It is currently 20 Aug 2018 01:20

All times are UTC + 1 hour [ DST ]

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 12 posts ]  Go to page 1, 2  Next
Author Message
 Post subject: Joshua (GM Pieteikums)
PostPosted: 05 Mar 2016 17:05 

* Vārds: Arnis
* Tava dzīvesvieta: Valka
* Cik tev gadu?: 23
* Online pavadītais laiks?: 300+ (Bet katru dienu pieaug) Serverī esmu sastopams ar SM (Joshua)
* Vai esi bijis Mu-Online GM?: jā, sīkāku informāciju caur PM varu nodot.
* Vai pārzini Spēles/GM komandas?: Komandas pārzinu, gan kā spēlētājs, gan GMs
* Kādas valodas un cik labi tu proti?: Latviešu-Labi,Angļu-Sarunvalodas līmenī,Krievu-Slikti, bet nekad nau bijušas problēmas ar to
* Mu-Online spēlēšanas stāžs(laiks): MuOnline sāku spēlēt pirms 9 gadiem, protams bijušas pauzes.
* Kādā veidā tu grasies palīdzēt serverim?: Sodīt pārkāpējus, atbildēt uz spēlētāju jautājumiem ko jau tagad cenšos darīt, taisīt qwestus. Ir jau padomā daži garāki qwesti, kurus šinī serverī neesmu redzējis.(Piem.Izsoli,Koordināšu qwests u.c). Zinu,zinu daudzi sola jaunus qwestus, bet nekā. Tad beidzot jāsāk kautko darīt lietas labā.
* Ko tu vēlētos mainīt serverī?: Vienīgais, kas manos spēkos ir radīt serverī tādu atmosfēru, lai cilvēkiem būtu intresanti spēlēt, nevis ringā sēdēt tikai... Bet man prasās mazāku jevel dropu. Un protams Balansu starp klasēm, bet zinu kad tas nau, ne piecu minišū, ne stundas darbs.

Sanāca ļoti īss pieteikums..
Forumā esmu nesen reģistrējies, bet esmu lietas kurā, kas šeit notiek. Iepriekš forumu apmeklēju kā nereģistrēts lietotājs.

Last edited by Joshua on 30 Apr 2016 23:59, edited 3 times in total.

Offline Profile  

Post subject: Re: Joshua (GM Pieteikums)
PostPosted: 06 Mar 2016 04:54 
Ar pieteikumu iepazinos, cerēju, ka būs garāks, bet ko tur vairs...
Īsi un konkrēti!
Ir jāzin, vai tiešām esi gatavs kļūt par GM šajā projektā, jo ir bijuši tādi GM kandidāti,kuri ir ar visām četrām par, bet kad jāsāk kaut kas darīt nozūd jau pēc nedēļas.
Ir jāapzinās, ka šeit nav bērnudārzs, visi GM kuri dotajā brīdī ir pieņemti pilda savus pienākumus tik cik viņiem atļauj brīvais laiks. Esam pieauguši cilvēki ar limitētu brīvo laiku.
Par īventiem.
Īventi tiek taisīti balstoties uz šo mājaslapu http://wiki.infinitymu.net/index.php?title=Game_Master%27s_Events
Neko pielikt, neko atņemt.
Par tavu apņemšanos, un atmosfēras radīšanu.
Reāli viens, kā Tu, vai es, vai vienalga kurš nevar mainīt servera vidi, atmosfēru. to veido spēlētāju kopiena.
Par balansu tika viss izrunāts iepriekšējos topikos.
Reāli es esmu PAR tavu pieņemšanu, bet ar ierobežotu atbildību, un uz pārbaudes laiku.
Gaidu pārējo kolēģu atsauksmes.

PostPosted: 06 Mar 2016 08:47 

No manis, kā spēlētāja ir PAR (kaut vai uz testa laiku, kurā tad arī administrācija varēs novērtēt vai kandidāts ir atbilstošs un vai esošajai komandai ar viņu ir viegli sastrādāties).
Pieklājīgs. Izpalīdzīgs. Nosvērts (šīs nedēļas dc problēmas panesa pilnīgā, mierā netaisot histēriju postā un nesūdzoties). Neesmu redzējusi, ka būtu darījis kādas muļķības vai kā traucējis citiem spēlētājiem spēles procesā.

Mēs nebeidzam spēlēties, jo kļūstam veci; mēs kļūstam veci, jo beidzam spēlēties. /George Bernard Shaw/

Offline Profile  

PostPosted: 06 Mar 2016 10:40 

Viena lieta ir būt sakarīgam kā spēlētājam, kas cits ir GM amats, kas prasa atbildību, organizētību arī pacietību savā ziņā.
Par eventiem es gan teiktu, var arī izpausties ārpus sagamelion minētā linka saraksta, lai gan pamats varbūt arī tiešām paliek, mainās detaļas. Svarīgākais eventos jau ir tos pieskaņot šī servera specifikai, un domāt soli uz priekšu, lai nekas nekas nenoiet greizi (organizētība)
Jā, nepilnības balansā vēl viena GM klātbūtne īsti nemainīs. Tas ir laikietilpīgs darbs, kas gulstas pamatā uz viena cilvēka pleciem, kam tajā pašā laikā ir jātiek galā ar visiem bugiem, savienojuma problēmām u.c lietām, ko GM nevar atrisināt. Un to ir daudz.
Atmosfēru lielākoties nodrošina viss spēlētāju kolektīvs kopā, bet tavas idejas gribētu redzēt, tāpēc arī esmu PAR uz pārbaudes laiku, piekrītu sagam.

Offline Profile  

PostPosted: 06 Mar 2016 12:19 

Par GM ir ta, godīgi teikšu te ir ļoti maza aktivitāte no jūsu puses ar tagadejiem GM, negribu ne vienu aizvainot un tamlīdzigi, bet jākustās vairak uz prieksu nevis javirina tikai mute. Esiet aktīvāki ar tie spēlētājiem, kuri ir tikko spēli, rīkojiet EVENTS,lai ir vēlme gan viņiem, gan mums pašiem. Esmu cilvēks ar savu nostāju un izsaku savas domas personīgās.

Es esmu PAR to, ka Joshua piešķirt uz testa režīmu GM statusu.
Lai jauka diena. ;)

Offline Profile  

PostPosted: 07 Mar 2016 08:28 
Tech Pro

Izlasīju GM postus, ja tā ir kā viņi melš, tad es PAR

Offline Profile  

PostPosted: 07 Mar 2016 12:02 

Pieteikums nepārliecināja, bet kā redzams, kolēģiem nekas pret tevi nav un man nav iemesla likt Anti, balstoties tikai uz to, ka pieteikums nepārliecināja. Labprāt pats personīgi ar tevi Ingame parunātos, lai kaut ko konkrētāk spriestu.

Palikšu Neitrāls!

Offline Profile  

PostPosted: 15 Mar 2016 00:53 

Pieteikums man ne visai,bet iespēju var dot.REC

Offline Profile  

PostPosted: 15 Mar 2016 11:17 
Garisons

Kā trūkumu es saskatu arābu valodas nezināšanu

Offline Profile  

PostPosted: 15 Mar 2016 18:32 
Boss

admin wrote:
Kā trūkumu es saskatu arābu valodas nezināšanu

أنا أيضا، ولكن يمكن أن تجعل من الممكن للبشر

Offline Profile  

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 12 posts ]  Moderators: ZeusS, Game Masters Go to page 1, 2  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]