It is currently 22 Sep 2017 17:14

All times are UTC + 1 hour [ DST ]

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 29 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next
Author Message
 Post subject: Sv
PostPosted: 12 Apr 2016 12:49 

*Vards-Juris
*Tava dzivesvieta-Tukums
*Cik tev gadi-22gadi
*Online pavadītais laiks?-God Like tiesam ilgs,ja nemaldos esmu te viss vecakais no chariem
*Vai esi bijis Mu-Online GM (pieredze citu Mu Online adminešana)?-Ja ir tiesi saja pasa mu biju kadu pusotru gadu Gm.zinu ka Galvenais nedod otru iespeju tam kam ir atnemts Gm,bet man bija savadak pats aizgaju,reala dzive spieda.bet tagad viss ir ok8.ar to.Un jagaida briivs moments kad esmu riga lai ar Zeuss to visu nosvinetu:)
*Vai parzini Speles/GM komandas?-Ja parzinu.
*Kadas valodas un cik labi tu proti?-Latviesu labi.anglu daleji.krievu labi.
*Mu-Online spelešanas stažs(laiks)-nu sini mu jau driiz man buss dz.d ar 4gadiem.:)
*Kada veida tu grasies palidzet serverim?-ka tad es grasos palidzet.tad nu luk dariisu visu ko pirmstam.palidzesu jaunejiem.ka jau zinam ka jauninie pimrais kur griezas ir Gm neviss parastie chari.nodosu info ja buus kkads bugs vai kkas tads ko jau daru vislaik.uzrakstot Galvenajam.
*Papildus piezimes (ko tu vel gribetu pateikt?)Zinu ka nebiju bijis labu laiku on.Bet nu Paldies lielu gribu pateikt Garisonam ka mani vel nav izdzesis.un ceru labu sadarbibu.
daudzi vel mani pat aceras kas loti priece:) ka nav mani aizmirsusi kaa labu player.
Par so mu es loti daudz zinu kaa bija agrak un kaa tagad ir.Ir jutami daudz uzlabojumi.kas priec.
A un vel kas man vel ir pat foruma moderatora iespejas:)
Par visiem siem 4gadiem saja mu esmu sodiits tikai vienu reizi ar banu uz 24h.:) un tas ari nav traki.

Offline Profile  

Post subject: Re: Sv
PostPosted: 12 Apr 2016 17:36 
VIP

1. Topika nosaukums. -
2. Gramatika. -
3. Tikko atgriezies un jau pēc amata skrien. -
4. Noteikti vēl neesi iepazinis 50% cilvēku, kuri kopš tavas prombūtnes ir nākuši klāt un mainījušies. -
5. ES tevi nezinu,neesmu redzējis un nepazīstu. -
6. Liela pieredze spēlējot tieši šajā mu. +

Varbūt nepareizi darīji, ka uzreiz skrēji pietiekties par GM, bet nu varbūt jau tevi kāds speciāli aicināja to darīt. Skatīsimies, ko kolēģi teiks. :)

Pagaidām - PRET!

Offline Profile  

PostPosted: 12 Apr 2016 21:12 
Tech Pro

es saprotu kāda iemesla dēl tu aizgāji!! Atgādini kas tur īsti bija pirms tu prom aizgāji IG???

Offline Profile  

PostPosted: 13 Apr 2016 01:36 

Smiekligs saturss. Sadu temu vajadzetu uzreiz slegt, nevis laut vel izteikties. Nezinu, kas esi vai kas esi bijis te. Isti ari neinterese, pirmais iespaids par tevi drausmigs. Raksti ka pilnigi paralazits sienazis, ka 8 gadigs berns. Zemak minesu ar * apzimetos trukumus vai lietas, kas man nepatik un kapec esmu PRET tavu GM amatu. Ceru uz pozitivu lemumu no administracijas. GM amats nav domats Tev.

* Sarakstitais neatbilst vecumam.
* Rakti ka paralizets sienazis. Ka Tu vari palidzet kadam, ja Tu nemaki kartigi latviski rakstit ? Nestados prieksa, kas notiek, kad Tev jaraksta krieviski, angliski.
* Mums neinterese, ko taisies svinet ar ZeuSS.
* Dalejas anglu valodas prasems.
* Nav Tev nekads GODLIKE, Tev ir 1492 stundas nospeletas, talu vel lidz GODLIKE.
* Esi sodits, lai ari kads bija iemesls.
* 80% Tevi nepazist, ka saki ka daudzi Tevi atceras.

P.S Atvainojos, ka pats rakstu bez garumzimem, uz si PC neiet, nezinamu iemeslu del.

Offline Profile  

PostPosted: 13 Apr 2016 02:35 
VIP

Sveicināts, Juri no Tukuma.
Iespējams, ka tādu vecu jūras vilku kā Tevi, katram sevis cienošam Fury fanam būtu jāatpazīst jau no pirmā teikuma, bet man arī tas neizdevās. Saprotu, ka character nicks ar forumu var sakrist, bet tas nav pašsaprotami. To es saku tāpēc, ka ir nosacījums pieminēt savus ingame charus, pēc kuriem atpazīt tevi.

Otrā lieta jau ir paša pieteikuma saturiskais un gramatiskais noformējums, kas īsti nerada labu iespaidu.
Okei, pieredze Tev ir - tas ir labi, bet, atvaino, piedod, es tevi nepazīstu un spēju vērtēt tikai pēc pieteikuma, kas ir diez gan čābīgs.

Vadoties pēc visa iepriekšminētā - attiecīgi arī ir ANTI no manas puses. Sorry.

Offline Profile  

PostPosted: 13 Apr 2016 20:47 

grasmanis wrote:
es saprotu kāda iemesla dēl tu aizgāji!! Atgādini kas tur īsti bija pirms tu prom aizgāji IG???

To es tev varu uz skyp uzrakstiiti

Offline Profile  

PostPosted: 13 Apr 2016 20:55 

nocomment wrote:
Smiekligs saturss. Sadu temu vajadzetu uzreiz slegt, nevis laut vel izteikties. Nezinu, kas esi vai kas esi bijis te. Isti ari neinterese, pirmais iespaids par tevi drausmigs. Raksti ka pilnigi paralazits sienazis, ka 8 gadigs berns. Zemak minesu ar * apzimetos trukumus vai lietas, kas man nepatik un kapec esmu PRET tavu GM amatu. Ceru uz pozitivu lemumu no administracijas. GM amats nav domats Tev.

* Sarakstitais neatbilst vecumam.
* Rakti ka paralizets sienazis. Ka Tu vari palidzet kadam, ja Tu nemaki kartigi latviski rakstit ? Nestados prieksa, kas notiek, kad Tev jaraksta krieviski, angliski.
* Mums neinterese, ko taisies svinet ar ZeuSS.
* Dalejas anglu valodas prasems.
* Nav Tev nekads GODLIKE, Tev ir 1492 stundas nospeletas, talu vel lidz GODLIKE.
* Esi sodits, lai ari kads bija iemesls.
* 80% Tevi nepazist, ka saki ka daudzi Tevi atceras.

P.S Atvainojos, ka pats rakstu bez garumzimem, uz si PC neiet, nezinamu iemeslu del.

1.tu kkads skolotajs esi?
2.tas bija minets kaa iemesls.tev nemaz nevajaga intreset.
3.nepastiijos ka godlike ir mainiits stundu skaits.
4.ka ta nee ka ienacu pirmo dienu vieniigais kas nezinaja kas esmu biji lkm tu.
5.sodiits 4gadu laika 1x nav nekas.

Offline Profile  

PostPosted: 14 Apr 2016 11:37 

Par.
Nepamēģinās neuzināsim kā būtu, ja būtu.

My hands are full, My mind is straight.

Offline Profile  

PostPosted: 14 Apr 2016 22:21 
VIP

ByMoo wrote:
Par.

Tāds sauklis der pat ar pieri skrienot stabā :D

Offline Profile  

PostPosted: 14 Apr 2016 22:36 
Tech Pro

Leowulf wrote:
ByMoo wrote:
Par.

Tāds sauklis der pat ar pieri skrienot stabā :D

https://www.youtube.com/watch?v=sxGPYaAFq2M

Offline Profile  

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 29 posts ]  Moderators: ZeusS, Game Masters Go to page 1, 2, 3  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]