It is currently 18 Sep 2018 17:15

All times are UTC + 1 hour [ DST ]

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 10 posts ] 
Author Message
 Post subject: Pieteikums GM
PostPosted: 04 Mar 2015 21:01 

Labadiena , gan augstākstāvošie , gan tādi paši spēlētaji kā es.
Vēlos atkārtoti pietiekties GM amatam , esmu to darījis , kad fury.lv mājaslapā jaunumos bija izziņota pieteikšanās , abas reizes , pirms gada un pirms neilga laika tās izmantoju. Vienu reizi tiku pie šīs iespējas , tikai Fury blakus serverī Mu Rikko , kur gan dažādu neskaidrību dēļ , GM tika noņemts un paliku neatkīvs.

Kas es tāds par fruktu esmu? Daniels Preiss , 15 augusts , 18 gadi. Domāju privātā dzīve te nevienu nerausta , ko un kā daru , tapēc ķeršos ''vērsim pie ragiem'' . Kapēc man pēkšņi ievajadzējies GM amatu? Nē es nevēlos būt admins , kurš veido eventus , bet gan tas , kurš palīdz spēlētajiem noskaidrot vajadzīgo info , kur doties un pie kā vērsties , novērst pārkāpējus ( speeds , agi bug , u.c ) - turklāt jau bieži vien speedi ir manīti ( CeptaPile ir pat whatsappa sūtijis video , kur pieķer šādus ) . Kapēc es to vēlos darīt? Jāspēlē godīgi , visiem jābūt vienādiem , ar vienādām iespējām. Kapēc es nevēršos pie adminiem kad redzu pārkāpējus? Ja nav online , process ir pārāk ilgs , lai atrastu kādu atbildīgo + vainīgais aizbēdzis vai pierādijumi nav paķerti uzreiz.
Nesen gan pats pagrēkojos serverī , ar pk , noobu izsišanu , bet gan savu sodu saņemu , gan labojies. Pret spēlētajiem attiecos kā pret visiem - vienādi. Ja ir kāds kas nepatīk , protams , attieksme bus kāda būs /Attieksme, ir attieksme Nepārprotiet!/
Kā es varu garantēt ka visu darīšu godīgi? Kā spēlētājam , viss man ir pietiekami , man nav pēc kā tiekties ( ja neskaita MAX stats pāris personāžiem ) , tad labāk izmantoju savu brīvo laiku tādā veidā , nevis seedojoties ikreizi kā esmu online. Pieredze? Ir , zinu visas funkcijas , kuras vajag zināt GM , kas vēlas tikai kārtību.

Nospēlētās simts stundas? Pievienojos +/- pirms pusotra gada šajā mu projektā. Logins Preiss , varat iechekot gan DL , gan MG online time. :) Zinu perfekti manuprāt , kāds ir šis serveris , spētu lieliski palīdzēt manuprāt jebkuram spēlētājam , ar protams risināmu problēmu.

Bet nu ja nē nē , tas kas mēģina nav zaudētājs taču. :)

Last edited by Preiss on 04 Mar 2015 21:39, edited 1 time in total.

Offline Profile  

Post subject: Re: Pieteikums GM
PostPosted: 04 Mar 2015 21:25 

Preiss wrote:
Nesen gan pats pagrēkojos serverī , ar pk , noobu izsišanu... Ja ir kāds kas nepatīk , protams , attieksme bus kāda būs.

Personīgi man nepatīk šie divi, bet visvairāk tas otrs.
Manuprāt, jābūt neitrālai attieksmei nevis ja nepatīk tad ir kā ir.
Tā jau pieteikums labs, bet iegāž tās divas lietas. ;)
Bet nu vēlu veiksmi labojies un iekaro savu mērķi kļūt par GM :)

Offline Profile  

PostPosted: 04 Mar 2015 22:21 

Tu tika tā pašlaik saki . GMu ir jau pietiekoši ,kam jaunus ?! un kāds labums tev no tā?Pablatot?-Stulbums! Un ja vēlies tiešām palīdzēt skrīno, taisi vidikus un met forumā ganjau,ganjau izskatīs un sodīs to personāžu:)!

Offline Profile  

PostPosted: 04 Mar 2015 23:41 

Ieva99 wrote:
Tu tika tā pašlaik saki . GMu ir jau pietiekoši ,kam jaunus ?! un kāds labums tev no tā?Pablatot?-Stulbums! Un ja vēlies tiešām palīdzēt skrīno, taisi vidikus un met forumā ganjau,ganjau izskatīs un sodīs to personāžu:)!

Tavas replikas bija nulle punktu vērtas , serverim OBLIGATI , vajadzīgs jauns svaigs prāts , kas netiek ne no viena esoša gm'a puses apstiprinās .. Vismaz Kāds sakars esošājiem gm vispar kautkādus Anti/rec likt , murgs pedejais , viņi serveri tapat nekam neseko līdz izņemot tam nelielajam speltāju grupējumam lore ringa , kas maļ katru božo dienu vienu un tu pašu . " mainam setus , paradi sword , kadam ir seed u.t.t"

Kas attiecas uz gm pieteikumu , to ūdeni ko tu lej vispār bez nekādas sajēgas , es piemērām tā ari nesapratu ko tu gribi panākt serverā labā , es tik piefiksēju tavu domu ka tu gm gribi , lai pierādītu ka māki ielīst starp bulciņam . Vēl vienu tādu gm ka tu un čau serverim konkrēti.!

P.s Gm pieteikums jasūta adiman epastā ja nemaldos !

Offline Profile  

PostPosted: 04 Mar 2015 23:55 
Tech Pro

Nāksies man Jūs puikas piezemināt, pilnīgi piekrītu Ievas teiktajam, ka Gm-u ir jau pietiekami, un tas, ka tu lēkā no servera uz serveri man nepatīk, un tas ka tevi ir nocēluši no iepriekšējā amata arī daudz liecina. Pagaidām es saku ANTI. Viss var gadīties un nākotnē iespējams būs vēl vajadzīgi kandidāti, tad piesakies, tiksi izvērtēts.

P.S. bezjedzīgi šādu palagu raxtīt.. man nav vēlmes tādu ūdeni lasīt.

Offline Profile  

PostPosted: 05 Mar 2015 00:44 

ANTI Tev ir nelieli nervu truukumi, turklat ir bijis briidis kad tu kaitinaji speletajus ar "etiki". Un ja runajot par chitoshanu piemeram speed, kada veida tu plano piekert speletajus kamer ir 2 lvl seedu bug. Man ir tada sajuutu ka tu banotu visus pec kaartas ka tik rastos aizdomas. Un kas tas par stulbumu par info. Tu mums kipa vis gudrakais par informacijas stendu iztelojies?

Offline Profile  

PostPosted: 05 Mar 2015 00:54 
VIP

Anti.
Iemesls? - Iemesli jau minēti augstāk.

Offline Profile  

PostPosted: 05 Mar 2015 01:10 
Boss

Anti- slikta pieredze saistībā ar tevi. Gan te, gan skype, gan rikko.

TC

Offline Profile  

PostPosted: 05 Mar 2015 12:48 
Garisons

Cilvēks jau 1x bija GM, tika atlaists, otras iespējas es nedodu, ja vien cilvēks pats brīvprātīgi būtu aizgājis

Offline Profile  

PostPosted: 05 Mar 2015 16:33 

admin wrote:
Cilvēks jau 1x bija GM, tika atlaists, otras iespējas es nedodu, ja vien cilvēks pats brīvprātīgi būtu aizgājis

Tas gan eventu Krapnieks.murikko

Offline Profile  

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 10 posts ]  Moderators: ZeusS, Game Masters

All times are UTC + 1 hour [ DST ]