It is currently 23 Feb 2018 06:34

All times are UTC + 1 hour [ DST ]

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 16 posts ]  Go to page 1, 2  Next
Author Message
 Post subject: Pieteikums GM amatam
PostPosted: 31 Oct 2015 22:57 
VIP

Labdien! Mani sauc Toms, man ir 23 gadi, esmu no Jēkabpils. Spēlē mani var atpazīt pēc nick: Laacis vai LeoWiz
Spēlē esmu kopš augusta beigām.
Online laiks: 402h
Mana līdzšinējā pieredze saistībā ar MU: pirmo reizi, šķiet, sāku spēlēt, kad man bija 14 gadi. Līdz 19 gadu vecumam biju spēlējis dažādos serveros, kā arī uztaisīju pavisam vienkāršu 97d+99i serverīti, kur spēlēt kopā ar pāris draugiem. Nekāds izcilais līmenis gan tas nav, bet labāk kā nekas. Esmu bijis arī GM un foruma moderators vienā nedaudz lielākā serverī. 19 gados pārstāju spēlēt, līdz pat... augusta beigām, kad sāku spēlēt Mu-Fury. Nācās diez gan daudz apgūt no jauna, taču nu jau droši varu teikt, ka zinu visu, ko vien pieredzējis spēlētājs par šo mu varētu zināt.
Iemesls, kāpēc piesakos GM amatam: Manuprāt, mana kompetence, zināšanu līmenis un komunikatīvās spējas varētu šeit lieti noderēt. Apvaldīt haosu, konfliktu risināšana. GM ir jābūt spējīgam lakoniski paskaidrot, kāpēc ir šādi un ne citādāk, jāatrisina jautājumi iespēju robežās, lai nerastos nevajadzīgi topiki forumā, mani kaut kā vada pārliecība, ka es to spētu.
Vienmēr esmu bijis tolerants, cenšos palīdzēt mazāk pieredzējušiem spēlētājiem. Ir gadījušās nesaskaņas, taču, gribas ticēt, ka daudzi man piekritīs - es neesmu tas kurš lamājas vai nesmuki izturas pret jebkuru no citiem spēlētājiem, kādu noliek vai nozākā, tieši pretēji, vienmēr cenšos rast kopīgu valodu, un bieži tas arī izdodas.
Protams, un man ir arī idejas, kā padarīt spēlētāju atrašanos serverī patīkamāku, vienkāršāku un interesantāku. Lūk, dažas no tām:
Piemērot "post" čata maksu ~3kk apmērā, tāda iemesla dēļ, lai spēlētāji kaut nedaudz padomā, pirms postot kaut kādas jēlības. Man, piemēram, ļoti traucē. Es ar kādu guildē vai PM runāju, kamēr kāds postā apspriež jaunākos Britnijas albumus, iekļaujot diskusijā visu "b** n*** s**" leksikas komplektu.
Nākošais - ieviest marketā iespēju pirkt vairākus itemus vienlaicīgi, ar atķeksēšanas opcijas palīdzību, līdzīgi kā e-pastos. Lai, piemēram, 30 gemstone nopirkšanai nav jāpatērē 10 minūtes.
Attiecībā pret eventiem - lieta tāda, ka tie mēdz notikt ļoti random laikos, tāpēc daudziem spēlētājiem, kas vienkārši uz šiem eventiem neuztrāpa, šķiet, ka tie nenotiek vispār. Mans ieteikums būtu tos rīkot iepriekš noteiktos laikos, kas tiktu ievietoti "news" sadaļā. Piemēram, trešdienās plkst 19:00 - race event, piektdienās - PVP utt. Protams, iespēju robežās, bet lai neviens nečīkstētu, ka eventi šeit nenotiek, jo tā nu gluži nav...
Kā arī vēl šis tas ik pa laikam ienāk prātā.
Jā - vēl kas, zināms, ka šajā serverī ir arī angliski un krieviski runājošie spēlētāji - abas valodas pārvaldu ļoti labā līmenī.
Tā lūk, cerams neko neesmu palaidis garām. Arī ja nebūšu GM, man ir liels prieks šajā serverī spēlēt, paldies par šo iespēju, un veiksmīgu turpmāko attīstību.

Offline Profile  

Post subject: Re: Pieteikums GM amatam
PostPosted: 31 Oct 2015 23:38 

Visu cieņu pieteikumam, idejas ļoti labas, kā arī REKOMENDĒJU tevi GM amatam, kā tiešām saprātīgu cilvēku. Ceru, saņemsi amatu.

Offline Profile  

PostPosted: 01 Nov 2015 09:26 

+ Es ari esmu par.

Offline Profile  

PostPosted: 01 Nov 2015 21:28 

Tads GM par sliktu nenaktu. REC

Offline Profile  

PostPosted: 02 Nov 2015 11:00 
Garisons

Izslasīju, iepazinos

Offline Profile  

PostPosted: 03 Nov 2015 02:40 
VIP

Edit: Lai nebūtu pārpratumu, šeit iepriekš rakstīto izdzēsu. Īss paskaidrojums - biju izlēmis anulēt savu pieteikumu, taču šobrīd tas ir atkal aktīvs un aktuāls, tāpēc droši izsakiet savas domas.

Last edited by Leowulf on 08 Jan 2016 15:09, edited 1 time in total.

Offline Profile  

PostPosted: 03 Nov 2015 09:35 
Garisons

Žēl gan, ka pēc nelielām pārdomām
Veic lielas pārdomas un atcel atteikumu

Offline Profile  

PostPosted: 08 Jan 2016 09:56 
Garisons

Atjaunoju

Offline Profile  

PostPosted: 08 Jan 2016 11:49 

Zhēl gan, pagaidām manuprāt labākais pieteikums. Pierādīji kāpēc vēlies būt GMs un drusku nav skaidrs kāpēc tik strauji mainīji domas un pārliecinātību! Taisnība gan nebūs, ka vienmēr esi bijis tolerants, bet nu visi esam cilvēki un tie ir tikai kašķi. Galu galā esi tiešām vecis ar galvu! Teiktu REC , ja pieteikums vel būtu aktīvs!

Offline Profile  

PostPosted: 08 Jan 2016 18:05 
REC
Vēlētos redzēt GM kolektīvā!

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 16 posts ]  Moderators: ZeusS, Game Masters Go to page 1, 2  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]