It is currently 20 Nov 2018 02:11

All times are UTC + 1 hour [ DST ]

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 7 posts ] 
Author Message
 Post subject: Pieteikums GM Amatam!!!
PostPosted: 17 Mar 2016 16:47 

Vārds-Edgars
Tava dzīvesvietā- Pļaviņas
Cik tev gadu?- 23
Online pavadītais laiks- God like +2000 h mani var sameklēt ar šādiem nicks spēle Dariuss55, MrEdzuks22, Evila ,Laumina, CakijsHD!!
Vai esi bijis Mu-Online GM? - Nē neesmu bijis,bet +/- saprotu apmēram ko viņi dara, un kas ir jādara, un to tāpat es varu iemācīties !!
Vai pārzini Spēles/Gm komandas? Spēlētāju komandas es zinu visas var teikt, bet GM tas es nezinu , bet ari varu iemācīties !!!
Kādas valodas un cik labi proti?: Latviešu-labi Angļu-Sarunvalodas līmeni Krievu-Saprast saprotu ,bet problēma man ar atbildēšanu ir :( !!
Mu-Online spēlēšanas stāžs laiks: Spēlēju jau gandrīz 2 gadus,bet sākuma nebiju tik aktīvs kā tagad pēdējos 4-5 mēnešus,jo iepriekš es spēlēju ar pauzītēm mazam!!
Kāda veida tu grasies palīdzēt serverim? Sodīt pārkāpējus,palīdzēti citiem spēlētājiem ja tas nepieciešams ir! Atbildēti uz visiem jautājumiem spēlētāju ko prasa.Veidoti eventus katru dienu dažādus interesantus pat tādus kādus nav citi veidojuši:)!!
Ko vēlies mainīt serveri? Iespēju taisīti ari citus JW buntles, jo tie vienkārši vietu aizņem daudz tad vel,palīdzēt adminam tikti gala ar to PVP Balansu , jo tas nav tāds kādam viņam ir jābūt,jo tas nav normāls manuprāt!Vajadzētu vel kādu jaunu banku kaut kur ieviesti,jo cik esmu dzirdējis no citiem spēlētājiem ka nav vietas bankas un manuprāt tas varētu noderēti spēlē:)!!
Nu ko kaut kā tā no manas puses :) Tagad gaidu jūsu atsaucību no administrācijas un no spēlētāju puses :)
Jauku jums dienu :)

Offline Profile  

Post subject: Re: Pieteikums GM Amatam!!!
PostPosted: 17 Mar 2016 17:34 
PAR!

PostPosted: 17 Mar 2016 18:32 

Vienozmigi par.

Offline Profile  

PostPosted: 18 Mar 2016 18:40 

Pieteikums tāds tāds, bet zināms kā IG persona. Esmu par! Vairāk par pieteikumu skaitu jau izteicos šeit - viewtopic.php?f=11&t=3148 , prieks, ka tik sakarīgi cilvēki sākuši pieteikties!

Offline Profile  

PostPosted: 18 Mar 2016 20:36 

šis pieteikums ir īsāks, nekā ennias - tā kā izlasīju :D Ne tas pārliecinošākais, bet spēlētāju pazīstu. Admins jau noteikti nojauš manu viedokli arī par šo kandidātu. Atbalstu ar REC. Arī bez pārkāpumiem - super aktivitāte, attieksme pret spēlētājiem, zināšanas par pašu spēli, notikumiem, viss apmierina.
Pašam edzukam iesaku vairāk savu iniciatīvu izrādīt, izteikt idejas utml., jo īpaši, ja būsi GM :)

Offline Profile  

PostPosted: 18 Mar 2016 20:53 

Liels REC!!!

Offline Profile  

PostPosted: 18 Mar 2016 22:41 

Misters būtu viss labākais gm, lai gan bez pieredzes(Savādāk neiegūs pieredzi, ja nedabūs gm), bet viņš ir viens no viss sakarīgākajiem cilvēkiem iekš spēles. Protams aktīvs, nepļūta jēlu.
Lai top Gm. PAR

My hands are full, My mind is straight.

Offline Profile  

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 7 posts ]  Moderators: ZeusS, Game Masters

All times are UTC + 1 hour [ DST ]