļauties, ko tu man teici, minēju to tikai kā piemēru, jo zināju, ka tāds fakts ir bijis, lai nav pārmetumi, ka kaut kas ir izdomāts.

Labāk pasaki kā te var no cit topika teikto iekopēt kā citātu, kaut kā nesanāk :D

Offline Profile  

PostPosted: 02 Aug 2016 21:18 

Feniks wrote:
Es neesmu tev nekāds draugs :D
Un man dziļi nospļauties, ko tu man teici, minēju to tikai kā piemēru, jo zināju, ka tāds fakts ir bijis, lai nav pārmetumi, ka kaut kas ir izdomāts.

Tici man, te lielākajai daļai ir nospļauties par to, ko tu vispār te esi uzrakstījis. Varbūt Grasmanis ir ieinteresēts kaut ko pamedīt un aizrādīt kādam no GM, tikai tāpēc, ka tas ir viņa pienākums, bet lielos vilcienos, nevienu tas neinteresē. Ne tev screeni, ne tev normāli argumenti. Tukšas pļāpas par to, cik slikti tev viss ir.

Offline Profile  

PostPosted: 02 Aug 2016 21:28 

Man nebūt nav slikti, tik besī, ka jūs paši pēc tam čīkstat.

Šo topiku vispār uzcepu dēļ šī ZeuSs teksta.

Quote:
Otrs, GMi citos guildos ir ar privātiem čariem, lai dara ko grib, kaut pļūta, vienīgais uber items kas ir visiem gmiem, ir burbulis virs galvas.

Offline Profile  

PostPosted: 02 Aug 2016 21:31 
Boss

Feniks wrote:
Man nebūt nav slikti, tik besī, ka jūs paši pēc tam čīkstat.

Šo topiku vispār uzcepu dēļ šī ZeuSs teksta.

Quote:
Otrs, GMi citos guildos ir ar privātiem čariem, lai dara ko grib, kaut pļūta, vienīgais uber items kas ir visiem gmiem, ir burbulis virs galvas.

Īsumā, par ko ir tēma? man interesanti palika par cik mani pieminēji

Offline Profile  

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 18 posts ]  Moderators: ZeusS, Game Masters Go to page 1, 2  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]