It is currently 20 Nov 2018 02:23

All times are UTC + 1 hour [ DST ]

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 10 posts ] 
Author Message
 Post subject: Pieteikums uz GM :)
PostPosted: 10 Jul 2016 21:11 

- Sveiki visiem ! Mani sauc Niks Millers, dzīvoju Liepājā, mācos Rīgā..( Serverī mani zinat, kā Lzrd )
- Esmu 22 gadus vecs/jauns, kā kuram liekas :D
- Jūsu serverī esmu nospēlējis diezgan daudz stundas, jo visu laiku ir baigais stragls ko kačāt, sākumā kačāju Summoner, tad izdomāju ka tomēr gribu kačāt Dark Lord , jo summoner ir bugged - nestrādā mastery tree un vel dažādas lietas, tad izdomāju ka gribu spēlēt ar Wizzard jo cik redzu ar šo char var ļoti ātri uzkačāties līdz grandam, tad sāku spēlēt ar Dark Knight - un ar šo spēlēju pagaidām viss ilgāk ja nemaldos ( ir stiprakais char serveri cik ievēroju ).
- Esmu bijis GM pāris serveros, bet tas jau ir bijis pāris gadus atpakaļ, diezgan interesants amants, izklaidēt nedaudz spēlētājus, uzturēt kārtību serverī, palīdzēt jauniņajiem. Komandas vel atceros, nav nekas sarežģīts :)
- Saprotu vairākas valodas, protams, dzimtā ir Latviešu, Angļu valoda, Krievu valoda un nedaudz Vācu valoda!
- Pavisam kopā Mu esmu spēlējis diezgan ilgi, sākot ar pašiem pirmsākumiem kad vel biju sīks krupis :D +/- tas varētu būt kādi 4-5 gadi :)
Ja tikšu par GM vienozīmīgi vadīšu visādus eventus, jo cik pašlaik redzu ka serverī visu to dara tā teikt krutākie spēlētāji kam ir kredīti, daudz itemu u.t.t Domāju ka tomēr tam japaliek GM pienākumam !! :)
- Mainīt serverī vajag daudzas lietas, skatoties no Mu pirmsākumiem, katram charam bija sava nozīme un katrs bija stiprs, pieņemsim Wizzards, neviens BK un visi parejie nevareja viņu nemaz nosist ja viņam bija Mana buffs. Elfam ari bija lielāka nozīme ar viņa buffiem. Cik zinu , serverī dominē tikai Blade Knight, Dark Lords un Wizzards ar kuru var ātrāk uzsist grandu - un sist pārējos playerus izņemot sakumā minētos!
Paldies, ka uzklausijāt! :)

Offline Profile  

Post subject: Re: Pieteikums uz GM :)
PostPosted: 10 Jul 2016 22:22 

Pagaidām palikšu neitrāla. Spēlētāju spēlē pamanīju tikai šodien. Nospēlētais laiks arī vēl samērā mazs (knapi pārkāpis neoficiālo pieteikšanās slieksni). Neviens personāžs vēl nav max.

Par eventiem... Spēlētāji paši panāca to, ka no esošajiem GM'iem nevienam nav vēlmes tādus rīkot - labi, nerunāju par visiem, runāju savā vārdā. Ar saviem komentāriem, replikām, ka tas ir nepareizi, balvas par mazu, uzdevumi par grūtu vai vieglu, ne tā vārdu iztulkoja, ne tā vārdu uzrakstīja, ne tur noslēpās, ne tādu skinu izmantoja (un tā var turpināt un turpināt) - nosit jebkādu vēlmi domāt eventus un pēc darba tērēt laiku, lai viņus vadītu, jo piedalīsies tikai pāris spēlētāji, toties visi atlikušie komentēs, kādēļ ir tas, nevis tas un kādēļ ir tāda balva nevis šitāda un bla bla bla tādā garā.

Mēs nebeidzam spēlēties, jo kļūstam veci; mēs kļūstam veci, jo beidzam spēlēties. /George Bernard Shaw/

Offline Profile  

PostPosted: 10 Jul 2016 22:48 

Lee_Ennia wrote:
Pagaidām palikšu neitrāla. Spēlētāju spēlē pamanīju tikai šodien. Nospēlētais laiks arī vēl samērā mazs (knapi pārkāpis neoficiālo pieteikšanās slieksni). Neviens personāžs vēl nav max.

Par eventiem... Spēlētāji paši panāca to, ka no esošajiem GM'iem nevienam nav vēlmes tādus rīkot - labi, nerunāju par visiem, runāju savā vārdā. Ar saviem komentāriem, replikām, ka tas ir nepareizi, balvas par mazu, uzdevumi par grūtu vai vieglu, ne tā vārdu iztulkoja, ne tā vārdu uzrakstīja, ne tur noslēpās, ne tādu skinu izmantoja (un tā var turpināt un turpināt) - nosit jebkādu vēlmi domāt eventus un pēc darba tērēt laiku, lai viņus vadītu, jo piedalīsies tikai pāris spēlētāji, toties visi atlikušie komentēs, kādēļ ir tas, nevis tas un kādēļ ir tāda balva nevis šitāda un bla bla bla tādā garā.

Es jau rakstiju , ka visu laiku mainu charus, dzēšu u.t.t Pateikšu uzreiz ka neviens nav bijis max, bet tas ir tikai tapec ka nevaru izlemt ar ko spēlēt :)
Nevajag ņemt komentārus, dari to par prieku tiem kas tur piedalās un viss..

Offline Profile  

PostPosted: 11 Jul 2016 00:47 
Boss

Tizls jautājums- priekš kam dzēs čarus(?), pat ja nezini ar ko spēlēt, uz konta var turēt 5 dažādas klases čarus.

Uz diviem kontiem man kopsummā ir 9 max čari, negribot uzkačāt vismaz vienam max status var.

Cik tev reāli ir gadu ja jau 4-5 gadus atpakaļ biji zaļš krupis (vai kā tu tur teici)? (nav obligāti jāatbild)

Forumā reģistrējies šodien, 17:37 vakarā, vai maz zini vispār kas tieši te ir kopsummā aprunāts, un vai zini visus jaunumus kas ir rakstīti te? Nerunājot jau par servera specifiskajām īpatnībām kuras reti sastopamas S4 serverī (S4 i tā jau ir antekvariāts pats pa sevi)

Un jā, pa lielam es vispar neesmu nekad tevi redzējis, un pat dzirdējis par tāda nika eksistenci, vari varbūt nosaukt vismaz pāris no tiem entajiem dzēstajiem, mby vismaz viens būs pazīstams, lai kaut cik spriest un zināt par tevi.

Offline Profile  

PostPosted: 11 Jul 2016 08:37 
Tech Pro

pieteikums ir nepārlasāms un satur daudz liekas info par spēlētāju,
iesaku izlasīt citus pieteikumus, piemēram Lee pieteikumu, kurš ir sakarīgi strukturēts un iesaku izlabot savu pieteikumu, jo izskatās viss vienā putrā, lūk piemērs http://fury.lv/forum/viewtopic.php?f=11&t=3167

Offline Profile  

PostPosted: 11 Jul 2016 16:24 

ZeusS wrote:
Tizls jautājums- priekš kam dzēs čarus(?), pat ja nezini ar ko spēlēt, uz konta var turēt 5 dažādas klases čarus.

Uz diviem kontiem man kopsummā ir 9 max čari, negribot uzkačāt vismaz vienam max status var.

Cik tev reāli ir gadu ja jau 4-5 gadus atpakaļ biji zaļš krupis (vai kā tu tur teici)? (nav obligāti jāatbild)

Forumā reģistrējies šodien, 17:37 vakarā, vai maz zini vispār kas tieši te ir kopsummā aprunāts, un vai zini visus jaunumus kas ir rakstīti te? Nerunājot jau par servera specifiskajām īpatnībām kuras reti sastopamas S4 serverī (S4 i tā jau ir antekvariāts pats pa sevi)

Un jā, pa lielam es vispar neesmu nekad tevi redzējis, un pat dzirdējis par tāda nika eksistenci, vari varbūt nosaukt vismaz pāris no tiem entajiem dzēstajiem, mby vismaz viens būs pazīstams, lai kaut cik spriest un zināt par tevi.

Ne jau no vienas vietas tos 4-5 gadus speleju, bet pavisam kopā! Un man ir 22 gadi

Offline Profile  

PostPosted: 11 Jul 2016 18:33 

Nav jēgas no kārtējā gm kas neko nedarīs. Pierādi sevi kā parasts spēlētājs un tad tiecies uz gm.
ANTI

Offline Profile  

PostPosted: 11 Jul 2016 19:30 

Kautkā tevi neesmu vispār spēlē manijis.Pagaidām no manis atteikts.

Offline Profile  

PostPosted: 11 Jul 2016 22:09 
Boss

BounTy wrote:
ZeusS wrote:

Ne jau no vienas vietas tos 4-5 gadus speleju, bet pavisam kopā! Un man ir 22 gadi

Nav atbildes uz visiem interesejoso jautājumu- citu čaru niki. Mes vel jo projam neskatoties uz tevis teikto nevaram saprast kur tu esi te bijis kaut kad spēlējis.

Offline Profile  

PostPosted: 14 Jul 2016 17:11 

Pret . Es ari cik speleju nemanu sho speletaju

Offline Profile  

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 10 posts ]  Moderators: ZeusS, Game Masters

All times are UTC + 1 hour [ DST ]