It is currently 18 Sep 2018 17:16

All times are UTC + 1 hour [ DST ]

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 13 posts ]  Go to page 1, 2  Next
Author Message
 Post subject: Krisiks @ GM
PostPosted: 05 May 2014 12:28 

*Vārds
Kristaps

*Dzīvesvieta
Iecava - Rīga

*Vecums
21

*Pieredze
Pieredze man ir visai laba, gan citos, gan savos serveros, no populārākajiem GM esmu bijis MU party-life un Mu eGames.
Pārējie ne tik populāri un protams arī bija savi, bet tiem nākotne nesanāca visai spoža, tā dēļ esmu te!

*Mu-Online spelešanas stažs(laiks)?
Vairāk kā 10 gadi, protams ar pauzītēm, bet tās uz kopējā fona ir visai mazas, kuru laikā maz kas aizmirstās!

*Vai parzini Speles/GM komandas?
Pārzinu un ja nu kāda piemirstās, vienmēr ir iespēja paskatīties :)

*Kādas valodas tu zini un cik labi?
Latviešu - dzimtā
Krievu - sarunvalodas līmenī
Angļu - labi
Vācu - slikti

*Kada veida tu grasies palidzet serverim?
Galveno kārt ar aktivitāti - serverim ir visai daudz playeri, tikai diemžēl online skaits ir ļoti niecīgs, kas liek daudziem aiziet no šī servera. Protams arī taisīt eventus, jo tie manu prāt ir visgaidītākie no Gm'u puses un nemaz nerunājot par palīdzību spēlētājiem, tā manā uztverē ir galvenā Gm'a daļa serverī. Ja nepieciešams varu palīdzēt ar ļoti daudzām radošām idejām par servera un mājas lapas uzlabošanu, kas piesaistītu vairāk spēlētājus.

*Papildus piezimes
Pieņemu ka daudziem nepatīku, bet uzskatu kad tam tā ir jābūt, visi nevar būt labi, jauki un unikāli, esmu tikai cilvēks kas laiku pavada spēlējot Mu un izpaužos tur visādi, taj skaitā apceļot, gan lielos, gan mazos - jo ingame sišana ir daļa no spēles.
Zinu ka Gm'i netiek galā un meklē pēc palīdzības, pats noteikti sevi neuzskatu par ideālu kandidātu, jo vienmēr nevarēšu palīdzēt, man ir arī ikdienas reālā dzīve, kurai veltu daudz laika, bet tomēr vēls un uzskatu ka varu daudz palīdzēt.
Apzinos savas kļūdas, kuras esmu darījis pirms pieteikuma rakstīšanas, bet kādam arī jābūt ar melnu muti un melnām rokām, ja visi būs labiņie, tad pasaule saies sviestā! :)

Zinu kad visiem patīk ļoti gari un plaši pietiekumi, bet negribēju pārāk daudz izplūst, tādēļ cerēšu ka jums pietiks ar šo, protams ja rodās kādi jautājumi, droši jautājiet!

Paldies par uzmanību!

Offline Profile  

Post subject: Re: Krisiks @ GM
PostPosted: 06 May 2014 10:38 
Garisons

Šeit arī gribu dzirdēt citu viedokli

Offline Profile  

PostPosted: 06 May 2014 12:35 
Tech Pro

Lai mēģina.. nocelt no amata var jebkurā brīdī...

Offline Profile  

PostPosted: 06 May 2014 20:51 

Kādi ingame characteru niki?

Offline Profile  

PostPosted: 06 May 2014 21:03 
Boss

Krisiks, tads ari ir, at to parasti vienmer ir online

Offline Profile  

PostPosted: 06 May 2014 22:37 

ZeusS wrote:
Krisiks, tads ari ir, at to parasti vienmer ir online

Tas arī ir vienīgais, ar citu neesmu spēlējis.

Offline Profile  

PostPosted: 07 May 2014 23:35 

jautaajums tev kpc no hard atnaci uz izzi?

Offline Profile  

PostPosted: 07 May 2014 23:46 

bundza wrote:

Ja runa iet par eGames, tad aizgāju no turienes jo nomainīju darbu, dzīves vietu un nesanāca vairs pievērsties spēlei. No tās dienas daudz kas mainījies un pa retam ieeju nedaudz uzspēlēt - Pirms pus gada biju ienācis šeit, uztaisījis 20+ resus un pirms kāda laiciņa netīšam uzgāju šo Mu, atvēru webu, ieraudzīju saglabātu loginu un pw, ielagojos - nekas nebija izdzēsts, viss bija kā nākas, nolādēju un atsāku spēlēt - atradu virtuālos "draugus" un paliku te pat, jo esmu visai apmierināts ar serveri, ir daudz mīnusu ja jāsalīdzina ar to serveri, bet visam ir iespējas augt un augt, kā arī labprāt piedalītos tā procesā un ja jāsalīdzina ar to, tad tur visi ir visai iedomīgi un augstprātīgi (,bet par to cits stāsts, ja ir intresē vairāk - tad PM).

P.s. viņiem bija 3 serveri .. tikai viens bija hard un es biju medium.

Offline Profile  

PostPosted: 07 May 2014 23:58 

krisiks wrote:
bundza wrote:

Ja runa iet par eGames, tad aizgāju no turienes jo nomainīju darbu, dzīves vietu un nesanāca vairs pievērsties spēlei. No tās dienas daudz kas mainījies un pa retam ieeju nedaudz uzspēlēt - Pirms pus gada biju ienācis šeit, uztaisījis 20+ resus un pirms kāda laiciņa netīšam uzgāju šo Mu, atvēru webu, ieraudzīju saglabātu loginu un pw, ielagojos - nekas nebija izdzēsts, viss bija kā nākas, nolādēju un atsāku spēlēt - atradu virtuālos "draugus" un paliku te pat, jo esmu visai apmierināts ar serveri, ir daudz mīnusu ja jāsalīdzina ar to serveri, bet visam ir iespējas augt un augt, kā arī labprāt piedalītos tā procesā un ja jāsalīdzina ar to, tad tur visi ir visai iedomīgi un augstprātīgi (,bet par to cits stāsts, ja ir intresē vairāk - tad PM).

Vai atkal nebuus taa ka tu pametiisi so serveri?ja pamatosi dodu REC

Offline Profile  

PostPosted: 08 May 2014 00:03 

bundza wrote:
krisiks wrote:
bundza wrote:

Vai atkal nebuus taa ka tu pametiisi so serveri?ja pamatosi dodu REC

Mana dzīve Iecavā ir nostabilizējusies pietiekami, lai nemainītu, kā arī darba devējs un es, esam apmierināti, līdz ar to pastāv ļoti maza iespēja ka kas tāds varētu atgadīties.

Ja būtu te tikai caurskrienot, noteikti GM pieteikumu nerakstītu un pat tādu domu nepieļautu. Man tas vecums ir pāri, lai draugiem palielītos ar statusu un ietu meklēt tādu citur, bet gan drīzāk nevienam nesaku ka spēlēju Mu, jo domāju visi to neuztvertu pārāk pozitīvi :D

Offline Profile  

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 13 posts ]  Moderators: ZeusS, Game Masters Go to page 1, 2  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]